Oficjalnie rok szkolny 2016/2017 się rozpoczął. Jesteśmy juz po pierwszym dniu w szkole. :D
Pierwszaki, jak wam się podobało? Piszcie swoje wrażenia. Na marginesie mam nadzieje, ze zostaliście świetnie przyjęci i macie cudne klasy. :)
Gimnazjum nr 5 Olsztyn
Informacje o naszej szkole.
10/06/2016
Dnia 3.06.2016roku odbył się nasz bal, czyli bal trzecioklasistów :D
Trwał troszkę dłużej niż było w planie, ale to lepiej dla nas.
W skrócie:
Była świetna zabawa!
Jedzenie było dobre
DJ troszkę zawalił sprawę (nie tylko moim zdaniem) ale dał radę i mimo to było cudnie, przecież każdy ma inny gust, który w pełni akceptujemy. Bawiły się z nami nauczycielki (niektóre wróciły z siniakami, niestety)! Nawet nasz ukochany ksiądz dał się namówić i wyszedł do nas na parkiet!
A królem i królową balu zostali:
Michał Błaszczyk z klasy 3c, Zosia Liżewska z klasy 3a.
Królewska para wyglądała pięknie, a ich korony i szarfy zostały wykonane przez Nikole Zych z klasy 3a, z pewnością ma talent!
Gdy tylko otrzymamy zdjęcia z balu, to ukarzą się na stronce, teraz będziecie mogli zobaczyć zdjęcia wykonane przez uczniów (niestety fb psuje jakoś...)
15/05/2016
Kilkoro naszych kolegów ze szkoły, wraz z dwoma nauczycielkami wzięli udział w wycieczce szkolnej. Tym razem udali się do Berlina!!! Byli tam od 05.05.2016-08.05.2016. Poprosiłam o zrobienie paru zdjęć. Nie da się ukryć, że odwiedzili przepiękne miejsce. :D
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Konopnicka 11
Olsztyn
10-168