24/12/2025
Kochani, życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek ☃️❤️🥰
Pasja Szkoła Policealna, technik farmaceutyczny, KKZ technik weterynarii Technik weterynarii, technik farmaceutyczny
24/12/2025
Kochani, życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek ☃️❤️🥰
11/12/2025
Takie zajęcia z wychowania fizycznego to my lubimy 💪💪💪
06/12/2025
Kot terapeutyczny na posterunku ❤️ Pilnuje dokumentacji szkolnej 😜 może jakąś piątkę wstawi 🤓😛
05/12/2025
Punkt Apteczny w Klewkach pod Olsztynem (woj. Warmińsko-Mazurskie) zatrudni Technika Farmaceutycznego w formie umowy o pracę w wymiarze pełen etat bądź 1/2 etatu.
Oferujemy:
1) Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
2) Atrakcyjny system premiowy,
3) Bez targetów sprzedażowych,
4) Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia,
5) Pracę w młodym i zgranym zespole,
6) Indywidualne podejście do pracownika i otwartość na jego potrzeby,
7) Elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku, wolne soboty !
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: [email protected], lub 602526172. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Uwielbiam swoją pracę. Kocia terapia jest cudowna ❤️🧡❤️
14/11/2025
Zatrudnimy nauczyciela Technologii Postaci Leków/Technologii sporządzania leków. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 570 460 350.
11/09/2025
Zbliżamy się do końca rekrutacji na kierunku technik farmaceutyczny (nauka za darmo). Zostało nam kilka wolnych miejsc. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Pasją, to zapraszamy, dołącz do naszej społeczności.
Więcej informacji www.pasjaolsztyn.edu.pl lub pod numerem telefonu 570460350
Niestety na kierunku technik weterynarii zajęte są wszystkie miejsca. Otworzyliśmy listę rezerwową.
29/08/2025
Dziś ogłoszenie wyników potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik farmaceutyczny MED.09, technik weterynarii ROL.11 i ROL.12 🥰🥰🥰
Szykujcie szampany 😉
Dam Wam znać jak dyplomy dotrą do mnie. Koperta z Waszymi dokumentami będzie o dużej objętości😊
Miłego dnia ☺️ Bardzo się cieszę i gratuluję 😍🥰😘
Edit: Wyniki zostały przez CKE ogłoszone, więc i ja je podaję.
Aż 87% absolwentów zdało egzamin praktyczny, a 100% teoretyczny egzamin ROL.11,
100% zdało egzamin ROL.12
i 100% zdało egzamin MED.09.
Chciałabym Wam gorąco pogratulować, to Wasz wielki sukces! 😍
Ogromne podziękowania kieruję do nauczycieli, za Wasze zaangażowanie, trud i wkładanie całego serducha w to co robicie 🥰😘🥰😘
Zawsze powtarzam, że szkoła to ludzie. Moja Pasja to WY!!! Dziękuję 😘
04/07/2025
Zapraszamy :D
27/06/2025
Wszystkim słuchaczom, nauczycielom życzymy udanych, pełnych słońca wakacji! Odpoczywajcie, ładujcie baterie i widzimy się we wrześniu 🥰🌞⛱
19/06/2025
Wczoraj słuchacze II roku technik weterynarii zdawali ostatni egzamin praktyczny ROL.12
Kochane ZOO23 - ZOO25 (Wy wiecie o czym mowa 🥰😆) niech Pasja do zwierząt i wiedza zdobyta na kierunku technik weterynarii przynoszą wiele radości i spełnienia. Życzymy Wam satysfakcji z pracy i wielu wdzięcznych pacjentów 😘😽🐷🐮🐥
09/06/2025
Dziś słuchacze kierunku technik weterynarii przystąpią do egzaminu pisemnego ROL.11 i ROL.12.
Mocno trzymamy kciuki! Powodzenia 🥰🥰🥰
Edit: Wczoraj był bardzo długi dzień 😁 Lubię takie dni. Wszyscy słuchacze, 44 osoby 🥰 zdały egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe w części pisemnej. Tak jak informowaliśmy są to wyniki wstępne. Jednak są bardzo, ale to bardzo wysokie, dlatego jesteśmy spokojni o wynik końcowy 😁