Organizata humanitare- “Më pranë”

Ajo që ka kaluar përmendet si shembull, dita e sotme është për punë kurse e nesërmja është shpresë..

Operating as usual

29/11/2020

LAJM I MIRË

Humanistët struganë dhuruan para në kohë rekord për shërimin e vogëlush*t Z.K, 1 vjeç nga Struga i cili kishte nevojë urgjente që të operohet në Shkup për tju bë korrigjimi i këmbëve, Kontaktuam mjekun në Shkup dhe na konfirmuan që operacioni do kushtojë 1000 €,kjo shumë u sigurua!

Bamirës, ZOTI ju bekoftë!

Aksion i fondacionit "Bamirësit Struganë" vazhdon!

20/05/2020

Provë !!!

Want your school to be the top-listed School/college in Struga?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Website

Address

Karaorman Bb
Struga
6330
Other Education in Struga (show all)
Na leto ucime jazici Na leto ucime jazici
Struga
Struga, 046

Струга центар за странски јазици англиски германски п

Organizata Humanitare "HAXHEGAN"-dega Strugë Organizata Humanitare "HAXHEGAN"-dega Strugë
Struga

Ligjerata fetare nën hijen e Medh'hebit Hanefij

Училиште за странски јазици ' C'mon ' Училиште за странски јазици ' C'mon '
Кузман Јосифовски/Питу
Struga

Училитето за странски јазици ' C'mon ' ќе почне со работа од 1 септември... за подетални информации пишете во Inbox или јавете се на 071 595 246...

ladorishti.org ladorishti.org
Struga, 6330

Ladorishti është një fshat në Komunën e Strugës. Faqja ladorishti.org synon të paraqesë hist

Yahya Kemal College - Struga Yahya Kemal College - Struga
Milesevski Pat Bb
Struga, 6330

Yahya Kemal College - Struga