23/09/2019
Dawno tu nic nie wrzucałem, ale zapewniam Was, że wciąż nurkuje 😆☺😊
Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Mariusz Zakrzewski - Pasja Nurkowania, Stokowa 14/1, Olsztyn.
23/09/2019
Dawno tu nic nie wrzucałem, ale zapewniam Was, że wciąż nurkuje 😆☺😊
11/02/2018
Pamiętacie???, zdjęcie z wyprawy na Bornholm, zrobione chyba 6 lat temu, wielu wtedy karmiło rybki... :) ale to były piękne nurkowania. W tym roku mamy też plan popływać po Bałtyku, wkrótce więcej informacji. Pozdrowienia.
Wspomnienie: nurkowanie na wraku Dresdena, jedno z moich najlepszych nurkowań w życiu, ale nurkowanie tam wymagało dużo wysiłku... Teraz marzy mi się Narvik :)
27/11/2017
Tak po pracy szybki test poprawionego ogrzewania i baterii skutera... wszystko w połowie nurkowania przestało działać :(
28/03/2017
Szkolenia nurkowe - 2017 r.
Sezon nurkowy nad jeziorami się zaczyna, woda coraz cieplejsza więc zapraszam na szkolenia nurkowe osoby początkujące, jak i chcące podnieść swoje kwalifikacje nurkowe.
Prowadzę szkolenia na praktycznie wszystkie stopnie nurkowe, dla grup, jak i osób indywidualnych.
Podczas szkolenia wykorzystujemy sprawdzone konfiguracje sprzętowe, zapewniamy podejście indywidualne do kursanta i duże doświadczenie zdobyte podczas setek nurkowań przeprowadzonych w różnych warunkach: począwszy od zimnych wód Norwegii, Bałtyku po ciepłe wody Egiptu, Chorwacji, skończywszy na włoskich jaskiniach.
Terminy szkolenia i miejsce do ustalenia.
Wystarczy zadzwonić i porozmawiać: 506 828 495
20/06/2016
Filmik Andrzeja z naszego nurkowania we Włoszech(Genua) na wraku super tankowca Haven.
Diving on the wreck Haven Film z nurkowania na super tankowcu Haven w okolicy Genua (Włochy)
12/01/2016
Szkolenie podlodowe
Zapraszam na szkolenie podlodowe, a dla osób bardziej doświadczonych (min. advanced EANx) proponuję warsztaty nurkowania podlodowego z wykorzystaniem kołowrotka.
Termin do ustalenia.
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. lub tel.
Zaczynamy w tą niedzielę kurs P2 (możliwy równorzędny stopień w IANTD) w Olsztynie, starujemy o 9 00. Jeżeli ma ktoś ochotę dołączyć to zapraszam.
Zapewniam, że otrzymacie solidną dawkę praktyki pod wodą, a na powierzchni wiedzy.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam
24/02/2015
Kilka zdjęć z naszych tec nurkowań...
W końcu udało mi się złożyć krótki filmik z nurkowania na B17 w czerwcu, myślę że w przyszłym roku wrócimy tam :)