Logos Oxford Prilep

Logos Oxford Prilep

Comments

Zdravo dali utre ke pocnat decava so ogled na toa deka pocetokot na vtoroto polugodoe se odloziva za nekolku dena

Вложувајте во себе и во своето знаење заедно со Логос О Дајте му предност на Вашето образование! Секогаш има нешто ново да се научи! Побарајте не: 078 458 601

Operating as usual

16/09/2023

Saturday mood! Change is inevitable!
Hamilton House - Akademska Kniga

10/08/2023

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!

Логос Оксфорд Прилеп ги информира сите кандидати кои беа закажани за тестирање дека истото ќе биде во понеделник и вторник, 14 и 15 август 2023. Сите кандидати ќе бидат соодветно индивидуално информирани!

Со почит,
Логос Оксфорд - Прилеп

08/03/2023

You are loved, needed and important! ❤

04/03/2023

Indeed!😉

24/02/2023

😁😃🤣

14/02/2023

Spread LOVE! ❤❤❤

12/02/2023
10/02/2023

Remember this! It is permanently true!🙃😉

01/02/2023

Потсетување!!!
Со часови продолжуваме денес, 01.02.2023.
Ве чекаме,
Логос Оксфорд

23/01/2023

ИЗВЕСТУВАЊЕ!
Логос Оксфорд ве информира дека со часови ќе продолжиме од 01.02.2023 (среда).
Со почит,
Логос Оксфорд - Прилеп

06/01/2023

Good morning!😁

04/01/2023

Логос Оксфорд - Прилеп Ви посакува многу радост, среќа, успех и позитивна енергија во Новата 2023 година!

21/12/2022

Bear this in mind! 🤪🤣😅

26/10/2022

Indeed! And, of course, learn English! 😉

01/09/2022

Happy first day of school!
I know that you are going to make worth of every moment!
Learn, enjoy, explore, love, respect and don't forget, enjoy every second of it!
We LOVE you!!! 😍🥰🥳😄🤓

29/08/2022

Логос Оксфорд Прилеп има потреба од професор по германски јазик за хонорарен ангажман од 1 септември 2022. Сите заинтересирани може да испратат кратка биографија и/или писмо за интерес на [email protected] или да се јават на 078458601.

17/08/2022

ИЗВЕСТУВАЊЕ!
Логос Оксфорд Прилеп ги известува своите слушатели дека доколку сакаат да посетуваат курс по англиски јазик и оваа година, ЗАДОЛЖИТЕЛНО мора да го најават тоа заклучно со 21.08.2022. Доколку не го сторат тоа до овој датум, ќе сметаме дека нема да продолжат со посета на курс во учебната 2022/2023. Сите кои веќе го потврдија своето доаѓање, не треба повторно да го сторат тоа.
Со почит,
Логос Оксфорд – Прилеп

18/07/2022

Логос Оксфорд Прилеп има потреба од професор по англиски јазик за хонорарен ангажман од 1 септември 2022. Сите заинтересирани може да испратат кратка биографија и/или писмо за интерес на [email protected]

04/07/2022

🍉🍉🍉

24/06/2022

That's it! 😎

22/06/2022

🧐😂 Малку смеа пред спиење!🙃🤪

21/06/2022

21 June! Today is the official first day of the summer! 😎

09/06/2022

We wish you an amazing summer holidays! Live your dreams, learn a new skill, share love and create wonderful memories!!! We love you :)

23/05/2022

Потсетување,
Денес, 23.05.2022 Логос Оксфорд нема да работи и ќе ги одржиме часовите како што веќе се договоривме претходно.

18/05/2022

Love this!💟

26/04/2022

Не ги кажувај твоите планови, покажи ги резултатите!!!🌅

25/04/2022

It is true, isn't it?🤩😍😃
Hamilton House - Akademska Kniga

22/04/2022

Логос Оксфорд нема да работи во периодот од 22.04. до 25.04.2022 (петок-понеделник). Ви посакуваме мир и спокој и Честит Велигден!

21/04/2022

Happy Easter! Loading...

Rezultati Willkommen 2022 North Macedonia – Willkommen 21/04/2022

Известување! Сите кои учествуваа на натпреварот Вилкомен 2022, резултатите можат да ги проверат на линкот подолу! Честитки до сите!

Rezultati Willkommen 2022 North Macedonia – Willkommen Willkommen 1 ENG North Macedonia NoFirst NameLast NamePointsCountryEssayPlace1JanaDameska49North Macedonia12EmaAndrejevska48North Macedonia1023AnjaDimitrova48North Macedonia934TamaraJakimovska48North Macedonia85ErvinAngjeleska47North Macedonia6SofijaDimitrieski47North Macedonia7MagdalenaGjorgjieski4...

12/04/2022

And the progress leads to success🧐

03/04/2022

Be happy and enjoy another beautiful and positive week!

30/03/2022

It is!!!😉

17/03/2022

Always! :)

28/02/2022

Good morning! 🤩🥰😃

14/02/2022

Be happy! Give love, happiness and joy! ❤🥰😍

01/02/2022

ПОТСЕТУВАЊЕ!
Логос Оксфорд Прилеп Ве потсетува дека денес 01.02.2022 (вторник) продолжуваме со часови по истиот распоред!
Се гледаме :)
Логос Оксфорд - Прилеп

Want your school to be the top-listed School/college in Prilep?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Website

Address


Ulica 11-ti Oktomvri 55
Prilep
7500
Other Schools in Prilep (show all)
„EDU Boomerang - Edukativen Trening Centar“ „EDU Boomerang - Edukativen Trening Centar“
BUlica Goce Delcev 33/2
Prilep, 7500

Организираме тренинг курсеви (екстензивни и интензивн

Wunderkind Wunderkind
Цане Коњарец 55, Прилеп
Prilep, 7500

Прв центар за странски јазици со едукативен престој за деца на германски јазик во Прилеп!

LCF Clubs - Prilep LCF Clubs - Prilep
Републиканска 4
Prilep, 7500

IQ UP - Prilep IQ UP - Prilep
Улица Пере Тошев 38
Prilep

Со IQ Up! едукацијата преку иновативна методологија ги воведуваме децата во магичниот свет на науката

Britanica School Centar Britanica School Centar
Улица Јоска Јорданоски, бр. 54, до ОУ. "Кире Га
Prilep, 7500

Едукативен јазичен центар-Прилеп

London Global- centar za stranski jazici London Global- centar za stranski jazici
Vera Ciriviri 27
Prilep, 7500

English corner-Primary school Liria-Zhitoshe English corner-Primary school Liria-Zhitoshe
Prilep, 7504

English corner of primary school Lira , Zhitoshe is created to help students improve their english as well as offering additional materials .

Helen Doron English Prilep Helen Doron English Prilep
Улица Александар Македонски бр. 314
Prilep, 7500

www.helendoron.mk Иновативен метод за рано изучување англиски