25/06/2025
Bedzie trochę długo 🤭
Emocje opadły, klubik opustoszał. Ostatnie sprzątanie po zajęciach i z łezką w oku zamknę drzwi. To był dobry rok i dobre trzy lata.
Dziękuję tegorocznym rodzicom za ogromne zaufanie, za uśmiech i każde dobre słowo jakie od Was usłyszałam. Mam pewność, że wczoraj i dziś opuściły nas gotowe na przedszkole dzieciaki, pełne energii i zapału ❤️
Rok klubikowy 2024/2025 uważam za zamknięty i za bardzo udany 😍
Równocześnie dla mnie to ostatni rok prowadzenia klubiku. Od września czekają mnie nowe wyzwania zawodowe i choć żal jest ogromny, to ekscytacja przed nowym równie wielka. Trzymajcie za mnie kciuki, tak jak ja trzymam za Was! 😘 może znajdę kogoś kto przejmie to miejsce i włoży do niego tyle serca co ja 😉
Dziękuję Kasi, za wszystko! Że była tą ostoją spokoju i wsparciem. I dziękuję Beatce, za ratowanie w kryzysach i wspólne gaszenie pożarów ❤️ Bez Was ten rok by się nie udał!
Wszystkim jeszcze raz dziękuję.
Do zobaczenia!
10/06/2025
Dacie wiarę, że powoli zmierzamy do końca naszych zajęć? A przecież dopiero co się poznaliśmy i pyk zleciał prawie rok!
Z ważnych informacji:
- Pracujemy do 25 czerwca.
- W lipcu i sierpniu nie pracujemy.
- Na dniach pojawi się też informacja o naborze na wrzesień 😉
01/06/2025
Dzieciaki, bądźcie beztroskie i szczęśliwe ❤️
21/05/2025
Kochani,
To że ostatnio tu cicho, to nie znaczy że u nas nic się nie dzieje 🤭 wręcz przeciwnie, dzieje się bardzo dużo! Nasze małe dzielne przedszkolaki stają się coraz bardziej samodzielne! Dzieci są mocno zaangażowane we wszystko co robimy, skupiamy się bardzo na tym co się dzieje "tu i teraz " i tak jakoś wychodzi, że rzadko sięgamy po telefon by zrobić fotorelację 🫣 Musimy się nacieszyć tymi ostatnimi wspólnymi tygodniami, zanim wypuścimy naszych podopiecznych na szerokie, przedszkolne wody 😉❤️
25/04/2025
Kochani mamy urlop :)
Widzimy się 5 maja!
Do zobaczenia :)
20/04/2025
Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt dla wszystkich ! 🐰
30/03/2025
Uwaga!
Jutrzejsze zajęcia (poniedziałek 31.03) Klubu Małego Przedszkolaka wyjątkowo zostają przeniesione na piątek 4.04 😊
18/03/2025
W marcu jak w garncu! Mimo zimowej aury, w sercach czujemy już wiosnę 🥰
27/02/2025
W karnawale, w karnawale
dzieci bawią się wspaniale,
w karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się!
Dziś druga grupa miała swój bal 😊 było naprawdę wesoło! Z resztą zdjęcia mówią wszystko 😉🥰
26/02/2025
W karnawale, w karnawale
dookoła wielkie bale,
gdy orkiestra pięknie gra,
dobry humor każdy ma!
Dziś, na zakończenie karnawału, pierwsza grupa miała swój bal. Dzieci bawiły się w pięknych strojach 🥰 Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie przebrań 😍
Krótka fotorelacja z naszej zabawy 😊
25/02/2025
Już jutro i w czwartek na zajęciach Klubiku mamy bal!
Zachęcamy do ubrania elementów stroju lub całych przebrań :) I pamiętajcie, najważniejsza jest wygoda ;)