26/03/2024
😉😉
Ahoj. Mojim zámerom je priniesť do tejto doby viac porozumenia a podpory všetkým, ktorí to potrebujú.
26/03/2024
😉😉
06/03/2024
Okolie bude útočiť. Kolektívne riešime dva obrovské protiklady v SK aj v ČR. MILOVAŤ verzus NENÁVIDIEŤ.
Dám vám pomôcku. Zostaňte vo svojom strede a len tú celú scénu, čo sa okolo vás deje Vnímajte.
To totiž z človeka kričia jeho bolesti a zranenia. Vy to nemusíte prijať. Vziať to na seba je pasca. A stanete sa súčasťou hádok a obvinení. Ustáť to je celoživotná cesta.
Držím všetkým palčeky a veľa sily. 🩷💫🩷
30/01/2024
Každý mi chcel dať rád, vždy milión rád, mnohí mi priali pád, čím stíšil sa skrat.
Všetko má svoj hlbší dôvod, každá temná polnoc, má v režime dňa voľno.
Kde hlava - srdce idú jednohlasne unisono.
Ja sebe som vždy verila, svojmu srdcu, ktoré mi velí.
Chcela som sa zapáčiť, pritom zaradiť sa do davu, konala som tak, že mávala som obavu, či budem prijatá aj z druhého pohľadu. Nedošlo mi, išla som proti svojej podstate, démoni sa nakopili v trinástej komnate, výsledok bol zmätok s nesebeúctou.
Nepohneš sa ďalej so zatiahnutou ručnou brzdou.
A zistila som, že keď si neverím sama. Prečo by mal v mňa veriť niekto iný?
Že akú veľkú sebadôveru mám, tak presne natoľko bude môj život silný.
A všetko, čo som odvtedy robila jak som cítila, sa ukázalo po čase jak najlepší ťah.
Vďaka tomu roky pevne verím intuícii. Čo si druhí o mne pomyslia? Už nemám strach, cítim to tak a viem, prekročím vlastný tieň. Že verím prázdnym snom? Pozrite sa, žijem v ňom.
Ja som našla srdce. Robím to tak, fakt robím to tak, jak to cítim.
A vy, čo ste mi neverili, že verím prázdnym snom. Pozrite sa, ja žijem to.
Hlava - srdce unisono.
Verím sebe a svojej intuícii.
23/01/2024
Áno, toto je presne to, čo potrebujeme.
🩷💫🩷
A niekde som čítala, že ak trvá objatie 20 sekúnd, tak má terapeutický účinok.
Tak ja dávam vždy ešte bonus. 😇🤗
A deti sú tou krásnou ukážkou toho ako to funguje. 🩷😇💙
Objímete ich raz a tešia sa kedy to bude opäť. Tak pred Vianocami som sa lúčila s kamarátmi Kajky z 8. ročníka a na začiatok školy 3.1. som už prišla na dohodnuté stretnutie, aby som im zažela úspešný štart do Nového roku. 😇💫
Toto sú tie chvíle na nezaplatenie. 💖
Detská radosť je naviac na svete, lebo je úprimná a zo srdca. A tie deti vedia, že majú u mňa spojenca, ktorý urobí všetko, aby ich podporil a podržal. 😇🤗
Držím a podporujem svoje dve a do toho každé dieťa, ktoré to potrebuje.
Cítim, že aj toto je moje poslanie. 🩷💙
Ako spieva Spirit. Nemáme vytvárať lepší svet pre budúce generácie, ale vytvoriť lepšiu generáciu pre budúci svet.
🩷💫🩷💙🩷💙🩷💙🩷💙🩷💙🩷💙
08/01/2024
Ahojte priatelia. 😊
Verím, že ste do Nového roku vykročili tou správnou nohou.
Za seba poviem, že bolo to pre mňa veľmi poučné. 😆
Boli chvíle, keď som lietala doslova v oblakoch a zároveň boli aj chvíle, kedy som bola hlboko a slzy tiekli potokom.
Ale to je jednoducho život. V jednej chvíli sa smejeme do popuku a za hodinu máme pocit, že sme sa stratili.
Budem k vám úprimná. 😇
Je v poriadku sa stratiť.
Je v poriadku padnúť.
Je v poriadku byť ticho a už nemať silu nič vysvetľovať.
Je v poriadku stiahnuť sa a byť sám, lebo iba vtedy dokážete násť tú silu kráčať ďalej.
Je v poriadku hľadať pomoc na konci svojho ramena.
Je v poriadku sa smiať sám na sebe, čo si to život pre vás pripravil.
Je v poriadku postaviť sa za seba.
Je v poriadku povedať NIE.
Je v poriadku povedať DOSŤ, ja to chcem inak, lebo to bolí.
Je v poriadku dať sa do reči vo vlaku s úplne cudzím človekom.
Je v poriadku neodpovedať na správy.
Je v poriadku nezdvihnúť telefón, lebo máte iný program.
Je v poriadku na nejaký čas prerušiť s niektorými ľuďmi kontakt.
Je v poriadku dať niektorým druhú šancu a niektorým už nie.
Je v poriadku od niektorých ľudí úplne odísť, lebo vám ich správanie ubližuje.
Je v poriadku mať ľudí rád, aj keď sa na vás hnevajú.
Je v poriadku niekoho milovať, aj keď viete, že vás nemiluje.
Môžete si tu dosadiť čokoľvek, čo vás napadne. Ja som tu dala asi takmer všetko to, čo ma sprevádzalo posledné tri týždne.
Srdce a život totiž nepozná obmedzenia, čo sa môže a čo nie.
Čo je správne a čo je nesprávne. To len vymysleli kedysi nie veľmi šťastní ľudia. Pretože šťastný človek prijíma druhého taký aký je a nemá potrebu ho meniť na svoj obraz.
Častokrát tam vyskakuje strach dotyčnej osoby, ale pamätajte. Ten strach nepatrí vám.
Vy najlepšie viete, čo je pre vás to najlepšie.
Ja som ja a vy ste vy. ☺️😉
Každý z nás sem prišiel za iným cieľom a každý z nás kráčame inou cestou.
Keď toto pochopíme, tak bude pre nás oveľa ľahšie akceptovať rozhodnutie iných.
Pretože šťastný človek, ktorý je autentický sám k sebe, nemá potrebu meniť ľudí okolo seba. Prijíma ich takých akí sú. Pretože on sám túži, aby ho prijímali takého aký je.
Firma Bewit ma sprevádza na mojej ceste rozvojom a rastom už viac, ako tri roky. Častokrát to boli práve oleje, ktoré mi pomohli prekonať nejaké lekcie alebo prekážky.
Pred pár dňami spustili novinku. Zľavový kód na prvý nákup.
Tak ak by sa tento rok chcel niekto pridať do tejto úžasnej rodiny Bewiťákov, tak páči sa.
Ak by ste potrebovali s niečím poradiť, tak som vám k dispozícii či už v správach alebo na telefóne, tí, čo ho majú. 😉😁
BEWIT Natural Medicine Česko
Život nás niekedy dotlačí do situácii, ktoré nie sú z vonkajšieho pohľadu veľmi pozitívne.
Avšak robiť nepríjemné rozhodnutia je súčasťou života.
Niekedy je to tá jediná vec, ktorá vám stojí v ceste za krásnym životom.
Áno bolí to, Áno tečú vám slzy, ale už ste tak vyčerpaní, že to je tá posledná lekcia na vašej ceste v určitej oblasti.
Pretože niekedy sa držať nasilu niekoho bolí oveľa viac, ako sa pustiť.
Dovoľte si púšťať sa od situácii a ľudí, ktoré vás ťažia.
Ak majú byť súčasťou vášho života, tak sa k vám po nejakom čase vrátia.
Ak sa nevrátia, tak v skutočnosti k vám nepatrili.
Preto Stojte hrdo a verte si. 😉😉
Pretože ak to zvládnete príde krásna odmena. 💞
To čo k vám patrí sa vráti.
A v ešte krajšej verzii ako to bolo.
Držte sa a želám v Novom roku 2024 zdravie, šťastie, lásku, hojnosť a úspech.
S láskou Lu.
🩷🥂💫😇💙
18/12/2023
Denno denne sa stretávame s rôznymi situáciami. Tie menej pozitívne budú chodiť stále, avšak je len na nás, ako budeme reagovať.