Drodzy Uczniowie!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu całego samorządu, chcielibyśmy złożyć Wam najszczersze życzenia. Dużo uśmiechu, radości i spokoju. Czasu spędzonego wspólnie z rodzinami, porządnego wypoczynku i oczywiście najedzenia się dobrym, domowym jedzeniem.
Spełnienia marzeń, zdrowia i pomyślności!
Życzy Wasz SU
🎄🌟🎁
Samorząd Uczniowski XII LO w Olsztynie
Witamy na stronie naszej społeczności szkolnej! Zobaczysz tutaj relacje aktualnych wydarzeń oraz ważne informacje dla uczniów.
04/04/2022
Wszystko tylko nie plecak - 01.04 w XII LO
Można? Można!!!!
23/03/2022
Pierwszy dzień wiosny już za nami!🥳💐
Po długiej i mroźnej zimie czekaliśmy na ten dzień. Jest to ogromny powód do radości dla wszystkich, którzy zimna mają już dość!☀️
Zamiast marzanny Samorząd Uczniowski zorganizował przerwę taneczną, na której uczniowie mogli zatańczyć belgijkę.💃🕺
Wszyscy uczniowie zasługują na brawa!👏👏
Zdjęcia zrobione przez: Ignacy Smolik
20/03/2022
Pomoc dla mieszkańców Ukrainy 🤍❤️ 🇵🇱 🇺🇦 💛💙
W piątek 11.03.22 przekazaliśmy przedstawicielom SU z UWM-u zebrane w szkole pieniądze (6067zł). Zgromadzone środki przeznaczone będą na zakup sprzętu medycznego oraz wyposażenie karetki na Ukrainie.
Przyniesione przez Was artykuły zostały odebrane i rozdysponowane.
Po raz kolejny BRAWO MY!!🔥💪
Jeśli ktoś chciałby zostać wolontariuszem, warto spojrzeć na stronę
Samorządu UWM.💛💙
19/03/2022
Po dwóch latach pierwszy dzień wiosny możemy znowu świętować w szkole!🌿☀️ W imieniu SU zapraszamy wszystkich na wspólną belgijkę na szkolnym patio, oczywiście na długiej przerwie w poniedziałek (21.03.2022r. ).🌞
Poniżej zdjęcia z ostatniej belgijki💃🕺
zdjęcia zrobione przez: Ignacy Młodzianowski
16/06/2021
Tydzień kolorów 🌈
W zeszłym tygodniu od 7 do 11 czerwca korytarze naszej szkoły rozświetliły kolorowe ubrania uczniów, którzy każdego dnia prezentowali się w innej barwie.
Tematyczny tydzień zdecydowanie umilił wszystkim letni tydzień przynosząc uśmiech na twarze młodzieży i nauczycieli.
Część klas wzięło udział w konkursie na najbardziej kolorową klasę poprzez wysyłanie zdjęć klasowych do przedstawicielek samorządu.
Konkurs wygrała 2BG z około 94% ubranych uczniów, następnie znalazły się klasy 1BP (85%), 1CP (75%) i 2DP (55%).
Klasa 1CP otrzymała także wyróżnienie za najbardziej kreatywny strój.
Za pierwsze miejsce klasa otrzyma od Samorządu pizzę, zaś pozostałe klasy otrzymały torebki łakoci 😊
23/04/2021
Masz pomysł na akcję Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole? Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Napisz do nas! Pomożemy na miarę naszych możliwości.
Prezentujemy Wam kolejnego mema, wykonanego przez ucznia, zachęcamy do wysyłania własnych w wiadomości prywatnej 😉
14/04/2021
Witamy na stronie Samorządu Uczniowskiego akadema! Zaobserwujcie nas, aby być na bieżąco z życiem szkoły 😁
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Skontaktuj się z ta szkoła
Strona Internetowa
Adres
Bałtycka 4
Olsztyn