Çerdhja JETA - Kamjan

Çerdhja JETA

Operating as usual

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 21/11/2023

" E nji gjuhë t'gjith na bashkon"
Me rastin e 22 Nëntorit, "Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe", fëmijët e kopshtit tonë treguan atdhedashurinë e tyre, ngjyrosën shkronjat, festuan dhe u kënaqën pafund.
Gëzuar Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe.
NJË GJUHË (ABC)
NJË KOMB 🤝
NJË FLAMUR 🇦🇱

09/06/2023

🙋‍♀️🙋‍♂️🎈🎈🎈🎈🎈

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 09/06/2023

🎉🎉🎉🎉🎉 Sot u mbajt shfaqja përfundimtare për parashkollorët👩‍🎓👨‍🎓, ku fëmijët prezentuan vjersha të ndryshme, këngë dhe morën diplomat parashkollore.📃🙋‍♀️🙋‍♂️ Fatosave të ardhshëm ju urojm shëndet, jetëgjatësi dhe suksese 📚 në rrugëtimin e dijes.💐🎊🎓🎈🎈🎈🎈🎈

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 08/06/2023

Mini- maturantët e kopshtit tonë👩‍🎓👨‍🎓

07/06/2023

📢 Ftesë

01/06/2023

🎉🎉🎉🎈🎈🎈

01/06/2023

🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎈

01/06/2023

🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 01/06/2023

Urime 1 Qershorin-Ditën Botërore të Fëmijëve!🎉🎉🎉🎈🎈🎈
Çdo fëmijë është një Lule e ndryshme dhe të gjithë së bashku e bëjnë këtë BOTË një Kopësht të bukur.🌷🌺🌸🪷🌻🌼🪻💐
Qofshin të lumtur dhe të mbrojtur të gjithë fëmijët kudo që janë.💐💐💐🎈🎈🎈👧🧑

29/05/2023

📌Lajmërim

Të nderuar prindër,
Ju informojmë që paraqitja për regjistrim të fëmijëve për vitin shkollor 2023/2024 do të filloj në muajn Qershor dhe do të zgjasë deri më 15.08.2023.
Paraqitja do të bëhet në hapësirat e Ipkkf " Jeta".

Me respekt,
IPKKF "Jeta"

Kontakt tel: 389 75376244

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 25/05/2023

Aktivitete: Vizitë Postës dheTregut për Pemë dhe Perime

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 19/05/2023

👦👧 Fëmijët e grupeve parashkollore 5-6 vjet, sot morën pjesë në Festivalin Pranveror- Spring Festival 🌸🌷🍀 të organizuar nga Yahya Kemal College.

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 18/05/2023

Aktiviteti: Njohja me Mjetet e Transportit Ujor ⛵️🛶🚤🛳⛴️🛥🚢

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 16/05/2023

Aktiviteti "Modelimi i semaforit"🎨🖌🖍✂️ 🚥🚦

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 11/05/2023

😃 Një mundësi tjetër që fëmijët e çerdhes👦👧 të luajn dhe kënaqen me lojërat logjike 🧮 të sjella nga stafi i kolegjit Yahya Kemal dhe nxënësit e tyre.

🧮 Lojërat logjike përveçëse ishin argëtuese për fëmijët, ata ishin edhe një alternativë e dobishme që të rrisin kreativitetin, logjikën dhe koncentrimin e tyre .
Mundësi të tilla janë çdoherë të mirëseardhura.

🙂 Falenderojm stafin e kolegjit Yahya Kemal dhe nxënësit e tyre për vizitën, kontributin dhe bashkëpunimin.

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 10/05/2023

Fëmijët mësojn - Si i mbjellim fasulen dhe misrin🫘🌽🌿🌱

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 24/04/2023

Aktiviteti i ditës se sotshme -Dita e Planetit "Tokë"🌏🌳🌱🌴🌻🍀

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 20/04/2023

Aktiviteti i sotshëm - Bakllava e Bajramit nga vogëlushet tanë 🥰
Me fat Fitër Bajramin🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 14/04/2023

Aktiviteti i sotshëm - Modelimi i Diellit - me makarona🌞

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 11/04/2023

Zbukurimi i dritareve me motive të stinës së pranëverës 🌈🌞🌷🌺🌼🪷🌸🦋🐌🐞🐝

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 07/04/2023

- Me rastin e Ditës Botërore të Shëndetësisë vogëlushët e kopshtit vizituan Ambulancën Mjeksore🏨, ku nga stafi mjekësor patën rastin të këshillohen se si të ruajn dhe të kujdesen për shëndetin e tyre.

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 07/04/2023

Aktivitete për ditën Botërore të Shëndetit - lojë - Mjeku dhe Pacienti🥼🩺📝

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 06/04/2023

Lojë me karike -Fëmija mund të lëvizë në mënyrë të kordinuar

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 06/04/2023

- Vendosja e Frutave dhe Perimeve në shportat e tyre🍎🍐🍍🍇🥝🍌🍅🥬🥦🥕

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 03/04/2023

Aktiviteti i sotshëm- Maska me Lepurush 🐰për Ditën e Shakasë

31/03/2023

Recitimi i vjershës "Pranvera" 🍀nga grupi parashkollor

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 31/03/2023

Ngjyrosja e fluturës🖍🦋 nga duart e vogla të vogëlushëve👦👧

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 21/03/2023

Pranvera na erdhi në kopshtin tonë 🌸🥀⚘️

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 17/03/2023

Modelimi i Luleborës me oriz 🙂🥰

09/03/2023

🌷

08/03/2023

🌷🌷🌷

08/03/2023
08/03/2023

Në veshët e një fëmije,fjala "nënë" është magjike në të gjitha gjuhët!✨️

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 08/03/2023

Vogëlushët 👧🧑e çerdhes bën gati kartolinat për 8 Marsin 🌷💐🌹🌺🥰

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 07/03/2023

Ai njeri që i bënë të lehta gjërat e vështira është vetëm mësuesi! Gëzuar 7 Marsin!

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 01/03/2023

Faleminderit Qumshtorja Hit-73 për librat e vogëlushëve tanë!

Photos from Çerdhja JETA - Kamjan's post 15/02/2023

👦👧 Fëmijët e çerdhes të moshës 4 dhe 5 vjeçare u kënaqën dhe argëtuan me lojrat logjike 🧮të sjella nga profesorët Ragib Shasivari dhe Bashkim Zeqiri të Yahya Kemal College. Falenderojm profesorët për kontributin dhe bashkëpunimn.

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Website

Address

Kamjan
Tetovo
1221

Opening Hours

Monday 08:00 - 16:00
Tuesday 08:00 - 16:00
Wednesday 08:00 - 16:00
Thursday 08:00 - 16:00
Friday 08:00 - 16:00
Other Public Schools in Tetovo (show all)
Falimindrit O Zot Qe Jemi Musliman Falimindrit O Zot Qe Jemi Musliman
Tetovo

Faliminderit O Zot Që Jemi Musliman