12/05/2025
Jak wrażenia po 28. Piknik Naukowy w Warszawie? Nam podobało się bardzo! 🥰
Serdecznie dziękujemy Centrum Nauki Kopernik oraz Polskie Radio za zaproszenie, a także Instytut Inzynierii Materiałowej Politechnika Łódzka oraz Wydział Mechaniczny PŁ za możliwość przyjazdu i pokazanie czym zajmuje się nasze koło. Popularyzacja nauki (zwłaszcza dotyczącej druku 3D) to czysta przyjemność! 👨🔬😎
Dziękujemy i się żegnamy,
Do zobaczenia za rok! 🗓️📌
10/05/2025
Pomimo kiepskiej pogody, wydruki idą pełną parą! 🔥🌧️
Zapraszamy na 28. Piknik Naukowy na PGE Narodowym, czekamy na was w Stefie Przyszłości, namiot E19! 🧑🔬
Wstęp wolny!
10/05/2025
Standardowo nasza ekipa zaledowała się na 28. Piknik Naukowy organizowanym przez Polskie Radio oraz Centrum Nauki Kopernik!
Na naszym stanowisku pokazujemy wam czym jest druk 3D oraz jak wygląda proces druku.🧑🔬 Poza tym możemy pochwalić się naszymi najnowszymi projektami, a dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę zabawy z długopisami 3D. Każdy będzie mógł sam pobawić sie takim długopisem i wyczarować co tylko przyjdzie mu do głowy! 🚀🌌
Czekamy na Was do 20:00 na Stadnionie Narodowym w Warszawie. 🏟️
Szukajcie nas na stanowisku E19 w Strefie Przyszłości! 🔭
Wstęp wolny!!! 💸
05/05/2025
☕️🪵🐊🦫
Wybierz swojego ulubionego bohatera i dołącz do ekipy SKN Druku 3D już dziś!
24/04/2025
Ale Kosmos! 🪐💫
Już w sobotę 10 maja, na PGE Narodowym odbędzie się 28. Piknik Naukowy, orgaznizowany przez Centrum Nauki Kopernik oraz Polskie Radio. Po raz drugi z rzędu pojawimy się jako wystawcy, wśród zaproszonych gości, firm i uczelni. 👨⚕️
Na stanowisku zaprezentujemy nasze największe projekty, w tym między innymi wytłaczarkę do filamentu albo rakietę wydrukowaną na drukarce 3D, którą sami będziecie mogli złożyć! 🚀
Dodatkowo zaprezentujemy nasze drukarki, a najmłodsi będą mieli okazję pobawić się długopisami 3D!🖊
Nie może Was zabraknąć! 💥
Pamiętajcie, 10 maja - PGE Narodowy, startujemy o 10:00!
Wstęp wolny! 🤑
25/03/2025
Cześć, czujecie już wiosenną atmosferę? 🌺☀️
W naszym kole, wiosenne porządki oraz zmiany już trwają. Dostaliśmy kilka nowych drukarek!🤩🥰
Pierwsze testy zakończone, próbne wydruki gotowe. Więcej zdradzimy niebawem 😜
Póki co pochwalić się możemy próbnym wydrukiem z TPS - czyli materiału przypominającego elastyczną gumę.
Nasza piłka wydrukowana została na jednej z nowych drukarek. 🤓Jeśli chcecie zobaczyć ją z bliska (niezależnie od tego czy pomyśleliście o piłce czy drukarce), jako nowi członkowie koła, dajcie znać na priv, coś ogarniemy 👋😉
06/01/2025
Hej!
Jak atmosfera po świętach? Najedzeni i wypoczęci? Bateryjki naładowane na nowy rok? Mamy nadzieję, że tak. ⚡️
Cofniemy się jednak na chwilę do czasu przedświątecznego, bo 20 grudnia w Alchemium odbyło się 44. Zgromadzenie Ogólne Akademii Inżynierskiej w Polsce, na którym mieliśmy okazję zaprezentować nasze stoisko. 🧑🔬
Nasz prezes zaprezentował także całe nasze koło przed Zgromadzeniem Ogólnym opowiadając o druku 3D w kontekście nowych technologii oraz o naszym kole. 😅
Dziękujemy za możliwość wystąpienia i zaprezentowania się, było super! 😎😍
24/12/2024
Zastanawialiście się może jak wyglądałoby połączenie Robotyki i Druku 3D ze Świętami?🤔
Tutaj macie odpowiedź!🦾🤖🌲🎅
Wesołych Świąt!
17/12/2024
Smacznej kawusi w to wtorkowe popołudnie! ☕
Niech Wasze wydruki nigdy się nie psują, a filamentu nigdy nie brakło!
13/12/2024
No i jest! 🥉
Nasza Ekipa wylądowała na 3. stopniu podium Mechatonu 2024 organizowanego przez Wydział Mechaniczny PŁ przy współpracy z firmą Common.
Była to dla nas wspaniała zabawa i świetne doświadczenie. Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok! 🤞🏻🔝😎