05/06/2025
Malort pozwala na swobodną ekspresję, rozwija kreatywność, samoakceptację i pewność siebie. Daje też poczucie sprawczości i możliwość odkrywania swoich indywidualnych ścieżek.
Jednak to, co lubię najbardziej w Malorcie, to momenty SKUPIENIA, pełnej UWAŻNOŚCI i KONCENTRACJI na procesie tworzenia…
🟢🟡🟠🔴🔵🟣⚫️⚪️🟤
31/12/2024
To była ostatnia zabawa malarska w tym roku!!! Dziękuję WAM za każde spotkanie & za zostawianie swoich śladów w pracowni…
Mam takie pragnienie, by w przyszłym roku coraz więcej dorosłych odkryło moc Malortu. Chyba od dziś zaczęło się trochę spełniać…
🟢🟡🟠🔴🔵🟣⚫️⚪️🟤
-Biała -malarska ekspresja
24/12/2024
Wszystkiego dobrego na te Święta!!
🎄🌲🎄🌲🎄🌲🎄🌲🎄🌲🎄
11/09/2024
Daję znać, że pomimo wczorajszego deszczu, wystartowaliśmy z zabawą malarską w nowym roku szkolnym 2024/2025!!
🎨👩🎨🖌️
Kto chciałby do nas dołączyć za tydzień, ten znajdzie nas w budynku przy bazie leśnej Dębowe Wzgórze.
📆 Zajęcia:
Wtorki od 17.00 do 18:00/18:30
🌎 Miejsce:
Aleja Armii Krajowej 336
Bielsko-Biała
☎️ Rezerwacja:
+48 604 276 178
🪙 Cena:
50zł – zajęcia jednorazowe
160zł – karnet na 4 wejścia, ważny miesiąc
09/09/2024
W ramach przedszkola leśnego Dębowe Wzgórze, dzieci uczestniczą w regularnych, cotygodniowych zajęciach zabawy malarskiej.
Pracownia jest też otwarta dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy popołudniami pragną zagłębić się w świat formulacji i odkryć swój ślad.
Zachęcam także do kontaktu grupy zorganizowane: przedszkola, klasy szkolne, grupy seniorów, kręgi kobiet, itp. Chętnie przygotuję dla Was indywidualną ofertę współpracy.
05/09/2024
⏰⏰⏰
Startujemy z regularnymi zajęciami już w najbliższy wtorek 10 września!!
🌲🌲🌲
Pracownia zabawy malarskiej znajduje się w malowniczym miejscu, przy bazie leśnej Dębowe Wzgórze
🎨👩🎨🖌️
Czekam na Was od 17:00
02/09/2024
Z początkiem roku szkolnego chciałabym się przedstawić i zaprosić Was do świata formulacji, czyli przestrzeni odkrywania swojego unikatowego śladu!
Nazywam się Paulina Popek-Kucbora i jestem certyfikowaną instruktorką Malortu, co uprawnia mnie do prowadzenia w Polsce pracowni Malort według kryteriów Arno Sterna.
Pierwszy Malort, który zainicjowałam na Śląsku miał miejsce w Alternatywna Szkoła Podstawowa w Cieszynie. Drugą pracownię zabawy malarskiej stworzyłam w Jaworzu w EDU Leśny Dom. Z początkiem 2024 roku założyłam pierwszą w Bielsku-Białej pracownię Malort przy bazie leśnej Dębowe Wzgórze.
Założenie i prowadzenie tych trzech pracowni dało mi pewność, że Malort w istocie jest miejscem, w którym każdy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności, w pełni może wyrażać siebie. W pełni, czyli odważnie i w zgodzie ze sobą. Bez oceniania, rywalizacji, czy porównywania.
W tym roku szkolnym zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych na spotkania do Malortu przy Armii Krajowej 336, szczegóły już niebawem!! Startujemy od 10 września, zapisy pod nr tel. 604276178 lub mailowo: [email protected]
Foto: Dorota Sendera