Spotted: LO VI Wrocław

Spotted: LO VI Wrocław

Udostępnij

Ktoś z LO VI spodobał Ci się, ale boisz się zagadać? Spotted: LO VI Wrocław pomoże Ci w kontakcie z nieznajomymi! Wstydzisz się to zrobić, bądź jesteś nieśmiały?

Napisz do nas maila na adres [email protected], a zamieścimy Twoją wiadomość anonimowo na naszej stronie! Każda szkoła ma coś takiego, więc nie możemy być gorsi! ADMINISTRACJA STRONY:
- Paweł Różański,
- Konrad Boć-Orzechowski,
- Krzysztof Chruściel.

21/04/2015

„Jak masz na imię, blondynko w brązowej kurtce i jasnych jeansach, która jechała dzisiaj do szkoły autobusem 136 przed ósmą rano? Wsiadłaś na przystanku Szybowcowa koło Orlenu, wbiegając szybkim tempem na pokład kilkudziesięcioosobowej limuzyny z szoferem ; )”

11/03/2015

„Chciałabym pozdrowić chłopaka, który grał dzisiaj (11.03) w kosza w LO IX z numerem 5 na koszulce. Świetne akcje i ładna cieszynka ; ) Dzięki, bo było na co patrzeć.
Obserwatorka z trybun”

17/09/2014

„Chciałabym pozdrowić przystojnego faceta z klasy 3A. Mówią na Ciebie „Kung Fu”, podobno trenujesz taekwondo. Chciałabym się dowiedzieć, jak masz na imię i umówić się na kawę ^^
Twoja cicha wielbicielka z drugiej klasy”

23/07/2014

Witam, chciałbym pozdrowić oraz poznać nazwiska koleżanek, które spotkałem w Sławie. Wiem, że nazywają się Kasia i Agata oraz idą do drugiej klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Pozdrawia kolega chodzący na bosaka ; )

10/04/2014

„Już od stycznia myślę cały czas o pierwszoklasistce - prawdopodobnie - ponieważ jej nigdy wcześniej w tej szkole nie widziałem...
Ma ona blond włosy - najczęściej w lokach, czarną, dużą torbę, na przerwach często używa telefonu (iPhone 4/4s) z zieloną obudową, często widzę jak wychodzi na przerwach na dwór.
Pozdrawiam ; *”

13/03/2014

„Hej,
nie wiem, gdzie już mam Cię szukać... Nie wiem do którego LO chodzisz...
Poznałem Cię na www.6obcy.pl, było tak gdzieś koło 21, 12.03.2014 r. Masz na imię Agnieszka - 18 lat. Chodzisz do liceum, maturę zdajesz w tym roku: podstawę i rozszerzenie z angielskiego, geografii i matematyki. Zamierzasz studiować w Poznaniu - zarządzanie. Zaproponowałem Ci nawet abyś studiowała w Szczecinie (tu mieszkam). Nasza rozmowa kręciła się głównie wokół mojego gospodarowania czasem (studia dzienne, zaoczne, treningi, praca). Podałem Ci swój numer, ale nie wiem czy spisałaś,bo rozłączyło nas, a raczej byłaś zainteresowana znajomością. Jeśli czytasz ten post, napisz do administratorów, podadzą Ci namiary na Facebooka mojego brata. Marne szanse na odnalezienie Cię, ale mam nadzieję, że się uda.
Kuba”

MISTLETOE KISSING PRANK IN POLAND | BEZBEKTV 22/12/2013

„Zauważyłam, że akcja dzieje się na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu. Szukam dwóch chłopaków z tego filmiku, włożyłam w to już wiele wysiłku, jednak nic nie znalazłam. Jeden z nich znajduje się na miniaturce filmu, jest ubrany w czarną kurtkę, podchodzi z jemiołą do dwójki młodych dam i całuje w policzek dziewczynę w białym płaszczu zimowym (na filmiku od 0:21). Drugi to chłopak w kolorowej, żółto-niebieskiej kurtce, który pierwszy raz pojawia się w filmiku w 0:57 sekund. Sprawa jest bardzo ważna. Pozdrawiam! L.” Jeżeli te osoby uczęszczają do naszej wspaniałej szkoły, to prosimy o kontakt - oczywiście prywatny, z naszą stroną. Można się zgłosić na nasz profil, dziewczyna, która Was szuka dostanie wiadomość o tym, że się zjawiliście.

MISTLETOE KISSING PRANK IN POLAND | BEZBEKTV SKISŁEŚ?! Thumbs up and comment! SUBSCRIBE!

02/12/2013

„Znalazł ktoś może czarny, dość długi sweterek z łatkami w kształcie serduszek na łokciach? Zostawiłam go pod salą 24, na ławce przed trzecią lekcją.
Byłabym wdzięczna za zwrot ; )
Z góry dziękuje ; )”

26/05/2013

„Chciałabym pozdrowić oraz z wielką rozkoszą zaprosić na kawę/piwo/jakikolwiek trunek megawysokiego chłopaka z pierwszej klasy o przepięknych brązowych oczach, który nosi czerwony plecak i z tego co mi wiadomo - jestchyba zajęty. Ujawnij się!”

08/05/2013

„Chciałbym pozdrowić wysoką blondynkę z klasy 2B, która ma najładniejszy uśmiech ze wszystkich dziewczyn w szkole ^^
Cichy wielbiciel”

27/03/2013

„Chciałabym pozdrowić wysokiego przystojniaka z klasy 1A, który chodzi w czarnych air maxach i często jest w szkole w białej bluzie. Słyszałam, że wołają na Ciebie ,,Bocian", ale może się mylę? Trochę wstydzę się zagadać, jestem lekko nieśmiała.
Wielbicielka z klasy drugiej ; )”

19/03/2013

„Pozdrawiam piękną dziewczynę z rudawo-czerwonymi włosami z klas pierwszych. Dzisiaj miałaś ubrany zielony sweterek (szyty chyba na drutach) ; ]”

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Wroclaw?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Telefon

Adres


Ulica Hutnicza 45
Wroclaw
50-996