03/07/2020
Jak weekend to tylko Disco Disco 💃🕺
I tylko w warmińskich hotelach ❤️
Opieka nad dziećmi to nasza największa pasja
Profesjonalna opieka nad dziećmi, niania na godziny, animator na wesele, komunie, chrzciny, Urodziny w domu, Kinder Bale.
03/07/2020
Jak weekend to tylko Disco Disco 💃🕺
I tylko w warmińskich hotelach ❤️
21/06/2020
W pierwszą niedzielę lata otwieramy "STREFĘ DOWODZENIA"
Mamy nadzieję, że całe lato będzie miało tak piękną pogodę jaka jest dzisiejszego dnia
Zachęcamy oczywiście do spędzania urlopu w Polsce i wybierania warmińsko - mazurskich hoteli
Do zobaczenia na horyzoncie 😍
13/06/2020
Długi weekend jutro dobiega końca, jednak energia wciąż na najwyższym poziomie ❤️
AKCJA REKRUTACJA
ZAPRASZAMY
13/02/2020
Ferie powoli dobiegają końca... Jednak my nadal pełni energii...
27/05/2019
Jesteś nianią? Lubisz dzieci? Masz pełno energii i głowę pełną pomysłów Pomożemy znaleźć Ci pracę na pełen etat lub dorywczo
27/05/2019
Szukamy osób energicznych, kreatywnych, pełnych pasji...
Na najbliższy weekend poszukuje animatorów do pracy w Kids Club w hotelu pod Olsztynem
Piątek 14.00 do 22.00
Sobota 10.00 do 22.00
Niedziela 10.00 do 18.00
Wynagrodzenie 14 zł netto za godz
Umowa zlecenia
Praca polega na prowadzeniu zajęć dla dzieci zgodnie z ułożonym planem (zajęcia plastyczne, ruchowe w grupach)
Ilośc dzieci jaka będzie na zajęciach nie jest znana ponieważ dzieci przychodzą, wychodza itd... Najczęściej nie ma więcej niż 10 dzieci jednocześnie... Wiek dzieci od 3 do 10 lat...
Potrzebna jest osobą komunikatywna, z pomysłami, uśmiechnieta i pewna siebie...
Mile widziana osoba z własnym transportem jednak w razie potrzeby transport zapewniam
Wiecej info na priv
Szanowni Państwo, W związku z tym, że dotarły do mnie informacje odnośnie hejtowania moich postów dotyczących pracy i podawania informacji jakoby w związku z pracą w SaveBaby Agencja Opiekunek były jakiekolwiek problemy z płatnością informuję i wyjaśniam:
Od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się posty odnośnie szukania animatorów do pracy, ale animatorów, a nie pseudo animatorów, którzy nie potrafią kredek i nożyczek trzymać w ręku. Ponadto każdy przed pracą otrzymuje informacje odnośnie wymagań i zakresu obowiązków. Więc przypominam, że animator to ktoś, kto zabawia dzieci, ktoś kto organizuje im czas proponując zabawy, to przede wszystkim osoba uśmiechnięta, energiczna, kreatywna z pomysłami, a nie nie pajac który myśli że będzie byle być i jeszcze mu będą za to płacić.
Ja za stanie nie płacę, płacę za pracę... za pracę z dziećmi, a nie z telefonem jak niektórzy robią i wychodzą z założenia, że jeśli dzieci nie chcą się bawić to sobie posiedzę z telefonem co się stanie.... A stanie się kur... i to wiele... Przede wszystkim jeśli zatrudniam to wymagam, że osoba z którą podpiszę umowę będzie się z tymi dziećmi bawić realnie, a nie wirtualnie...
Bo są i tacy co umowy nie chcą podpisać podają mi fałszywe dane a w przypadku wykrycia fałszywości straszą sądami i nadal nie chcą podać swoich danych.
Pomijam przy tym fakt, że na ogłoszenie odpowiadają mi osoby które deklarują , że chcą pracować, odpowiada im miejsce godziny pracy i wynagrodzenie,wysyłają mi swoje CV, rozmawiam z nimi, umawiamy się, a jak przychodzi co do czego to rezygnują najczęściej nie odbierając telefonów, bo po co poinformować, Chwała więc tym co na godzinę przed rozpoczęciem pracy informują, że nie przyjdą Po co więc tracicie swój i mój czas????
Ja szukam ludzi odpowiedzialnych którzy chcą pracować, nie szukam śmierdzących leni, którzy udają, że szukają pracy
Nie toleruję telefonów komórkowych w pracy, gdzie są dzieci i oficjalnie oświadczam, że ucinam za to wynagrodzenia.
Zwracam kasę za dojazdy zgodnie z kilometrówką i jeśli wychodzi 19,50 zł to zwracam 19,50 zł, a nie 20 zł i nie udzielam odpowiedzi dlaczego - zasady są zasadami które wcześniej wspólnie uzgadniamy.
Podpisują umowy zlecenia i wypłata jest 15 następnego miesiąca, a nie dzień po pracy i nie robię wyjątków ani nie interesuje mnie stwierdzenia, że komuś zabrakło do 1 - to wasza sprawa nie moja. A szantażowanie mnie przez sms bo telefonu nie możecie odebrać na pewno nie przedłuży współpracy ze mną i nie da wam kolejnej szansy na zatrudnienie, a wypłatę i tak dostaniecie 15, bo tak się na początku umówiliśmy - na piśmie w dodatku.
Jeśli komuś daję plan animacji i go ktoś zaakceptuje to już później nie interesują mnie pytania w stylu, ale dlaczego to mam zrobić - tego nie chcę, Przypominam, że wcześniej to zaakceptowałeś i było ok, to co nagle jest nie OK?
Dyspozycyjność zawsze podaje mi się do dnia 20 miesiąca na miesiąc następny i mimo to grafik ustalamy zawsze co tydzień w czwartek na tydzień następny od poniedziałku począwszy, dla waszej wygody bo i tak są sytuację, ze nagle ktoś z was nie może i rozumiem to, Ale jeśli ustalimy w czwartek, że masz przyjść do pracy w poniedziałek i Ty to zaakceptujesz to poinformowanie mnie w poniedziałek rano, że nie przyjdziesz do pracy bo siostra przyjechała powoduje, że potrącę Ci odpowiednią część z wynagrodzenia i zwolnię Cię z pracy... Dlaczego? Dlatego, ze nagle na Twoje miejsce muszę kogoś znaleźć bo jesteś nieodpowiedzialna, a to powoduje dodatkowe koszty dla mnie i to jest zawarte w umowie.
Jeśli hotel, z którym współpracuje podeśle mi na Ciebie skargę to zanim wydam opinię bronię Cię i sprawdzam bo Ciebie zatrudniłam i swoją "dupą" za Ciebie poświadczyłam, w większości skargi są jednak zasadne i dotyczą nie zajmowania się dziećmi ale za to zajmowanie się smartfonem i kradzieży materiałów typu klej czy kredka, co jest potwierdzone nagraniami - uwierzcie rodzice mają kamery i nas sprawdzają, co robimy z ich dziećmi.
Ale jeśli taka skarga zostanie potwierdzona i ja dostanę od klienta - hotelu mniejsze wynagrodzenie to Tobie również obetnę...
Jeśli ktoś nie ma doświadczenia jestem w stanie nauczyć go pracy w animacji - zajmuję się tym od 9 lat, ale jeśli CV bogate jest w informacje o pracy w zagranicznych biurach podróży jako animator, w prowadzeniu setek godzin w animacji do tego udokumentowanie zdjęciami, gdzie mi zdarza się w takim przypadku myśleć, że jesteś dobra i ja mogłabym się od ciebie uczyć... Ale gdy stajesz z mikrofonem i pytasz gdzie go włączyć, a grupa 10 dzieci powoduje u Ciebie drgawki i poproszona o przygotowanie planu na 6 godzin zabawy Ty robisz to świetnie, a później przez te 6 godzin prowadzić 3 zabawy na przemian, to co jest nie tak z Tobą? Kłamałaś? Po co?
I takich historii jest wiele, i można by pisać i pisać?
Czekam na ludzi odpowiedzialnych którzy chcą pracować... Reszcie dziękuję...
Jeśli chociaż połowę tym postem zrekrutowałam na NIE to świetnie, jutro będę miała mniej roboty i Ty czas swój zaoszczędzisz...
Na najbliższy weekend potrzebuje animatora do Kids Club w hotelu pod Olsztynem- 10 km
Praca w sobotę 9 lutego w godzinach 10.00 do 22.00.
Wynagrodzenie 14 zł netto za godz (168 zł za dzień)
Więcej informacji na Priv
Potrzebna osoba komunikatywna, kreatywna uśmiechnięta lubiąca pracę z dziećmi... Mile widziany własny transport
| Wtorek | 09:00 - 17:00 |
| Środa | 09:00 - 17:00 |
| Czwartek | 09:00 - 17:00 |
| Piątek | 09:00 - 17:00 |
| Sobota | 09:00 - 17:00 |