Biolog

Biolog

Udostępnij

Jestem biologiem z wykształcenia i z pasji. Pracowałam w herpetarium w ZOO w Płocku, a potem jako herpetolog na Karaibach (Durrel Widlife Conservation Trust).

Zainteresowanie przyrodą i szacunek do niej chcę przekazać innym, szczególnie dzieciom.

24/11/2021

W związku z wieloma zapytaniami zdecydowałam, że w tym roku szkolnym jeszcze raz wrócę do prowadzenia zajęć w dwóch tematach: gady i bezkręgowce. Myślę, że to będzie ostatni rok szkolny w którym takie zajęcia prowadzę, tak więc zainteresowanych zapraszam do kontaktu :)

09/09/2020

Biorąc pod uwagę obecną sytuację - COVID-19, prowadzone przeze mnie zajęcia przyrodnicze są na ten rok szkolny (2020/2021) zawieszone . Co przyszłość przyniesie - zobaczymy :) Serdecznie pozdrawiam wszystkich Uczestników moich zajęć 😀

Photos from Biolog's post 16/10/2019

4 października miałam przyjemność prowadzić w Imparcie warsztaty przyrodnicze w ramach tegorocznej "dziecinady":). Dziękuję za pozytywny odbiór :) i pozwolę sobie przytoczyć fragment maila, który otrzymałam od rodzica jednej z uczestniczek warsztatów:
"Jeszcze raz bardzo dziękuje za warsztaty. Córka zachwycona i przeżywa. Mi także bardzo się podobały - miałam czytać książkę, ale tak się wciągnęłam, że zdecydowanie wolałam słuchać co Pani mówi. Wspaniały pomysł na edukację dla dzieci (zresztą rodzicom też by się przydało)".
Bardzo dziękuję :)

zajęcia II_gady.pdf 13/09/2019

Od września rozpoczęłam nowy temat: GADY. Zainteresowanych proszę o kontakt :)

zajęcia II_gady.pdf

zajęcia I _bekręgowce.pdf 13/09/2019

W tym roku szkolnym kontynuuję zajęcia o bezkręgowcach i zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie ze ślimakami, wijami i chrząszczami :)

zajęcia I _bekręgowce.pdf

Photos from Biolog's post 04/09/2019

Latem wraz z dr. Piotrem przeprowadziłam terenowe zajęcia dotyczące tematyki płazów krajowych, w których wzięły udział 2 klasy Szkoły Podstawowej nr. 28 z Wrocławia. Pogoda nam dopisała, a co najważniejsze udało nam się znaleźć i obserwować jednego z piękniejszych polskich płazów – salamandrę plamistą. Ponadto widzieliśmy i poznaliśmy traszki górskie, traszki grzebieniaste, traszki zwyczajne, kumaki nizinne, grzebiuszki ziemne i żaby zielone. Były to jedne z ciekawszych zajęć.dzięki którym płazy krajowe i ich środowisko życia stały się dzieciom bliższe. Warto zaznaczyć, że zajęcia były prowadzone za zgodą Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z tego względu, że wszystkie płazy są pod ochroną. Na kolejne zajęcia w terenie musimy poczekać do maja przyszłego roku :)

zajęcia I przedszkola.pdf 19/03/2019

Ze względu na duże zainteresowanie prowadzonymi przez mnie zajęciami i kończące się terminy zachęcam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

zajęcia I przedszkola.pdf

zdjęcia z zajęć przyrodniczych 27/02/2019

zajęcia w terenie

zdjęcia z zajęć przyrodniczych 24/02/2019
Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Olesnica?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Olesnica