16/03/2023
Cześć! 😃
Na ostatnich zajęciach świętowaliśmy zaległy dzień kobiet i mężczyzn 🌷⚘️
Było kolorowo, pachnąco i smacznie 😃
Zapraszam do ZAPISÓW, kolejne spotkanie już w poniedziałek 20 marca
Buziaki 😘😘
Kasia
27/02/2023
Cześć! 😃
Nadchodzi marzec i wiele z Was pyta o zajęcia w nowym miesiącu.
Dzień pozostaje bez zmian, będziemy się spotykać nadal w PONIEDZIAŁKI, jedynie godzina uległa małemu przesunięciu - zajęcia zaczynają się o godzinie 10:00 🕙
Koszt jednorazowego wejścia to tylko 30zł!
Chętnych zapraszam do zapisów w wiadomości prywatnej ✍️
Niestety, w marcu na chwilę obecną nie będzie zajęć popołudniowych, ponieważ było zbyt małe zainteresowanie z Waszej strony na takie godziny. Jeśli zbierze się więcej osób chętnych to postaram się dla Was coś zorganizować.
Dobrego wieczoru! 🥰
Kasia
20/02/2023
Cześć! 😀
Dziękuję za dziś ❤️
Byliście jak zwykle wspaniali, dziś przodował glutek z siemienia lnianego i zapach kaszy gryczanej 😃
Do zobaczenia na następnych zajęciach, już za tydzień, 27 lutego
Dobrego dnia,
Kasia 🥰
17/02/2023
Dziś miedzynarodowy dzień kota.🐈
Na naszych zajęciach dzieci tworzyły różne masy które ciągle się zmieniały, od bardziej lejących po sypkie, a z powstalych ciastolin niektórzy ulepili kotki 🐈🐈⬛🐱
Jestem ciekawa co powstanie po weekendzie, podczas poniedziałkowej zabawy 😃
Dobrego wieczoru kochani! ❤️
Kasia
17/02/2023
Cześć! 😊
Dziś widzimy się już o 16:30!
W tym miesiącu mamy zajęcia jeszcze w poniedziałki 20 oraz 27 luty.
Wiele z Was już pyta o Sensoplastykę® w marcu, w związku z tym chciałabym się zorientować jakie godziny na zajęcia bardziej Wam pasują.
Dajcie znać w komentarzach! ✍️
Wolicie spotykać się przed drzemką dzieci czy po niej, a może w weekend?
Wiadomo, że nie dopasuję godzin i dni do każdego z Was ale postaram się wymyślić coś co będzie najlepsze dla większości 😀
Buziaki 😘😘😘
Kasia
13/02/2023
Cześć!
Dziś mieliśmy zajęcia walentynkowe ❤️
Było kolorowo, pachnąco i kreatywnie!
Nastepne zajęcia już w ten piątek o 16:30
Zo zobaczenia 😃
Dobrego dnia! ❤️
Kasia
09/02/2023
Cześć 😀
Przypominam, że według planu następne zajęcia PIĄTKOWE odbywają się 17.02.
Jutro zajęć nie ma.
Dostałam już kilka wiadomości z pytaniami o jutrzejsze spotkanie, dlatego przypominam wszystkim zapisanym w jakie dni się widzimy:
Poniedziałek 13.02 godz 10:30-11:30
Piątek 17.02 godz 16:30-17:30
Poniedziałek 20.02 godz 10:30-11:30
Poniedziałek 27.02 godz 10:30-11:30
Do zobaczenia
Dobrego dnia! ❤
03/02/2023
Pierwsze zajęcia z Sensoplastyki® już za nami.
Dziękuję wszystkim za obecność i super zabawę, powstały różne masy gęste i te bardziej lejące 😃
Do zobaczenia już w poniedziałek ❤️
03/02/2023
Cześć! 😊
Już dziś startują zajęcia z Sensoplastyki®
Do zobaczenia na miejscu o 16:30, nie zapomnijcie ubrań na zmianę bo to legalne brudzenie! 😁
Dobrego dnia ❤️
Kasia
01/02/2023
Cześć!
Nie spodziewałam się aż tak dużego zainteresowania zajęciami 😊
Zostały już ostatnie miejsca w poniedziałki 13.02/20.02/27.02
Dobrego dnia ❤️
31/01/2023
Witajcie! 😁
Sensoplastyka® rusza!
Miejsce naszych spotkań to siedziba DuoSfera ul. Bałtycka 8
Terminy zajęć w lutym poniżej 👇
W poniedziałki 6, 13, 20 oraz 27.02 widzimy się o 10:30-11:30
W piątki 3 oraz 17.02 spotkamy się o 16:30-17:30
Zajęcia w terminach 3, 6, 13 oraz 17.02 będą darmowe, później cena za zajęcia to 40zł.
Zapisy przez wiadomość prywatną. Ilość miejsc ograniczona.
Z racji tego, że w poniedziałki mamy godziny poranne - zajęcia będą bardziej dla maluszków, które pozostają z rodzicami w domach. W piątki zaś mamy godziny popołudniowe, więc mogą dołączyć do nas starsze dzieci uczęszczające na co dzień do placówek.
Do wspólnej zabawy podczas zajęć zapraszam dzieci z rodzicem.
Bądź świadoma/-y, że na zajęciach Sensoplastyka® dziecko z dużym prawdopodobieństwem się wybrudzi :) Weź ze sobą ubranie na zmianę zarówno dla dziecka jak i dla siebie - możecie się wspólnie bawić. :)
Widzimy się niebawem 😍
Dobrego wieczoru! ❤
Kasia
30/01/2023
Cześć!
Na początek naszej przygody chciałabym się Wam przedstawić, żebyście wiedzieli do kogo przyjdziecie na zajęcia :)
Mam na imię Kasia, jak możecie zobaczyć na zdjęciu - jestem mamą wspaniałego 1,5rocznego chłopca o imieniu Krzyś 😍
Od ponad 2 lat jestem żoną, uwielbiam gotować i piec słodkości - podobno mi to wychodzi 😁
Jestem kosmetyczką ale od zawsze chciałam pracować z dziećmi i teraz jest właśnie ten moment!
Od zeszłego roku jestem certyfikowanym trenerem marki Sensoplastyka® i właśnie zaczynam tę wspaniałą przygodę. Kto będzie ze mną?
Teraz Twoja kolej!
Napisz w komentarzu kilka słów o sobie i Twoim dziecku, tak żebym wiedziała kto tu jest ze mną i kogo spodziewać się na wspólnym kreatywnym brudzeniu. 😃
Dobrego dnia 🥰
Kasia