17/05/2026
Nie ma to jak wyciągnąć nóżki i dobrze odpocząć! 🤍
Witamy serdecznie! Mamy szczęście obcować z przesympatycznymi alpakami i chcemy się nimi dzielić 😍 Witam serdecznie! Zapraszamy wszystkich! Polna 206 b
(nie ma ograniczeń wiekowych) ;)
Macie ochotę spędzić miło czas? Popodziwiać urocze widoki i pospacerować po lesie? A w dodatku z w miłym towarzystwie alpak Hektora i Santosa? Tylko u nas to wszystko w jednym! W celu umówienia wizyty proszę dzwonić lub pisać: 511822017
43-300 Bielsko-Biała
Ul.
17/05/2026
Nie ma to jak wyciągnąć nóżki i dobrze odpocząć! 🤍
14/05/2026
🤎 Santosek
23/04/2026
Dumny i zawsze czujny Santosek kontroluje sytuację i upewnia się, że na trasie spaceru nic go nie zaskoczy! 🤎🦙🍀
05/04/2026
Życzymy Pięknych Świątecznych Wielkanocnych Dni! 🦙🐣🍀
05/03/2026
My już tęsknimy za zimą… 🥹🦙❄️
25/02/2026
Nasi Czterej muszkieterowie ⚔️🤎💛🤍🖤
Kto pamięta wszystkie imiona alpaczek?
20/02/2026
Spacery w zimowej scenerii to piękne przeżycie! Natura, zwierzątka i kolorowe peruwiańskie ozdoby jako symbol ojczyzny alpak! 🦙🥰❄️
19/02/2026
Loro też ma czasem ochotę na pozowanie!
☺️🦙🩵❄️