02/03/2026
Zdane! ZA PIERWSZYM! Mati ogarnął egzamin bez problemu, poszedł, zdał i prawko ma w kieszeni! I takie coś mi się podoba, bez marudzenia, konkretnie.
Jestem z Ciebie Mati bardzo dumna!
Życzymy Ci fajnych podróży swoim wymarzonym samochodem, jeździj bezpiecznie!
23/02/2026
Dzień dobry! Poniedziałek zaczynamy od dobrych wieści! Damian Kuba Domańskizdał egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem! Jestem z niego bardzo dumna. Damian podszedł do prawka w wielkiej tajemnicy, chciał sprawić radość swojej Mamie, udało się! Z Damianem jeździło mi się cudownie, ogarnięty, systematyczny i przesympatyczny gość. Przynosił mi słodkości 🤫 każdemu instruktorowi życzę takich kursantów.
Będzie mi Ciebie w Lce brakować!
Damianku życzę Ci bezpiecznych podróży swoim wymarzonym samochodem.
Dumna Dorota 🥰
16/02/2026
Dzień dobry! Mamy to! Zuza za pierwszym razem zdała dwa egzaminy w Word! Nie ma czasu na poprawki, idziesz zdajesz, jeździsz. Proste prawda?
Nowy Szofer na olsztyńskich drogach i jaki kumaty!
Zuza Cieszyn się, że z nami byłaś i mogliśmy się do Twojego sukcesu przyczynić.
Życzymy Ci szerokich dróg swoim wymarzonym samochodem ❤️
10/02/2026
Dziś był bardzo ciekawy dzień, pełen śmiechu a poniekąd dla niektórych stresu 😅
dziś zdawał egzaminy, teoretyczny i praktyczny. Jak wyszło? Poczekamy na cały materiał. Ja się świetnie bawiłam! Dzięki!
27/01/2026
Przedstawiam Wam Kacpra, który zdał egzamin za pierwszym razem. 🥰 Kacper wymarzył sobie prawo jazdy na styczeń, zrobił kurs przyspieszony, poszedł na egzamin, ekspresowo wykonał wszystkie zadania egzaminacyjne i prawko ma w garści. I tak to się robi, nie ma ziewania 😎
Kacper życzymy Ci szerokich dróg, bezpiecznych podróży swoim wymarzonym samochodem!
26/01/2026
Klaudia Mistrzu! Brawa dla Ciebie! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem i to bez większych stresów.
Jaka ja jestem dumna z tych moich „dzieci”. 🥹
Cioteczka śmigaj swoim wymarzonym samochodem, bądź niezależna i zdobywaj świat.
Dumna Dorota
16/01/2026
Monia Moniczka! Moja Mistrzyni! Po ponad 20 latach podjęła się jeszcze raz tematu prawa jazdy. Zaufała nam, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby Monia była bezpiecznym kierowcą, włożyła w to całe serce i wylała wszystkie poty świata. I co? Pstro! Egzamin zdała za pierwszym podejściem BEZBŁĘDNIE 🥰
Pamiętajcie, na prawko nigdy niewidy za późno a swoje marzenia trzeba spełniać!
Jeszcze raz ogromne gratulacje Monika, śmigaj bezpiecznie ❤️
Dumna Dorota 🥰
12/01/2026
No i mamy toooo! Zdane za pierwszym BEZBŁĘDNIE!
Patrys to jest gość, poszedł na egzamin, ciach pach, ploteczki z egzaminatorem i fajna przejażdżka egzaminacyjna i wynik pozytywny. I tak to się robi, nauczony, przez egzaminatora pochwalony i już prawko w MObywatel jest! 😎
Patrys! Życzymy Ci szerokich dróg i fajnych podróży swoim wymarzonym samochodem.
Na zdjęciu pełna powaga, adekwatnie do dzisiejszego dnia.
Dumna Dorota 🥰
06/01/2026
Święta sręta.
Jestem za likwidacją ŁUKU na placu manewrowym! Chociaż zimą! Podpisujemy petycję?
Pozdrawiam
Odśnieżarka
30/12/2025
Tyle radości nam dajecie Drodzy Kursanci! Jestem taka z Was dumna.
Dziś dzielę się radością Sandry, zdała egzaminy państwowego za pierwszym razem! Im większe umiejętności tym mniejszy stres na egzaminie! Warto zainwestować w siebie i zdać egzamin jak najszybciej, żeby do Wordu nie udeptac ścieżki.
Jak widać na zdjęciu Instruktor Darek bardzo zadowolony!
Sandro cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Twojego sukcesu. Jeździj rozważnie i bezpiecznie, życzymy szerokich dróg i zawsze pełnego baku paliwa ❤️