Fabryka Silnych Kobiet

Fabryka Silnych Kobiet

Udostępnij

Powstajemy z pasji do ludzi, swojej pracy trenerskiej/coachingowej. Tworzymy dla Was nowe miejsce do

18/04/2021

Dzień dobry Wszystkim!

Wracam z tematem .
Tym razem Warszawa przyjeżdża do Wrocławia.

Moim Gościem będzie polska O’Connor
Aleksandra Łabędź

Poniedziałek godz. 20:00.

Do zobaczenia 🙋‍♀️

Ps. Dodam tylko od siebie, że metamorfozę tej Kobiety obserwuję od lat ... o przemianach opowie nam sama.
Olu czekam na Ciebie.
M.

08/04/2021

❗️❗️❗️
Kiedy mówimy, że razem możemy więcej wierzymy w to.
Kochana dzisiaj chcemy prosić Cię o wsparcie dla naszej Klubowiczki Magdy Magdalena Zachariasiewicz❤️

Magda w wieku 28 lat miała poważny wypadek, nikt nie dawał jej szans na powrót do normalnego życia. Ona się nie poddała.

Jako samodzielna mama naprawdę dawała radę, radziła sobie z wyzwaniami dnia codziennego, niestety, pandemia mocno ograniczyła jej działania. Straciła możliwość zarabiania. Pojawiły się kolejne problemy zdrowotne. Ból, który towarzyszy jej do dzisiaj jest nie do wytrzymania.

🩺 Czeka ją trudna i ryzykowna operacja przepukliny kręgosłupa szyjnego. Termin został wyznaczony na 12 kwietnia! Kwota,która jest potrzebna to ponad 30 tysięcy złotych.

Każde wsparcie się liczy ❤❤❤

🔴Tutaj jest link do zbiórki
https://www.siepomaga.pl/operacja-magdy

Dziękujmy, za każdego okazane wsparcie.
Czerwona Szpilka Team

03/04/2021

Moc z nami z Kobietami.
Bez względu na okoliczności.

Moc serdeczności Świątecznych.
🐣🐥🐤
Marta.

22/03/2021

Dzień dobry!
Czas zapowiedzieć kolejnego Gościa by .

Anna Malina Bielecka - zawsze uśmiechnięta i otwarta dla ludzi, współwłaścicielka agencji PR, marketingowej, eventowej dużego formatu, mama dwóch dziewczynek- opowie nam o miłych i tych trudnych momentach swojego życia.

Aniu czekam na Ciebie z otwartymi rękoma.

Środa 24.03 godz. 19:00

Do zobaczenia nam Wszystkim.
M.

17/03/2021

Spokojnie

Przygotujcie się. Nadchodzą kolejne ciężkie miesiące. Spodziewam się, że:

1. Media będą siały panikę jeszcze większą, niż dotychczas. To zwiększy poziom lęku i agresji.
2. Ludzie będą się radykalizować i wzajemnie atakować. Podziały na rzekomych "covidian" i "antycovidian" się wzmocnią, a wkrótce na zaszczepionych i nieszczepionych.
3. Rząd będzie ograniczał swobody obywatelskie w imię walki z pandemią, a kolejni przedsiębiorcy będą bankrutować.
4. Czytelnicy będą szukali potwierdzenia swych przekonań i znajdą autorytety ich wspierające, na których oprą przekonania.
5. Wzrośnie liczba samobójstw, zintensyfikuje się przemoc domowa, będzie więcej przypadków depresji i PTSD, dzieci bardziej uzależnią się od technologii.
6. Politycy będą próbowali przemycać ustawy, które uchronią ich przed potencjalnymi konsekwencjami popełnionych przestępstw i dadzą więcej władzy.
7. Na ulicach będziesz częściej słyszeć karetki, widzieć policję i wojsko, nieufających sobie ludzi, zwiększy się poziom podejrzliwości.
8. Starszym pokoleniom mogą odpalić się traumy rodem z komunizmu i czasów, w których przeżywali silne kryzysy.

Co sugeruję:
1. Chroń swoje dzieci. Ponieważ znów zamkną szkoły, to będzie oznaczać dla nich utratę przyjaciół, uzależnienie od tabletów, wzrost drażliwości czy narażenie na konflikty domowe.
2. Nie licz, że zostaniesz zrozumiany przez tych, co myślą inaczej. Polskie społeczeństwo nigdy nie było tak zradykalizowane, a kryzys intensyfikuje istniejące słabości.
3. Obserwuj sąsiadów - w Polsce kilkanaście procent dzieci jest napastowane, 4 miliony kobiet to ofiary przemocy domowej, jest problem z alkoholizmem. Zgłaszaj, gdy dzieje się krzywda.
4. Pilnuj swojej psychiki i emocji, by nie wchodzić w pandemię strachu. Uprawiaj sport, medytuj, zarządzaj myślami, rozmawiaj, spędzaj czas z bliskimi, rozwijaj się, ucz, terapeutyzuj.
5. Nie ufaj wszystkiemu, co czytasz. Sprawdzaj źródła. Miej dystans do "newsów". Nie katastrofizuj ani nie lekceważ. Uważaj na autorytety, nie wszystkie mają naukowe intencje.
6. Elastycznie dostosowuj się do okoliczności. Przewagę ma nie najsilniejszy element systemu, ale mający najwięcej rozwiązań. Bądź gotowy do zmiany i na zmiany.
7. Nie licz na to, że "to minie", bierz pod uwagę, że pandemię i lockdowny potrwają jeszcze 2-3 lata. Naucz się w nim funkcjonować. Nie czekaj, ale proaktywnie podejmuj działania na bazie analiz.
8. Nie przepuść okazji do wzrostu. Kryzys to największa okazja do stania się mądrzejszym człowiekiem, więc obserwuj, analizuj, wykorzystuj nadarzające się okazje.
Spokojnie. Damy radę.

Ściskam
Mat

02/03/2021

Całkowicie spontanicznie i prosto z serca ...
w sumie ta tańcząca dziewczyna taka jest ...

Jeśli chcecie mnie bliżej poznać, dowiedzieć, jak wyglądało moje życie sprzed pandemii, w koronie i jak sobie wyobrażam sobie przyszłość ...

To bardzo serdecznie zapraszam Was na w piątek o godz. 19.00.
Rozmawiać ze mną będzie Irmina Całus

Dodatkowo zachęcam do zadawania pytań ☺️
Albo tutaj albo w Messenger.
Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Do miłego 🙋‍♀️
M.

28/02/2021

Już czas by zdradzić kto będzie kolejnym gościem mojego .

Tę kobietę znam od bardzo dawna.
Jest pracowita i konsekwentna.
Nie boi się iść pod wiatr.
Karmi się energią z Kosmosu.

Czy już wiadomo o kim mowa?

Na rozmowę zapraszam w najbliższy piątek 05.03 o godz. 19.

10/02/2021



Jeśli zgadzasz się z tym hasłem - daj lajka.
Za udostępnienie u siebie na wallu posta - kupon na zakupy z rabatem 20 %.
Idealny prezent dla siebie, ukochanej osoby na .

Pozdrawiamy.
Marta & Kasia.

Zapraszamy do świata pięknych, kobiecych i komfortowych ubrań.





www.tymoszewiczdesign.pl

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Wroclaw?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Ulica Walońska 9
Wroclaw
50-413