20/05/2021
Studenckie Koło Naukowe "GISowcy" zaprasza osoby zainteresowane dołączeniem do Koła na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek 27.05.2021 o godzinie 16:15 (link do spotkania w komentarzu). Na spotkaniu zostanie przedstawione, czym się koło zajmowało do tej pory i co planujemy w przyszłości. Na spotkaniu będzie można zadać pytania opiekunowi koła dr hab. Jarosławowi Chormańskiemu, prof. SGGW, prezesowi koła inż. Mateuszowi Zwierzyńskiemu oraz pracownikom Katedry Teledetekcji i Badań Środowiska
Więcej informacji na temat koło można znaleźć:
http://ktibs.sggw.edu.pl/studenckie-kolo-naukowe-gisowcy/766/
Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby zainteresowanie rozwijaniem swoich zainteresowań w zakresie środowiskowych zastosowań GIS, teledetekcji i fotogrametrii.
Studenckie Koło Naukowe GISowcy - Katedra Teledetekcji i Badań Środowiska
Studenckie Koło Naukowe Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego GISowcy przy Centrum Wodnym. GISowcy zajmują się Systemami Informacji Przestrzennej i wszystkim co jest z tym powiązane.
22/01/2018
W najbliższą środę 24 stycznia o godz. 11:00 zapraszamy do udziału w webinarium ENVI, dedykowanym analizom danych satelitarnych pod kątem wykorzystania w monitoringu lasów: http://bit.ly/2rq2xL2
10/11/2016
Już dziś o 20 ruszają zapisy na warsztaty na tegorocznym GIS DAY. Zapraszamy!
19/11/2015
To już jutro! O 9:00 widzimy się na Politechnice :)
W linku harmonogram wydarzenia:
http://www.gisday.waw.pl/index.php/program
17/11/2015
Zapraszamy do udziału w konkursie 1 z 10, w którym można wygrać świetne nagrody!
1 z 10 - GIS Edition
15/11/2015
Zapraszamy do zapisów na warsztaty!
GIS w Stolicy: Warsztaty
Wszystkie warsztaty wymienione poniżej rozpoczynają się o godzinie 17:00 20 listopada, więc można zapisać się tylko na jeden z nich. Pełen opis tematów znajduje się na stronie www.gisday.waw.pl/index.php/warsztaty.
13/11/2015
To już ostatni konkurs! Zapraszamy do udziału :)
Ostatni konkurs facebookowy. W zeszłym tygodniu rozpoznawaliście miasta na podstawie sieci drogowej, czy linii metra. Zobaczmy jak poradzicie sobie w rozpoznawaniu miast nocą. Odpowiedzi poprosimy tradycyjnie w komentarzach.
12/11/2015
Zapraszamy do udziału w seminarium :)
Seminarium Portal Geostatystyczny - platforma nowych możliwości
GIS w Stolicy 2015 ,,Obraz codzienności". Strona poświęcona obchodom światowego dnia GISu w Warszawie.
08/11/2015
Ostatnia zagadka w konkursie :)
Wczoraj Europa, dzisiaj przyszła kolej na świat. Ostatnia i najtrudniejsza zagadka. Jakie zjawisko obrazuje mapa? Dane sprzed którego roku prezentuje?
Podpowiedź: dwóch obiektów na tej mapie nie ma, które znacząco wpłynęły na obrazowane zjawisko. I pozwalają określić zakres czasowy jego zobrazowania.
07/11/2015
Kolejna część konkursu :)
Udowodniliście już, że Polskę znacie, przyszedł więc czas na Europę. I to tę podziemną. Dzisiaj powiedźcie nam, systemy metra których miast europejskich zostały tutaj przedstawione?