22/11/2022
Nasze pierwsze w tym roku szkolnym wyjście w teren za nami. Dzisiejsze popołudnie spędziliśmy na rajdzie przyrodoznawczego na terenie Bielska-Białej. Wyjście w teren było realizacją pierwszego zadania w ramach konkursu "Szanuj energię, chroń klimat".
24/04/2022
Przerwę w podróży powrotnej do Bielska-Białej wykorzystaliśmy na zwiedzanie Warszawy.
23/04/2022
Bagna i rozlewiska zdobyte! Dzisiejsza wizyta w Biebrzańskim Parku Narodowym zaliczona.
22/04/2022
Pierwszy dzień naszego wyjazdu na Podlasie za nami!
10/12/2021
Powoli wracamy to naszych cyklicznych wyjść i wyjazdów. Pierwsze wyjście na lodowisko zaliczone!