IV-5 Gjimnazi "7 Marsi"

IV-5 Gjimnazi "7 Marsi"

^__^

Timeline photos 04/05/2017

Gëzim

Timeline photos 04/05/2017

Albion Xhemaili

Timeline photos 04/05/2017

Asrit Arifi

Timeline photos 04/05/2017

Arlind Rafiu

Timeline photos 04/05/2017

Alban Avziu

Timeline photos 04/05/2017

Alban Demiri

Timeline photos 04/05/2017

Amir Osmani

Timeline photos 04/05/2017

Amir Vladi

Timeline photos 04/05/2017

Jeton Feta Astrit Ademii

Timeline photos 04/05/2017

Samir Shaini

Timeline photos 04/05/2017

Veton Jakupi

Timeline photos 04/05/2017

Besart Shabani

Timeline photos 04/05/2017

Çifti ma i mire i klases tone! I ka zili e gjithe shkolla, ndoshta edhe i gjithe qyteti! U informoj qe u kan rezistuar shume sulmeve qe kan pas nga xhelozat me qellim qe t'i ndajn, por nga dashuria gjigande qe posendinin per njeri-tjetrin, ata sot Jane ende bashk dhe sot publikuan veshjet e tyre qe do ken mbremjen e matures. Pa dyshim qe ate nate do shkelqejn! Dhe dua t'ua bej me dije se ate nate Kur do e ket maturen gjimnazi ,,7 Marsi" nuk ka nevoj qe t mbai dritat ndezur nga qe Nuk eshte e nevojshme sepse shkelqimi i ciftit tone simpatik do ta shendroj naten ne dite!Respekt, ndjehemi krenar 😍😍😂

Photos from IV-5 Gjimnazi "7 Marsi"'s post 18/03/2017
Photos from IV-5 Gjimnazi "7 Marsi"'s post 21/10/2015

dhe
🏊🏼Nauk, ama 🚶🏻🚶🏻

Mobile uploads 20/10/2015

Ni cauc pi klases tone.......

Mobile uploads 29/05/2014
Mobile uploads 27/05/2014

Kush ka thon se ne nuk msojm :P

Photos from IV-5 Gjimnazi "7 Marsi"'s post 13/05/2014

♥♥♥.

Mobile uploads 13/05/2014

:P

Profile pictures 08/05/2014

Cover photos 08/05/2014

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address

Tetovë
2222
Other Education in Tetovë (show all)
English Centre English Centre
Tetovë

I-13 Kirili Pejcinoviq I-13 Kirili Pejcinoviq
Tetovë

Na jena shumm nalt ktoo kejt e dinn..se jena nr1 per krejt senet ne rrethin...probleme t'shumta bojm

Islami Feja e Vertete Islami Feja e Vertete
Tetovë, 898

gththr

Ne jemi musliman Ne jemi musliman
Iliria Center
Tetovë, 748

I-4 Gjimnazi i Tetovës - "Kiril Pejqinoviq" I-4 Gjimnazi i Tetovës - "Kiril Pejqinoviq"
Gjimnazi I Tetoves
Tetovë, 1200

Asaeshkmbm.. ;p

1 14 1 14
Tetovë, 0001015

hehehe

II-6 Gjimnazi Tetovës II-6 Gjimnazi Tetovës
Tetov
Tetovë

Only one is Allah Only one is Allah
Tetovë

•••••►►►Only one is Allah ◄◄◄•••••

Xhamia e Pashës Tetovë Xhamia e Pashës Tetovë
Tetovë

Faqja zyrtare në facebook : Xhamia e Pashës Tetovë / Official Site, of Tetova "Pasha Mosque" [email protected]

LinguaStar LinguaStar
Rruga E Ilindenit
Tetovë, 1220

Language Courses and Translation Services