26/04/2023
Zapraszam do kontaktu!
Zapraszam na zajęcia z języka niemieckiego!
26/04/2023
Zapraszam do kontaktu!
27/03/2023
Moja przygoda z niemieckim zaczęła się w gimnazjum, kiedy to pierwszy raz miałam z nim styczność. Zupełnie przypadkowo trafiłam do klasy dwujęzycznej niemieckiej, gdzie poznałam naprawdę wspaniałe nauczycielki języka niemieckiego. To one, już wtedy stały się matkami mojej pasji związanej z tym językiem.
Później zdecydowałam się pójść do II LO w Olsztynie również do klasy dwujęzycznej i przystąpić do egzaminu językowego DSD II uzyskując certyfikat na poziomie C1.
21/03/2023
Trochę się przedstawię 😊
Jestem Ola. Mam 22 lata.
Na codzień jestem pozytywną, spokojną osobą. Czasem bardzo zakręconą i naprawdę zajętą. Lubię mieć napięty grafik (dlatego zapraszam Cię za zajęcia ze mną - jestem w stanie znaleźć dla Ciebie miejsce!)
Jestem absolwentką Filologii Germańskiej studiów I stopnia - jak widać na załączonym obrazku praca napisana i obroniona 👩🏻🎓🎓🌸🎉
21/03/2023