01/06/2026
Za nami cudowny koncert naszej podopiecznej KiNKi 🩷🩶 (Kinga Niewola) , - promujący jej pierwszą autorską płytę „5 słów o nas” , której możecie posłuchać na Spotify / YouTube 🎶
Ogromne gratulacje! 🙌
15/05/2026
Już w sobotę 16.05 nasi wspaniali uczniowie Aga Czarna i Korso Black- wokaliści zespołu Apokalipsa - zagrają koncert plenerowy na Dniach Gminy Długołęka. A to wszystko w doborowym towarzystwie. Na sam koniec wystąpi Agnieszka Chylińska 😍🎤🎶
Nie może Was zabraknąć pod sceną !
02/04/2026
Takie występy lubię najbardziej - występy sceniczne moich przezdolnych uczniów! 😍🎶 za nami koncert fantastycznej i bardzo uzdolnionej Natalia Środa. Za nami kawał ciężkiej pracy, bo Natalia wybrała sobie bardzo trudne i ambitne utwory, ale jednocześnie właśnie w takich jej głos brzmi najlepiej 🙂
Z techniki wokalnej wykorzystałyśmy łączenie rejestrów (piersiowego i głowowego), podparcie oddechowe, pracę przeponą, mocne otwarcie głosu na partiach górnych, wzmocnienia, przepiękne wibrata, które są znakiem rozpoznawczym Natalii i wiele więcej.
Do tego oczywiście interpretacja tekstów oraz warsztat sceniczny - obycie ze sceną, odsłuchami, mikrofonami itp .
Wraz z Natalią wystąpili:
🎤wokal: Karolina Wantoła i Marta Gadomska .
🎸 Muzycy: Dawid Żwak , Jacek Klawe , Marek Klawe, Michael Svend Hansen, Łukasz Waszczak , Piotr Zieliński, Paweł Zieliński.
Koncert odbył się w Rewir Twórczy - Centrum Aktywności Lokalnej
Bylo cudownie! Czekamy na więcej 🥰💐🎤
Zapraszam Was serdecznie,
Sylwia Zaręba-Frey
14/12/2025
Już jest! Płyta naszej cudownej podopiecznej Kinga Niewola “5 słów o nas” ! Duma rozpiera serce! 🥹🥹🤩❣️To efekt wielu miesięcy naszej ciężkiej pracy, płyta pełna wzruszeń, cudownych tekstów i melodii. Kinga szkoli swój głos w Voice Academy od kilku lat, pod okiem Sylwia Zaręba-Frey robiąc postępy z miesiąca na miesiąc, a ma zaledwie 18 lat… niesamowita dojrzałość w głosie, pracowitość, wrażliwość - to słowa, które najlepiej opisują Kingę.
Wszystkie teksty i linie melodyczne są stworzone przez nią samą, co czyni z niej prawdziwą artystkę. Posłuchajcie, warto!
Płyty z autografem można zdobyć u samej Kingi, będziemy je też sprzedawać podczas koncertów, zatem wyczekujcie informacji 🙂
Dla niecierpliwych wersja na Spotify, którą znajdziecie wpisując hasło “Kinka 5 słów o nas”
Zachęcam też do posłuchania innych przebojów Kingi, takich jak “Ławka”, “Gubiąc czas” czy “Usycham”, które również znajdziecie na Spotify.
Miłego słuchania! 🎶🎧🥰
07/12/2025
Za nami The Beatles Night edycja trzecia! 🎤🎵🎷🎶🎸🎹 było wspaniałe! Co za energia i szaleństwo!
Dziękujemy uczniom Voice Academy, muzykom oraz wszystkim wokalistom i osobom zaangażowanym w ten projekt! Byliście fenomenalni!
W szczególności podziękowania dla Michael Svend Hansen oraz Rewir Twórczy - Centrum Aktywności Lokalnej
21/09/2025
Za nami fantastyczny koncert uczniów Voice Academy! 🎤🎶🎹🙌
Tym razem graliśmy dla Was z okazji 10-lecia Rewiru Twórczego 💐
Wystąpili dla Was między innymi:
Kinga Niewola znana jako KinKa
zespół KiKSiN w składzie Karolina Wantoła Natalia Środa Sylwia Zaręba-Frey Kinga Niewola,
Nie zabrakło też Disney’owskiego setu wraz z Jakub Rutkowski i Karo Korona , a także cudownych dziewczyn z SunflowerCrew- Merry & Nina Hansen . Była cudowna moc i energia! ❤️🔥😻🥰
Jak zwykle ogromne podziękowania dla:
Rewir Twórczy - Centrum Aktywności Lokalnej
Grupa z Pasją
Renata Piwko-Wolny
Zapraszamy na fotorelację 📸
07/02/2025
Kochani już 13 lutego koncert naszej baaardzo zdolnej podopiecznej Kingi! Kto jeszcze nie miał okazji zapoznać się z jej twórczością, tego zapraszamy na kanał Kinga Niewola na YouTube, jako przedsmak koncertowych emocji 🎶🎧🎹
🎼🎹Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert ze znanego już w SDK Atrium cyklu "Scena Młodych", umożliwiający pokazanie się młodym, utalentowanym osobom szerszej publiczności. To dla nich wspaniała okazja, by spróbować swoich sił i zaprezentować się na scenie przed widzami.
Gwiazdą najbliższego koncertu będzie Kinga Niewola, która przedstawia się słowami: "Jestem KinKa, a muzyka to moje drugie imię. Jestem siedemnastoletnią wokalistką i songwriterką. Naukę śpiewu zaczęłam pięć lat temu pod okiem Patrycji Kamoli w Legnicy, a od roku szkolę mój głos u Sylwii Zaręby-Frey we Wrocławiu. Moja pierwsza autorska piosenka „Ławka” podbiła serca wielu słuchaczy osiągając kilkadziesiąt tysięcy odsłuchań na platformie Spotify. Z początkiem nowego roku w mediach społecznościowych pojawił się mój drugi singiel „Gubiąc czas”. Kocham śpiewać i dzięki temu mogę przekazywać innym kawałek siebie. Od roku współpracuje z muzykami z Wrocławia, z którymi zagraliśmy m.in. koncert „ABBA Day & Night” oraz „The Beatles Night II”.
❤Zapraszamy wszystkich już 13 lutego o godz. 17.00. Wstęp wolny!❤ Wszystkich zainteresowanych udziałem w koncercie uprzejmie prosimy o przynoszenie karmy na rzecz potrzebujących zwierząt. ❤