19/05/2026
Wczoraj Żabki odwiedziły przyjaciół w Przedszkolu nr 36. Razem bawiliśmy się, skakaliśmy i rozmawialiśmy o wakacjach🌷🌿🙋♀️
Przedszkole Specjalne nr 151
19/05/2026
Wczoraj Żabki odwiedziły przyjaciół w Przedszkolu nr 36. Razem bawiliśmy się, skakaliśmy i rozmawialiśmy o wakacjach🌷🌿🙋♀️
Mali Odkrywcy Przyrody -Kolorowy świat. Kwiaty nabierają barw :)
15/05/2026
W ramach zajęć "Mali Odkrywcy Przyrody - eksperymenty i doświadczenia" dzieci z grupy Biedronek mieszały kolory oraz obserwowały zmieniające się kwiaty 🌼🌼🌼 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 😀
15/05/2026
"Mały biały pies, bez łat" - słuchamy piosenki i pędzimy na dogoterapię. Wszystkie przedszkolaki lubią głaskać I karmić pieska. Chętnie bawimy się w kolory.🐕🦺🪂🐕
14/05/2026
Piątkowe spotkania z Bellą to czas na zaprzyjaźnianie się z pieskiem. Są przytulanki, głaskanie I zabawy logiczne. Dzieci uczą się bezpiecznego i delikatnego kontaktu z psem.🐕🦺🐶👏
14/05/2026
Podczas zajęć Majowa łąka z cyklu Czytanki-malowanki dzieci z grupy Żabek i Wróbelkow naśladowały usłyszane odgłosy owadów, nazywały je i wykleiły piękne biedronki.
08/05/2026
Dzisiaj dzieci z grupy Biedronek wybrały się, aby odwiedzić ZOO 🐻🦁🐒. Z zaciekawieniem obserwowały różnorodne zwierzeta mieszkające tam. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🐘🐪🦒
07/05/2026
🌿🌸 Wycieczka do ogrodu botanicznego 🌸🌿
Nasze przedszkolaki miały dziś okazję odwiedzić ogród botaniczny 😊
Dzieci podziwiały piękne i kolorowe kwiaty, oglądały akwaria z roślinami pochodzącymi z różnych stron świata oraz zwiedzały imponujące szklarnie 🌺🌴🌵
To była wspaniała lekcja przyrody pełna ciekawych odkryć i zachwytu nad naturą 💚
06/05/2026
Dzisiaj dzieci z grupy Biedronek wybrały się, aby odwiedzić bibliotekę 📕📗📘. Dowiedziały sie jakie zasady obowiazuja podczas korzystania z tego miejsca, jak rownież wysłuchały z zaciekawieniem wierszy o zwierzętach 🐶🦊🐥zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 😀
05/05/2026
Krystian obchodził dzisiaj ósme urodziny. Na urodzinowe przyjęcie zaprosił dzieci z grupy Wróbelkow i Żabek. Dzieci życzyły chłopcu szczęścia, zdrowia, radości...Wręczyły laurki, które samodzielnie wykonały, celebrowały urodziny i bawiły się w kole.Było wesoło i miło.
05/05/2026
Wczoraj w przedszkolu odbyła się wizyta policjantów. Była pogadanka nt. bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym, podczas której przedszkolaki poznały zasady przechodzenia przez jezdnię (światła, pasy), utrwaliły numer alarmowy 112 oraz znak :„Uwaga, przejście dla pieszych”. Były też ćwiczenia praktyczne – przejście przez pasy pod opieką policjanta.”
Dodatkowo dzieci miały możliwość obejrzenia kajdanek i radiowozu, wejścia do środka, uruchomienia sygnału alarmowego.
Zaprzyjaźnionym policjantom serdecznie dziękujemy.
| Poniedziałek | 06:30 - 17:00 |
| Wtorek | 06:30 - 17:00 |
| Środa | 06:30 - 17:00 |
| Czwartek | 06:30 - 17:00 |
| Piątek | 06:30 - 17:00 |