12/03/2024
Tu się pracuje!
NAUKA JĘZYKA FRANCUSKIEGO W ŁODZI. Zajęcia indywidualne i grupowe, u Ciebie, u mnie lub ON-LINE
12/03/2024
Tu się pracuje!
06/03/2024
A już latem - kawiarenka językowa. Francuski, hiszpański i angielski przy kawie . Pogaduszki w języku obcym . Język codzienny . Łatwo, przyjemnie i smacznie!
06/10/2022
Refleksyjnie ... o październiku 😂
26/06/2021
Un escargot, l'escargot, des escargots. ŚLIMAK/I/. Przed rzeczownikiem stoi zawsze rodzajnik. "Un" jeśli mówimy o jakimś ślimaku, jednym z wielu, "le" jeśli to konkretny ślimak a ""des" jeśli mamy ślimaki w sosie czosnkowym na talerzu . Ślimak jest rodzaju męskiego. Rodzajnik męski to UN lub LE. BONNE JOURNÉE!
23/06/2021
20/06/2021
Bonjour, Bongiorno! OFERUJEMY WAKACYJNY KURS DLA OSOB, WYBIERAJACYCH SIĘ NA URLOP DO KRAJU, W KTÓRYM MÓWI SIE PO FRANCUSKU🇨🇵 LUB PO WLOSKU🇮🇪. Nareszcie wyjeżdżasz! Chcesz czuć się swobodnie i mieć satysfakcję, że radzisz sobie w obcym języku? SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY! Proponujemy 2 kusy 3- tygodniowe. 26. 07 - 13. 08 zakończone koktajlem w sobotę 14.08 ! Od poniedziałku do piątku pracujemy w boku 3 x 45 min z 15 min przerwą. Start godzina 17.00. W ogrodzie! Aktualnie opracowuję specjalny program, po przyswojeniu którego swobodnie poradzisz sobie w hotelu, na lotnisku dworcu czy restauracji a także w każdej nieprzewidzianej sytuacji, która zawsze moze się zdarzyć.. Na zajeciach: nie mówimy po polsku, ćwiczymy dialogi i słuchamy wachlarza odpowiedzi aby nic nas nie zaskoczyło w przyszłości . Zajecia w ogrodzie, na luzie , bezpiecznie, miło, wesoło i efektywnie! Pyszna kawa i herbatki ze świeżych ziół ciacho i inne pyszności w gratisie. Bardzo atrakcyjna cena! Możliwość wplat w 2 ratach. Kontakt Katarzyna Kubiak 510 152 650
03/09/2020
Francuski jesienią w ogrodzie. Serdecznie zapraszam!
Zajęcia kreatywne dla dzieci podczas ferii zimowych ☎️510152650
18/08/2019
Zapraszam!
06/02/2019
Les saisons de l'annee...
01/10/2018
Serdecznie zapraszamy na konwersacje po francusku przy smakołyku z przemiłym Benjamin. Zajęcia zaczynamy od października 2018. Szarlotki już się pieką...