Kokurikulum PMM 2022

Directions

Kokurikulum PMM 2022 PLATFORM PERKONGSIAN PELBAGAI AKTIVITI KOKURIKULUM PMM BERMULA 2022

MESYUARAT PENYELARASAN UNIT BERUNIFORM PMM BIL.2 SESI 1 2026/202712 Ogos 2026 Rabu9.30 pagi Bilik Mesyuarat JSKKKehadira...
12/08/2026

MESYUARAT PENYELARASAN UNIT BERUNIFORM PMM BIL.2 SESI 1 2026/2027

12 Ogos 2026 Rabu
9.30 pagi
Bilik Mesyuarat JSKK
Kehadiran: semua pegawai Unit Beruniform PMM
Agenda;
1. persediaan perbarisan kemerdekaan
2. kem bersepadu bilangan 2
3. perkembangan PLKN 3.0

semoga Allah berkati musyawwarah ini.

BARIS PAGI SESI 1 2026/2027BERMULA MINGGU KULIAH KETIGA MENGIKUT GILIRANSEMOGA ANAK-ANAK UNIT BERUNIFORM PMM DAPAT MANFA...
29/07/2026

BARIS PAGI SESI 1 2026/2027
BERMULA MINGGU KULIAH KETIGA MENGIKUT GILIRAN
SEMOGA ANAK-ANAK UNIT BERUNIFORM PMM DAPAT MANFAAT DARIPADANYA

KEM TAHUNAN RELASIS MALPRAC 2026 9 hingga 14 Jun 2026Di Politeknik Nilai , Negeri SembilanSemoga Allah berkati perjuanga...
29/06/2026

KEM TAHUNAN RELASIS
MALPRAC 2026
9 hingga 14 Jun 2026
Di Politeknik Nilai , Negeri Sembilan
Semoga Allah berkati perjuangan kalian

ALHAMDULILLAH TAHNIAH DAN SYABAS KEPADA STAF MUDA (PA) PMM 2026 4TH BATCH SELEPAS COVIDMAJLIS PENTAULIAHAN 6/6/2026POLIT...
25/06/2026

ALHAMDULILLAH TAHNIAH DAN SYABAS KEPADA STAF MUDA (PA) PMM 2026 4TH BATCH SELEPAS COVID
MAJLIS PENTAULIAHAN
6/6/2026
POLITEKNIK MERLIMAU MELAKA
SEMOGA KALIAN TERUS MEMBERI MANFAAT DAN MERAIH REDHA ALLAH.

TAKLIMAT KOKURIKULUM  KEPADA PA SEM 1 & 2  SESI 1 2026/202724/6/2026 RABU3.00 PETANGONLINE
24/06/2026

TAKLIMAT KOKURIKULUM KEPADA PA SEM 1 & 2 SESI 1 2026/2027

24/6/2026 RABU
3.00 PETANG
ONLINE

TAKLIMAT PENSYARAH KOKURIKULUM SESI 1 2026/202724 JUN 2026 RABU9.30 PAGI TECC 2.0 UPIM, PMM
24/06/2026

TAKLIMAT PENSYARAH KOKURIKULUM SESI 1 2026/2027
24 JUN 2026 RABU
9.30 PAGI
TECC 2.0 UPIM, PMM

MESYUARAT PENYELARASAN KOKURIKULUM SESI 1 2026/202710 JUN 2026 RABU9.30 PAGI BILIK MESYUARAT JSKK, PMM Kehadiran : Penye...
10/06/2026

MESYUARAT PENYELARASAN KOKURIKULUM SESI 1 2026/2027
10 JUN 2026 RABU
9.30 PAGI
BILIK MESYUARAT JSKK, PMM
Kehadiran : Penyelaras koku jabatan & Penyelaras Unit Beruniform

semoga Allah memberkati usaha kita bersama , Bismillah

mesyuarat Persiapan akhir PolyccMalcidac 202621/5/2026 Khamis
22/05/2026

mesyuarat Persiapan akhir PolyccMalcidac 2026
21/5/2026 Khamis

MESYUARAT PERSEDIAAN 2ND POLYCC MALCIDAC 2026 BIL.3/2026PERINGKAT PMM 4/5/2026 ISNIN11.30 PAGI PENGERUSI : PENGARAH PMM
06/05/2026

MESYUARAT PERSEDIAAN 2ND POLYCC MALCIDAC 2026 BIL.3/2026
PERINGKAT PMM
4/5/2026 ISNIN
11.30 PAGI

PENGERUSI : PENGARAH PMM

Mesyuarat agihan tugas 2nd PolyCC MalCiDAC 202631 Mac 2026 Selasahybrid ( bilik mesyuarat JSKK & Google Meet)
06/04/2026

Mesyuarat agihan tugas 2nd PolyCC MalCiDAC 2026

31 Mac 2026 Selasa
hybrid ( bilik mesyuarat JSKK & Google Meet)

Address

JSKK POLITEKNIK MERLIMAU
Merlimau
77300

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Kokurikulum PMM 2022 posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category