AUTO-SHKOLLA-REKETA

AUTO-SHKOLLA-REKETA

Comments

Zoti na i pranoft Namazin e Xhumas .
- Ne si portal kemi marr një iniciativ ,që cdo firme që lejon puntorët e saj të falin Namazin e Xhumas por jo vetem,do i bëjm reklam falas në faqen tonë.
- Disa nga firmat që puntorët e tyre i kemi parë në xhami:
- Golden Production
- Nabizi
- Dauti - Komerc
- GERTI-Rolet
- BABUŠ Kompani
- Pevalit
- @ Roletar Nazif
- AUTO-SHKOLLA-REKETA
- Camping Rino
- Shkumbin Trans
- Cable Call
- smartech.mk
- VALI
-TV Kaltrina
-
- Album Sh**ha Struga
- albrim arsllani dooel
Na shkruani në koment firmat e tjera dhe ne do ti bëjm tag nê postimin tonë.
Zoti ju ruajt të gjithve.

Përgatitje adekuate për kandidatët e kategorisë,, B,, Trajnojme kandidat per vozites-TEORI dhe PRAKTIK te kategorise B,C dhe C+E

Operating as usual

07/12/2022

Sipas situatës së treguar në fotografi radhitja e kalimit do të jetë :
A) Unë i pari, Makina e kaltërt, biçikleta.
B) Biçikleta, Unë, Makina e kaltërt.
C) Makina e kaltert, Unë, biçikleta.

10/11/2022
20/09/2022

Kush e gjen përgjigjen?!

Timeline photos 17/09/2022

me mire me te shtepise

09/07/2022

Në emër të instruktorëve të Auto Shkollës,, REKETA,, ju urojmë gëzuar festën e Kurban Bajramit, ju urojmë shëndet dhe suksese në jetë.

14/03/2022

Kujdes si silleni me policinë e trafikut, nga sotë policia e trafikut është paisur me kamera, respektoni rregullat që të mos jeni pjesë e xhirimeve.

27/12/2021

Të nderuar pjesëmarrës në trafik.
Festat e fundvitit veç më kanë filluar, numri i automjeteve është shtuar dukshëm, prandaj të gjithë duhet të japim kontributin tonë për mbarvajtjen e trafikut,sidomos duhet:
1.te mos parkojmë makinën aty ku pengon.
2.te jemi tolerant ndaj njëri tjetrit.
3.te mos perdorim celularin
4.te mos perdorim alkohol
5.te respektojmë rregullat.
Me respekt AUTO SHKOLLA,, REKETA,, PËRPARIM ISTREFI.

15/11/2015
25/08/2015

Të nderuar miq,koleg,nxënës dhe ish nxënësit e mi të dashur,juve anëtar të familjes.
Ju kërkoj falje,nëse nuk i gjej fjalët e duhura për tju faleminderuar të gjithëve për urimet.Gjithsesi, ju them me sinqeritetin më të plotë,se ma keni zbukuruar ditën dhe jetën me urimet tuaja të përzembërta,këto urime janë dhurata më e çmuar në jetën time.Më keni befasuar me numrin e madh të urimeve.Dhashtë zoti të gjithëve tua këthej për të mirë dhe për dasma.Ju dua shumë:PËRPARIM ISTREFI.

Photos from Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore.'s post 17/03/2015
Timeline photos 17/03/2015

ndonjehere shenimi e shpjegon me mire tabelen se sa tabela shpjegon veten

03/10/2014

Paqja dhe meshira e Allahut qoft mbi ju dhe familjen tuaj.Zoti ju ruajt nga fatkeqësitë në komunikacion dhe nga çdo fatkeqësi tjetër,dhe ju shperbleft me të gjitha te mirat e mundshme .Urime festa E Kurban Bajramit,Ju uron AUTO SHKOLLA REKETA-STRUGË

DON’T DRINK AND DRIVE ! 03/04/2014

Cdo kënd është Vendkalim për këmbësorë !

Timeline photos 15/12/2013
Want your school to be the top-listed School/college in Struga?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Website

Address


Rruga E Spitalit-Strugë
Struga

Opening Hours

Monday 08:30 - 16:30
Tuesday 08:30 - 16:30
Wednesday 08:30 - 16:30
Thursday 08:30 - 16:30
Friday 09:00 - 17:00
Other Struga schools & colleges (show all)
ООМУ - Струга / SΗFKM - Strugë ООМУ - Струга / SΗFKM - Strugë
Struga, 6330

Основно општинско музичко училиште - Струга / Shkolla fillore

Sprachkurse Struga - Kurse gjermanisht Sprachkurse Struga - Kurse gjermanisht
Boris Kidric 33
Struga, 6330

-Kurse intensive të gjuhës gjermane në qendër të Strugës. -Në grupe të vegjël deri në 10

Na leto ucime jazici Na leto ucime jazici
Struga
Struga, 046

Струга центар за странски јазици англиски германски п

Stars-Centar za stranski jazici Stars-Centar za stranski jazici
15 Korpus Br. 10
Struga

Stars offers foreign languages courses for all levels and ages. We have helped many students become

Dr. İbrahim Temo Lisesi Türkçe Eğitim Birimi Dr. İbrahim Temo Lisesi Türkçe Eğitim Birimi
Proleterski Brigadi BB
Struga

ПОУ „Јонче Крежески“ с. Мислешево ПОУ „Јонче Крежески“ с. Мислешево
с. Мислешево
Struga

http://mislesevoforum.weebly.com/?fb_action_ids=456545577722276&fb_action_types=weeblyapp%3Ashare&fb

Едукативен центар „Таргет плус“ Едукативен центар „Таргет плус“
Petar Gjonceski-Gile
Struga, 6330

Нашиот ТАРГЕТ е трајно знаење, ТАРГЕТ нека биде Вашата

Organizata humanitare- “Më pranë” Organizata humanitare- “Më pranë”
Karaorman Bb
Struga, 6330

Organizata Humanitare "HAXHEGAN"-dega Strugë Organizata Humanitare "HAXHEGAN"-dega Strugë
Struga

Ligjerata fetare nën hijen e Medh'hebit Hanefij

Motionsport Macedonia Motionsport Macedonia
Kongresi Manastirit/Risto Kirle
Struga, 6330

Fitness Studio / Fitnesscenter Fitness Geräte Verkauf und Service.

Училиште за странски јазици ' C'mon ' Училиште за странски јазици ' C'mon '
Кузман Јосифовски/Питу
Struga

Училитето за странски јазици ' C'mon ' ќе почне со работа о