18/10/2022
A wtorek rozpoczynamy tak....🤍
French, to klasyka nad klasyki. Bezprzecznie pasuje do wszystkiego, czy to w postaci manicure hybrydowego, klasycznego, czy przedłużonego.
Jedni kochają, a drudzy nienawidzą. Ta prostota jest jak mała czarna lub biała koszula.
Nie może jej zabraknąć w szafie.
A jak jest u Ciebie?
10/10/2022
Wybór był zaskakujący 😀
Gdy zapytałam Was jaki jesteście team- 🖤 czy 🤍?
Byłam pewna, że większość odpowie 🤍
Jednak to 🖤 jest waszym ulubionym 😁
Moja specjalność, to oczywiście natura i jej odbicie w dłoniach.
📍nic tak nie uskrzydla kobiety, jak piękne zadbane paznokcie
📍Przeprowadzam Was z krainy "przekopywanego ogródka" do krainy wypielęgnowanego i zaczarowanego ogrodu.
Taka ze mnie pomocna dłoń 😉
Uwielbiam naturalne stylizacje, bez nadmiaru masy, bez wyżynania skórek do upadłego.
Jestem tutaj: z miłości do natury i to daje mi największą satysfakcję. Nie patrzę co robią inni, działam po swojemu. Lata doświadczenia nauczyły mnie jednego:
Nie popadać w paranoję trendów, wiedza jest tylko jedna
Dbam o Wasze dłonie najlepiej jak potrafię w zgodzie z naturą. Metryka czy pesel,nie ma tu znaczenia.
Tym razem czarna 🖤 stylizacja wygrała 👏
A jakie Ty stylizacje najbardziej w życiu lubisz?
31/08/2022
Koniec.....
Nieubłagalnie zbliża się koniec wakacji, bociany po malutku szykują się do odlotu.
Za chwilkę drzewa, ubiorą swoje złociste szaty. To lato szybko zleciało, ale nie ma co narzekać.
Dostarczyło nam wybitnie dużo słońca i witaminy D. Jak i zmęczyło upałami.
Bardzo się cieszę, na tą zbliżającą się jesień- to piękna pora roku.
A bociany?
Przylecą znów za rok i będziemy z uśmiechem je witać.
Jaką porę roku lubisz najbardziej?.
Ja zdecydowanie jesień i zimę 🍂
10/06/2022
Zapraszam do wspólnej zabawy na Instagramie 😺
Zostawiam link ⬇️⬇️⬇️
https://www.instagram.com/p/CeotkGWr0z8/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
23/05/2022
Lustereczko, powiedz przecie🪞
Kto nie lubi w słońcu błysku?
Chyba nie ma takiej osoby, która by się oparła temu efektowi.
To tak, jak przeglądać się w tafli wody 🌊
Szybkie w wykonaniu i efekt zazdrości innych gwarantowany 😉
Lubisz? Nosiłabyś?
26/04/2022
Powoli....
⚘️Wiosna w tym roku, chyba chce nam przekazać coś ważnego.
⚘️Ociąga się bardzo, a na horyzoncie widać już majówkę.
Jakie wnioski?
⚘️Spiesz się powoli, a zawsze zdążysz się spóźnić. Coś w tym jest. Pędzimy do przodu, a życie nam pomyka między palcami.
⚘️Warto zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć się dookoła i zastanowić:
- W jakim celu ja tak biegnę?
- Za czym?
⚘️Ja już dawno przystopowałam, a Ty?
Daj znać, czy czasami nie masz dość tego biegu, przy którym nie widać mety.
16/04/2022
Niech ten czas niesie spokój i oczyści Wasze umysły. Czerpcie siłę z każdej sekundy życia i napawajcie każdy oddech wdzięcznością.
Wesołych Świąt 🥚
01/04/2022
Gdzie ta wiosna?
Niby wiosna, niby zima. To niczym grudzień w kwietniu 😄
A jak jeszcze dodamy datę 1 kwietnia, to już całkiem nie wiadomo, kto z kogo sobie żartuje 🙈
Ta stylizacja jest prawdziwa w rzeczy samej, to nie prima aprilis
A Wy, daliście się dzisiaj na coś nabrać? A może coś Was doprowadziło do głośnego śmiechu?
Opowiadaj szybciutko ⬇️⬇️⬇️
--------------------------------------------------
Obserwuj 👉
21/03/2022
I takim akcentem, witamy pierwszy dzień wiosny 💙
Niebo iście niebieskie i to słonko.
Choć te barwy....💙💛......
Ja pomalutku wracam, choć to nadal trudne...
---------------------------------------------------
Cieszycie się z przyjścia wiosny?
Czujecie już tą energię?
Jak się czujecie?
26/02/2022
W tym okienku, miał być inny post.....
Nigdy bym nie przypuszczała, że na moim koncie, tutaj, pojawi się właśnie taki....
Wszystko co bym teraz wstawiła, związane z pracą, byłoby niestosowne i nietaktowne.
Tak uważam i takie mam osobiste podejście.
Ci co mnie znają, wiedzą, że dla braci mniejszych zrobię wszystko, aby istniały w zdrowiu i szczęściu. I to nie pierwsza moja pomoc w walce o ich dobro
Moi drodzy 🤍❤
Otwieram zbiórkę, dla tych istot, które właśnie przyjeżdżają z Ukrainy 🇺🇦
Potrzebujemy:
💙 karma dla psów i kotów
💛legowiska
💙kontenerki
💛smycze
💙obroże
💛kuwety
💙żwirek
💛podkłady higieniczne
💙kocyki
💛środki czystości przeznaczone dla zwierząt
💙zabawki
Wszystkie te rzeczy, możecie przynosić do mnie, do salonu
👉AKADEMIA
ul.Prusa 15 we Wrocławiu w godz 10-18
👉 to wszystko zostanie przekazane tym, najbardziej potrzebującym. Ich ilość jest zatrważająca. One są tak samo przestraszone jak ludzie. Jedynie w przeciwieństwie do ludzi, nie wiedzą co się dzieje, są porzucane ☹️
Proszę udostępniajcie, pomagajcie. Niech one też poczują i uwierzą w dobro człowieka.
Człowiek jest odpowiedzialny, za to, co oswił 💛💙🇺🇦🤍❤
----------------------------------------------------
👉obserwuj
Zostaje do Waszej dyspozycji
31/12/2021
Ostatnia twórczość roku 2021 ❤
Gdy schodzą, jak to mówią: ,,z taśmy" ostanie dzieła, to jakoś tak, zawsze przepełnia mnie radość 😊.
Są stylizacje, które otwierają Nowy Rok i te które go zamykają. Zawsze myślę jaka to będzie, bo dla mnie są taką osobistą wróżbą 😁
Ja już wiem, że będzie pięknie, klasycznie i do tego wytwornie.
Cóż więcej chcieć ?
Do szczęścia potrzebujemy tylko samego siebie 🥰
🍾🍾🍾
A jak jest u Ciebie? Masz taką swoją wymyśloną, osobistą wróżbę, na nadczodzącą nową datę?
🍾🍾🍾