24/11/2021
W związku z wieloma zapytaniami zdecydowałam, że w tym roku szkolnym jeszcze raz wrócę do prowadzenia zajęć w dwóch tematach: gady i bezkręgowce. Myślę, że to będzie ostatni rok szkolny w którym takie zajęcia prowadzę, tak więc zainteresowanych zapraszam do kontaktu :)
09/09/2020
Biorąc pod uwagę obecną sytuację - COVID-19, prowadzone przeze mnie zajęcia przyrodnicze są na ten rok szkolny (2020/2021) zawieszone . Co przyszłość przyniesie - zobaczymy :) Serdecznie pozdrawiam wszystkich Uczestników moich zajęć 😀
16/10/2019
4 października miałam przyjemność prowadzić w Imparcie warsztaty przyrodnicze w ramach tegorocznej "dziecinady":). Dziękuję za pozytywny odbiór :) i pozwolę sobie przytoczyć fragment maila, który otrzymałam od rodzica jednej z uczestniczek warsztatów:
"Jeszcze raz bardzo dziękuje za warsztaty. Córka zachwycona i przeżywa. Mi także bardzo się podobały - miałam czytać książkę, ale tak się wciągnęłam, że zdecydowanie wolałam słuchać co Pani mówi. Wspaniały pomysł na edukację dla dzieci (zresztą rodzicom też by się przydało)".
Bardzo dziękuję :)
13/09/2019
Od września rozpoczęłam nowy temat: GADY. Zainteresowanych proszę o kontakt :)
zajęcia II_gady.pdf
13/09/2019
W tym roku szkolnym kontynuuję zajęcia o bezkręgowcach i zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie ze ślimakami, wijami i chrząszczami :)
zajęcia I _bekręgowce.pdf
04/09/2019
Latem wraz z dr. Piotrem przeprowadziłam terenowe zajęcia dotyczące tematyki płazów krajowych, w których wzięły udział 2 klasy Szkoły Podstawowej nr. 28 z Wrocławia. Pogoda nam dopisała, a co najważniejsze udało nam się znaleźć i obserwować jednego z piękniejszych polskich płazów – salamandrę plamistą. Ponadto widzieliśmy i poznaliśmy traszki górskie, traszki grzebieniaste, traszki zwyczajne, kumaki nizinne, grzebiuszki ziemne i żaby zielone. Były to jedne z ciekawszych zajęć.dzięki którym płazy krajowe i ich środowisko życia stały się dzieciom bliższe. Warto zaznaczyć, że zajęcia były prowadzone za zgodą Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z tego względu, że wszystkie płazy są pod ochroną. Na kolejne zajęcia w terenie musimy poczekać do maja przyszłego roku :)
19/03/2019
Ze względu na duże zainteresowanie prowadzonymi przez mnie zajęciami i kończące się terminy zachęcam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.
zajęcia I przedszkola.pdf