23/12/2021
Cała ekipa szkoły językowej O.N.ELITE życzy Ci Wesołych Świąt!
A przede wszystkim odpoczynku, dużo śmiechu oraz nadziei na lepsze jutro!
O.N. ELITE to szkoła językowa powstała z pasji. Uczymy języków w rzeczywistych działaniach w m
23/12/2021
Cała ekipa szkoły językowej O.N.ELITE życzy Ci Wesołych Świąt!
A przede wszystkim odpoczynku, dużo śmiechu oraz nadziei na lepsze jutro!
24/09/2021
Poszukujemy jeszcze jednej osoby🕵️♀️do grupy online
Business English
1x tydzień (1h) i godziny popołudniowe, dzień jeszcze nie jest ustalony
Słownictwo biznesowe, usługi, logistyka, konwersacje
Cena: ok. 40zł/h
Ruszamy od października!
Oferta skierowana do dorosłych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności językowe na każdym poziomie zaawansowania, mile widziani logistycy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje.🥰😎
Więcej info na priv
17/09/2021
Achtung, achtung! :D
Ogłaszam nabór na kursy z niemieckiego, które rozpoczynamy od października :D
Jeśli jesteś takim wariatem jak my i zamiast poleżeć czy obejrzeć sobie Netflixa, wolisz się pouczyć niemieckiego, to serdecznie zapraszamy
30/06/2021
Aaaaa 😍😍😍
Doszły zeszyty dla kursantów :D
Będę wysyłać w poniedziałek :*
14/06/2021
Achtung, Achtung
1 KURSIK LECI DO WAS!
ZOSTAŁO NAM 1 MIEJSCE w tej edycji!
Jak wiecie, mam swoją szkołę językową i razem z Oliwką i Amandą, które również kochają niemiecki, prowadzimy korepetycje.
Niektórzy twierdzą, że niemiecki jest trudny, ciężki i niezbyt melodyjny - głupcy! 🙆♀️
Niemiecki to cudowny, relaksujący język, mięciutki jak pianka na cieście babci. Niemieckie słowa są niczym poezja, a gramatyka ciekawa i pełna przygód.
Wiemy, jaki jest problem w szkołach z niemieckim i uczymy go zupełnie inaczej, uczymy w praktyce, w dużej częstotliwości, a przede wszystkim uczymy miłości do tego języka. ♥
I specjalnie dla tych, którzy z niemieckim jakoś nie umieją się dogadać od dłuższego czasu, przygotowałyśmy kurs!
- Czas realizacji: od 22 czerwca do około 29 lipca
(łącznie 12 zajęć) z czego 6 zajęć to będą zajęcia indywidualne z lektorem a drugie 6 to będą zajęcia grupowe - konwersatoryjne.
1 zajęcia indywidualne to 1h, konwersatoria - 1.5 h
- Cena: 389 zł/osobę
***Żeby wziąć udział w kursie musisz mieć minimum poziom A2.
***Wystawiamy fakturę.
***Będą gry i zabawy, będzie też grupa wsparcia na FB.
***Przewidywany czas zajęć grupowych: poniedziałki 19:30
***Czekamy na zgłoszenia do 18 czerwca - możecie dzwonić, pisać maile albo na priv mi napisać, to też będzie okay.
Pozdrawionka 😃
| Poniedziałek | 06:15 - 22:15 |