30/05/2026
W organizacji obozu... Dzika Sobota w Mazurskie Chatki 📢🐗🇵🇱
Mamy tutaj obóz KRAV MAGA w czerwcu.
Widzimy się już za 3 tygodnie.
Jaram się i działam dalej 🔥❤️🐗
Wojownik życia ostatni ściąga rękawice! 🇵🇱
12/05/2026
Nie ma lipy... DziałaMY i działam JA 🐗
Jaram się. Jak ktoś / coś - proszę o kontakt priv lub telefoniczny.
Szacunek - lecę dalej! 🧠
09/05/2026
Nauka nie poszła w las... Poszła w nadgarstki 🔥🚀😎
Kolejny cykl szkolenia w mega atmosferze. Temat niby posty 👉 KAJDANKOWANIE 👈
4 h działania w elitarnej grupie, która szuka rozwoju, chce się rozwijać i działać 😈
Swoją pasją i misją łączę ludzi, kocham to co robię i dopiero nadaję temu kierunek. Po 33 latach treningu i rozumienia "PO CO I DLACZEGO" ... 🧠🎯🧠🇵🇱🧠
Dziękuję za zaangażowanie, wzajemny szacunek, ZERO KRWI PRZY STALOWYCH KLAMRACH... a jęki - musiały być 🤣📢🐗.
Bo czym jest nauka technik bez rozumienia bólu i doświadczenia własnego w interwencji i samoobronie? Symulatorem?
Praktyka uczy! Dyscyplina spina charakter!
Powtarzalność 👉 tworzy automatykę. Tyle!
Było 3P: Prawo. Praktyka. Prewencja.
I wszystko zgodnie z prawem!!! 📢🇵🇱📢
Do następnego razu. Jesteście w porządku.
JARAM SIĘ ŻYCIEM I SAM KOCHAM ROZWÓJ. Lecę do książki z psychologii.
Ognia!!! ❤️🇵🇱📢
03/05/2026
Otwarte Zawody Klubowe „Uchwalenie Konstytucji 3 Maja" i DZIK w natarciu 😂
Strzelectwo sportowe to nie tępe strzelanie do tarcz!!! To kultura, odpowiedzialność i przede wszystkim wiedza oraz bezpieczeństwo.
Dziś: mega organizacja. Pogoda na zamówienie i kultura szacunku, rozmów, jedności oraz tej magicznej atmosfery wśród ludzi, którzy mają pasje - nie jedną!
Osobiście dziękuję. Następnym razem sędziuje! Strzelam i grilluje 🤣🇵🇱😂
25/04/2026
Kolejny aktywny dzień obozu za nami 😎👑
Działo się. Sami zobaczcie co MY robimy i jaką wartość dajemy ludziom 📢🧠📢
Ognia 🐗🔥❤️
24/04/2026
Obóz KRAV MAGA ... Dziś strzelanie. Uczymy bezpieczeństwa, odpowiedzialności i łączymy ludzi.
Obserwujcie, bo dopiero zaczynamy 👑
16/04/2026
U mnie: BYĆ INSTRUKTOREM ZNACZY PRAKTYKOWAĆ!!!
Kolejny trening strzelecki zaliczony 🐗.
3,5 godziny na osi w asekuracji z kolegą (bezpieczeństwo)
Kocham życie ❤️ Kocham swoje pasje ❤️
Rozwijam swoje zainteresowania i czuję się odpowiedzialny za jakość przekazywanej wiedzy w moich dziedzinach. A to wymaga ode mnie minimum 3 rzeczy:
1. ROZWOJU SIEBIE 🧠
2. CZASU (bo to proces) ⌛ i...
3. ZAANGAŻOWANIA ❤️ i 🧠
Posyłam Wszystkim... DZIKĄ ENERGIĘ 🐗
05/04/2026
Takie życzenia 🐗. DziękujeMY ❤️