Twórczo i Aktywnie

Twórczo i Aktywnie

Udostępnij

"Twórczo i Aktywnie" to niezwykle twórcze i wszechstronnie rozwijające zajęcia artystyczne dla dzieci w każdym wieku.

Prowadzimy grupowe zajęcia taneczne, teatralne i muzyczne, a także indywidualne zajęcia wokalne i naukę gry na pianinie.

30/03/2026

Tańce wygibańce w Bawialni Sosenka !
Wybrane wtorki, godz. 17.15 :)

30/03/2026

Bawialnia Sosenka razem ze mną zaprasza na Sosenkowe Nutki - środy, godz. 11.15 :)

06/03/2026
05/12/2025

Przygotowania do Mikołajek w Bagatelka oraz Warsztatkowo - centrum tańca i rozwoju dziecka :) spokojnie, dla moich osobistych dzieci prezenty i atrakcje też się znajdą ;)

22/11/2025

Jestem tam i ja! Czy ktoś rozpozna?;)

09/06/2025

Po prostu zapraszam!
14 czerwca, 11.45
Monosfera :)
Już będzie normalnie...
Ps. Chyba.
Ps. 2. No ze mną to na 100pro nigdy nie wiadomo.
Ps. 3. To taka stara konsola.

12/02/2025

Ku przestrodze... 😅

Jadąc dziś na zajęcia do Miasteczko Domini - bawialnia kreatywna, gdzie między innymi znajduje się komisariat policji z celą, zostałam zatrzymana przez patrol policji...

Przypadek??
Nie sądzę!😂😂😂

I wiecie co mnie uratowało przed mandatem?
Rozmowy o muzyce!

Pan Policjant zapytał, czym się zajmuję (pewnie widząc asortyment mojego bagażnika i tylnich siedzeń...), a potem poprosił o radę, od czego powinno zacząć się naukę gry na fortepianie...

No i jakoś poszło!

I tak to właśnie za przekroczenie prędkości o 17km/h dostałam jedynie pouczenie... 😝

Ale chcę powiedzieć to GŁOŚNO!

Lepiej jechać zgodnie z przepisami i nie musieć się WYMANDRZAĆ przed władzami!!! 😂😂😂

Photos from Twórczo i Aktywnie's post 09/02/2025

Niedziela chyli się ku końcowi, trzeba więc dać znać, gdzie w najbliższych dniach znajdziecie mnie na zajęciach :)

10.02
⏰11.30 Happy Panda
⏰17.15 Warsztatkowo

12.02
⏰10.05 Warsztatkowo
⏰11.30 Miasteczko Domini - bawialnia kreatywna

15.02
⏰9.30 oraz 10.20 Bagatelka
BALE KARNAWAŁOWE!!! 🎉🎊🎈💃

⏰11.45 Monosfera

Zapraszam na zajęcia, a także na grupę fb Klasyka dla Smyka 🎹🎻🎺🎷🎼🤗

Photos from Twórczo i Aktywnie's post 07/02/2025

Zapraszam serdecznie na SensoMuzykę,
27 lutego, godz. 17.15, Warsztatkowo :)

Troszkę się brudzimy, ale powstają potem piękne dzieła !!!

Do tego słuchamy muzy i bawimy się różnorodnymi rekwizytami. Czego chcieć więcej? No może tylko kawy... Ale i ona jest na miejscu :)

Wpadajcie również na grupę Klasyka dla Smyka !
Kastaniety chętnie trafią w czyjeś małe rączki :)

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Łódź?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Łódź I Okolice
Łódź