Agencja Bezpieczeństwa Intelektualnego

Agencja Bezpieczeństwa Intelektualnego

Udostępnij

Piętnuję głupotę, zwalczam bezmyślność i analfabetyzm intelektualny. Promuję logikę i rozsądek.

16/10/2022

To był piękny tydzień - wielu z jego bohaterów, nie zapomnę długo. Czas więc ich uczcić - oto największe dzbany 41 tygodnia 2022 roku.

W kategorii ŁYMYN - nagroda ląduje u Maja Staśko. W ubiegłym tygodniu wybrała się na Kongres Kobiet, w c**j wie czym. Ale to coś, miało suwak - dekolt kończył się poniżej pępka. Zdjęcia tej kreacji Instagram określa jako treści niewłaściwe i prosi o potwierdzenie niezalogowanych, czy chcą to wyświetlić. W tym już tygodniu okazało się, że ten pusty dzban poszedł na policję. I "łijo łijo bagiety jadom na Insta i Tłiterka". I okazuje się, że wszyscy będziemy mieć przej3bane - bo Majeczce jak zwykle się wszystko porąbało. Chce walczyć o sprawy kobiet - i je ośmiesza. Chce być traktowana poważnie - i się ośmiesza. Chce by państwo zajmowało się poważnymi sprawami - i zgłasza swoje urojenia na policję. Nawet jej własne środowisko - ją zhejtowało. Widzieć jak Żukowska jedzie po Staśko - rzecz bezcenna, tego nie zapomnę NIGDY.
W kategorii MENSZCZYZNA - nagroda ląduje u Robert Biedroń. W "Kawie na ławę" - odrzucił energię z atomu i stwierdził, że dwie odklejone Juleczki, które w Londynie oblały "Słoneczniki" Van Gogha zupą nic złego nie zrobiły. Przy pierwszym, powstrzymam się od komentarza. Robuś był uprzejmy odrzucić energię z atomu, bo mimo, że w rozrachunku jest niskoszkodliwa, to oni na lewicy zmienili zdanie i po prostu należy ją odrzucić. Przy drugim, pozwolę sobie przypomnieć tylko, że te dwie Juleczki podniosły rękę na dzieło, które jest zaliczane do pięciu najbardziej znanych obrazów na świecie. Rozlały przy tym żywność - krzycząc, że ludzie nie mają co jeść. Przykleiły się klejem do ściany - który powstaje w wyniku głębokiego przetwarzania ropy naftowej, będąc aktywistkami z Just Stop Oil. I pamięć o nich zaginie za góra pół roku, gdy sąd orzeknie grubą pajdę za akt wandalizmu na mieniu wartym 84 miliony $ - a ów obraz, będzie klasyką dla potomstwa naszego potomstwa... A Robuś, który do studia TVN przyjechał VW Tigunem 2.0 TDi (tak, stary chamski silnik diesla, rodem z Pastuchów w gnoju A.D. 2005) - solidaryzuje się z nimi.
W kategorii OGUŁEM CAŁE TE - kibice Barcy, którzy wierzyli w dzisiejszy triumf Blaugrany w El Classico. Ich klub wydał latem miliony na piłkarzy i pensje - ale nie zbudowali dotąd zespołu wartego miliony. Barca daje dupy, gdy są pod presją. Lewandowski robi co może, ale serio - nawet on nie będzie jednocześnie bronił, rozgrywał, asystował i strzelał za cały zespół.
Choć doliczę tu również część "kibiców Realu z Cebulandii" - którzy oczywiście, na żadnym meczu Realu nie byli (nawet jak grał on w Warszawie z Dynamem Kijów), ale zesrali się, gdy Superbet Polska razem z Jan Blachowicz opublikowali jeden z najlepszych shortów (reklamowych) tego roku. Mimo, że w odróżnieniu od nich przynajmniej dwa mecze Realu rocznie zaliczam na żywo - mimo, że uważam Santiago Bernabeu za kuźnię mistrzów... To po prostu solidnie się uśmiałem z Pana Lewandowskiego, który jest debeściak i jego Barcy, która też jest debeściak i propsuję takie szpileczki wtykane w posiadaczy kija w dupie.

03/10/2022

Doszliśmy do czasów, gdy poprawność polityczna dopada każdego z Nas. Mnie także dopadła, bowiem wyrażając swoje opinie za pośrednictwem swojego konta na FB, okazało się, że działam na niekorzyść swojej firmy.
I aby uniknąć głupich docinków: jeśli coś skomentowałem... To jest jeszcze dla Ciebie nadzieja, bo chcę jeszcze wchodzić z Tobą w interakcję.
I od razu szybkie kilka podstawowych rzeczy: nie jestem frustratem, nie jestem prawiczkiem, nie jestem desperatem, co nie co o życiu wiem, zaliczam się do klasy wyższej. W miarę idiotycznych zaczepek, będę dołączał tutaj dalsze wyjaśnienia.

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Łódź?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Strona Internetowa

Adres


Łódź
93-479