Gjimnazi "Hajdar Dushi" Ladorisht

Gjimnazi "Hajdar Dushi" Ladorisht

Nearby schools & colleges

ladorishti.org
ladorishti.org
6330

Shkolla e mesme e parë e pavarur në Maqedoni themeluar më 02 Tetor 1991-1995, nga forca dhe dhuna

Operating as usual

28/09/2021
Photos from Ladorishti's post 03/10/2019
Nderohet shkolla e rezistencës shqiptare në Ladorisht të Strugës! 12/10/2016

Nderohet shkolla e rezistencës shqiptare në Ladorisht të Strugës! Me një sërë aktivitetesh në Ladorisht dhe Strugë u përkujtua njëzete pesë vjetori i themelimit të shkollës së mesme ,Gjimnazit ”Hajdar Dush*t” shkollës që në fillimin e viteve të nëntëdhjeta ndryshoi mentalitete dhe afirmoi vlerat më të mira për arsimim në gjuhën amtare në Strugë.Në përkujtim të the...

Photos from Gjimnazi "Hajdar Dushi" Ladorisht's post 12/03/2016

🇦🇱

Mobile uploads 01/10/2015

🇦🇱

Timeline photos 12/07/2014
Timeline photos 28/10/2013

Lavdi Deshmoreve...(28.10.1944)

Want your school to be the top-listed School/college in Struga?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address


Struga
Other Schools in Struga (show all)
ООМУ - Струга / SΗFKM - Strugë ООМУ - Струга / SΗFKM - Strugë
Struga, 6330

Основно општинско музичко училиште - Струга / Shkolla fillore

Sprachkurse Struga - Kurse gjermanisht Sprachkurse Struga - Kurse gjermanisht
Boris Kidric 33
Struga, 6330

-Kurse intensive të gjuhës gjermane në qendër të Strugës. -Në grupe të vegjël deri në 10

Dr. İbrahim Temo Lisesi Türkçe Eğitim Birimi Dr. İbrahim Temo Lisesi Türkçe Eğitim Birimi
Proleterski Brigadi BB
Struga

Internacional comani of  the FILMS &Acting mk Internacional comani of the FILMS &Acting mk
Bbs
Struga, 4660

struga syty internacionalniot kurs vazi za site uchenici/studenti sto sakat da se zapisuvat vo drama

Private Language School ELITE Private Language School ELITE
115 Marsal Tito Street
Struga, 6330

Private Language School ELITE was founded in 2002. Since then it has become a synonym for quality in

Sh.M.K Gjimnazi "Dr Ibrahim Temo"Strugë Sh.M.K Gjimnazi "Dr Ibrahim Temo"Strugë
Struga, 6330

Shkolla e mesme komunale Gjimnazi "Dr Ibrahim Temo"Strugë

AKI DIKA Livadhi AKI DIKA Livadhi
Livadhi
Struga, 123456789

#######