23/04/2025
Przed nami spotkanie z kolejną emocją: MIŁOŚĆ
Czy miłość do dziecka przychodzi zawsze od razu?
Nie. I warto o tym mówić.
Bo czasem kochamy od pierwszego spojrzenia.
A czasem... szukamy tej miłości powoli...
Z lękiem: „Czy ja powinnam czuć więcej?”
Z pytaniami: „Dlaczego innym to przychodzi łatwiej?”
📍To właśnie o tym będziemy rozmawiać na spotkaniu z cyklu „Emocje Matki”.
Tym razem pochylimy się nad miłością – nad tym, co ją buduje – a co potrafi ją przytłumić.
❤️🔥 Warsztat: "Emocje Matki – Miłość"
📩 ZAPISY
[email protected]
511 343 443 (Magda) 733 323 284 (Kasia),
📅 DATA
23.04.2025 (środa), godz. 18.00-19.30
📍 LOKALIZACJA
Gabinet Spokojna Mama, ul. Kiełczowska 191 lok. 16, Wrocław (blisko Psie Pole, Kiełczów)
💰KOSZT
50 zł
💐 Poznaj Fundację DziewczNarnia.
Dołącz do wspólnoty kobiet, które nie muszą być idealne.
Wystarczy, że są prawdziwe. Chcą i potrzebują więcej💐
22/04/2025
Jak być lepszą mamą?
✖️Nie będę tu używać słów "musisz", "powinnaś", "należy" czy "wskazane jest".
Wierzę, że każda z nas znajdzie swoją własną drogę — we własnym tempie i na własnych zasadach.
🤱W mojej roli mamy wszystko zaczęło się zmieniać nie wtedy, gdy starałam się być lepszą mamą, ale dopiero wtedy, gdy zaczęłam poznawać i lepiej rozumieć samą siebie.
A w poznawaniu siebie od lat pomagają mi książki.
Jeśli chcesz stawać się jaśniejszą wersją samej siebie – dla siebie 😉 – sięgnij po te 👆 lektury! Wybrałam zaledwie kilka z nich, a stosik mam pokaźny📚
Dla mnie powiedzenie, że książki – a właściwie ich autorzy – zmieniają życie, to nie frazes. To dzięki nim zaczęłam widzieć siebie wyraźniej.
Swój 👇
Wstyd
Emocje
Błędy
Niedoskonałości
Odwagę
Zapraszam na spotkanie, na którym porozmawiamy o poczuciu winy. Już 23 kwietnia!
📩 ZAPISY
[email protected]
511 343 443 (Magda) 733 323 284 (Kasia),
📅 DATA
23.04.2025 (środa), godz. 18.00-19.30
📍 LOKALIZACJA
Gabinet Spokojna Mama, ul. Kiełczowska 191 lok. 16,
Kasia z DziewczyNarni
21/04/2025
.
Kiedy się pojawia?👇
🤔 Poczucie winy często pojawia się, zanim jeszcze zdążymy się zatrzymać i sprawdzić, czy ono naprawdę ma sens.
👥 Poczucie winy pojawia się kiedy bierzemy na siebie cudze emocje, chcemy, by inni byli zadowoleni – kosztem siebie i swoich potrzeb.
♥️To, co pomaga, to budowanie zaufania do siebie.
Do swoich intencji.
Do swoich wartości.
Do swoich granic i potrzeb.
Ale żeby to zrobić, trzeba najpierw… je sobie uświadomić.
Zapraszamy na spotkanie, które pomoże Ci w pracy nad sobą i pozwoli zawalczyć z toksycznym poczuciem winy.
📅 DATA
23.04.2025 (środa), godz. 18.00-19.30
📩 ZAPISY
[email protected]
511 343 443 (Magda) 733 323 284 (Kasia),
📍 LOKALIZACJA
Gabinet Spokojna Mama, ul. Kiełczowska 191 lok. 16, Wrocław (blisko Psie Pole, Kiełczów)
💰KOSZT
50 zł
🚗PARKING ; przy budynku oraz po drugiej stronie ulicy
18/04/2025
Już wkrótce wrócamy z warsztatami wspierającymi dziewczynki w każdym wieku 👇
Czyli wyczekiwane przez was warsztaty
👩👦mama z córką
👨👧tata z córką
Kto pamięta Halloween taty z córką? Frekwencja była fantastyczna!
A pamiętacie świąteczne warsztaty mamy z córką? Wzruszający czas przy lampkach i pachnącym świerku..
Niedługo czekają Was nowe wyzwania.
Mamusie i Tatusiowie - szykujcie się!
16/04/2025
23.04.2025
Cykl warsztatów Emocje Matki
📩 ZAPISY
[email protected]
511 343 443 (Magda) 733 323 284 (Kasia),
📅 DATA
23.04.2025 (środa), godz. 18.00-19.30
📍 LOKALIZACJA
Gabinet Spokojna Mama, ul. Kiełczowska 191 lok. 16, Wrocław (blisko Psie Pole, Kiełczów)
🚗PARKING ; przy budynku oraz po drugiej stronie ulicy
💰KOSZT
50 zł: na wynajem, przekąski, kawę i herbatę. Liczy się kolejność
15/04/2025
No właśnie...po co nam emocje🤔
EMOCJE nie są słabością.
EMOCJE nie są „przeszkodą do ogarnięcia” - chociaż czasami tak się wydaje😁
EMOCJE są informacją.
Czasem trudną. Ale każda z nich ma znaczenie.
Nie da się żyć w pełni – nie czując.
🧠Warto też pamiętać, iż każda emocja, nawet najsilniejsza, w końcu mija.
Dlatego właśnie rozmawiamy o emocjach. Dlatego tworzymy cykl spotkań „Emocje Matki”.
Bo zrozumienie tego, co czuję – to pierwszy krok do tego, żeby przestać się gubić w macierzyństwie.
Pierwsze spotkanie: "Emocje matki - poczucie winy"
🗓️ 23.04.2025 (środa), godz. 18.00-19.30
ZAPISY
[email protected]
511 343 443 (Magda) 733 323 284 (Kasia)
📍 LOKALIZACJA
Gabinet Spokojna Mama, ul. Kiełczowska 191 lok. 16, Wrocław (blisko Psie Pole, Kiełczów)
Zapraszamy!
14/04/2025
Poczucie winy to nie dowód, że robisz coś źle.
To często znak, że Ci zależy.
Że chcesz dobrze.
Że jesteś zaangażowana.
Ale ta emocja potrafi być ciężka.
Czasami podcina rodzicielskie skrzydła.
Szepcze: „mogłaś inaczej…”, „inne mamy radzą sobie lepiej”.
Na spotkaniu 23 kwietnia przyjrzymy się wspólnie poczuciu winy z nowej perspektywy.
Zrozumiesz, skąd się bierze, co mówi – i jak ją zatrzymać, zanim zacznie rządzić Twoim dniem.
Poznasz proste narzędzie, które pomoże Ci lepiej radzić sobie z tą emocją – łagodnie, ale skutecznie.
Będzie czas na rozmowę, uważność, herbatę i bycie wśród kobiet, które czują podobnie.
Możesz przyjść na jedno spotkanie. Możesz być z nami przez cały cykl.
Ty wybierasz.
📩 ZAPISY:
[email protected]
📞 511 343 443 (Magda) | 733 323 284 (Kasia)
💰KOSZT niewielki:
50 zł: na wynajem, przekąski, kawę i herbatę.
📌 Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat na konto:
Santander Bank 74 1090 2402 0000 0001 6116 6315
📅 DATA:
23.04.2025 (środa), godz. 18.00–19.30
📍 LOKALIZACJA:
Gabinet Spokojna Mama, ul. Kiełczowska 191 lok. 16, Wrocław