31/03/2019
#63
Na Północnik Charytatywny, za odebranie uroku najlepszej nocy pod dachem tej szkoły. Pozytywny akcent życia czternastki w tym roku stracił na znaczeniu.
Pozdrawiam mocnych.
Marzysz czasem, by w przerwie między nauką a nauką zhejtować sobie belfra? Właśnie po to jest
31/03/2019
#63
Na Północnik Charytatywny, za odebranie uroku najlepszej nocy pod dachem tej szkoły. Pozytywny akcent życia czternastki w tym roku stracił na znaczeniu.
Pozdrawiam mocnych.
10/01/2018
#62
Jak w matematyce, tak w rankingu - wreszcie 3 przed 14. Po raz pierwszy od 20 lat we Wrocławiu zapanowała sprawiedliwość.
Mamy to !!!
#61
Hejt na nowe rozporządzenie o zamykaniu drzwi wejściowych szkoły oraz internatu, za brak szacunku dla uczniów i ograniczanie wolności. Nie pozdrawiam.
24/01/2017
#60
Na tegoroczny spektakl przybędzie nie kto inny jak kurator oświaty, a w głównej roli wystąpi sama pani reżyser 🎉
http://www.gazetawroclawska.pl/edukacja/a/jak-anglistka-po-angielsku-odeszla-ze-szkoly-z-pieniedzmi-uczniow,11722660/
Jak anglistka po angielsku odeszła ze szkoły. Z pieniędzmi uczniów
08/10/2016
#59
Hejt na nową aplikację Librusa, bo informacje o zadaniach domowych z polskiego są dostępne jedynie dla użytkowników premium. Całe szczęście, że dają dwa pierwsze tygodnie gratis...
16/08/2016
#57
Serˈdeʧ̑ny heɪt wakacyjny na pewnego anglistę, którego akcent doprowadził londyńskich znajomych do śmiechu.
#56
Gratulacje dla dyrektora za genialną decyzję o zamknięciu na wakacje nowego basenu. Nie pozdrawiam.
08/05/2016
#55
Hejt na skąpych kolegów z internatu, którzy nie chcą się podzielić przed maturą z matematyki :C
14/04/2016
#54
Hejt na zdemoralizowanych mieszkańców internatu, zostawiających w pokojach s*f. To wyjaśnia specyficzny odór, uwalniający się od niektórych osób w szkole.
#51
Hejt na wybitnie wyjący, beznadziejny chórek, który towarzyszył naszej szkole w dzisiejszej Radosnej Paradzie Niepodległości. Ten pisk dla wszystkich stojących w promieniu stu metrów od głośnika był nie do zniesienia. Może nie fałszowali, ale piszczeli cholernie, jak kilkuletnie dziewczynki.
Profanacja pieśni patriotycznych...
Jakiś dobry projekt w tej zidiociałej szkole? No nie wierzę!
Uczniowie dwujęzyka wystartowali z projektem, który może znacznie poprawić poziom świadomości politycznej uczniów szkoły. Jeżeli zapraszani goście będą naprawdę kompetentni, a debaty nie przeistoczą się w wybieg dla bydła, pomysłodawcy będą mogli pochwalić się sporym sukcesem.
Póki co, zachęcam wszystkich do lajkowania i wysyłania pomysłów na debaty. Może to coś zmieni.
Lecture&Debate Wybierz interesujący Cię temat, wysłuchaj wykładu ekspertów, zadaj nurtujące Cię pytania, debatuj nad problemem, zdobywaj wiedzę i doświadczenie.
#49
Hejt na ten cały dzisiejszy cyrk towarzyszący otwarciu basenu...