FitStar Prilep

FitStar Prilep

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from FitStar Prilep, Sports & Fitness Instruction, brakja miladinovci, Prilep.

Operating as usual

04/11/2023

Ноемвриска понуда‼️‼️
Со платени два месеци добивате:
👉 Брендирана фит стар маица
👉 Шејкер за матење
👉 Три ваучери за кафе во План Б

19/10/2023
21/09/2023

Две години успешна работа благодарение на сите вас кои избравте да бидете со нас💪💪 Продолжуваме да бидеме уште поуспешни и понапредни!!!

Повелете да го прославиме нашиот втор роденден со бесплатни протеински и бцаа шотови за сите:

На 22 и 23.09.2023 редовните членови ќе имаат 20% попуст, а за новите членови 50% попуст

16/04/2023

За многу години Велигденските празници!
Христос Воскресе!!!

01/01/2023

Среќна и бериќетна да е новата!!! Здравје, среќа и повеќе мускули💪🏼💪🏼😁😁🎄🎄

18/12/2022

Сите наши членови ги покануваме на нашата предновогодишна забава на 28.12.2022

👉 Почеток 22.00h
👉 Dj Live Set🎧
👉 Отворен бар со жестоки и безалкохолни пијалоци🍹🍸
👉 Бесплатни ваучери од FitStar
👉 Пакет производи од Hardcore Shop 🎁
👉 Добра забава
За повеќе инфо во порака📩

21/09/2022

Една година успешна работа благодарение на сите вас кои избравте да бидете со нас💪💪 Продолжуваме да бидеме уште поуспешни и понапредни!!!

Повелете да го прославиме нашиот прв роденден со бесплатни шотови за сите: протеин/ бцаа/ преворкаут/ енергетски гелови💣💣💣
22.09.2022

27/06/2022

Оваа недела промотивно само за членовите на Fit Star❗️❗️❗️

Samurai Shadow LEVEL 99 500гр
Најмоќниот Pre Workout досега претставен на пазарот 💣💣

Максимален ФОКУС
Максимална ЕНЕРГИЈА
Максимална СИЛА
Максимална ИЗДРЖЛИВОСТ
Максимален МУСКУЛЕН РАСТ

15/04/2022

Нова сала за љубителите на боксот🥊🥊🥊

24/03/2022

Never give up❗❗❗

05/03/2022

По повод меѓународниот ден на жената, FIT STAR повторно ве изненадува со Осмомартовски Giveaway ❗❗❗

👉 добивате еден месец гратис во Fit Star
👉 брендиран Fit Star shaker
👉 брендирана Fit Star маица

Се што треба да направите:

- Like на постот

- заследи ги

- тагни другарка во коментар

- share на вашето Story

ИЗВЛКЕКУВАЊЕТО Е НА 08.03.2022 после 22.00h

НАПОМЕНА❗❗❗❗❗❗❗
Овај Giveaway важи само за женската популација❗❗❗

05/03/2022

Fit Star повторно ве изненадува со осмомартовски Giveaway ❗❗❗

👉 добивате еден месец гратис во Fit Star
👉 брендиран шејкер
👉 брендирана Fit Star маица

Се што треба да направите:

- Like на постот

- заследи ги i

- тагни другар или другарка во коментар

- share на вашето Story

ИЗВЛКЕКУВАЊЕТО Е НА 31.12.2021

12/02/2022

Голем февруарски попуст за паровите што вежбаат заедно!!

Попустот трае до крајот на Февруари💪

05/02/2022

The best Fitness Studio in the town💪💪💪

01/01/2022

Да ни е среќна новата 2022 година!!!
Сите да имаме здравје, среќа, мир, спокој, пари и се разбира здрав начин на живот, добри тела и многу мускули😁😁💪💪

24/12/2021

Samurai Shadow LEVEL 99 Најмоќниот Pre Workout досега претставен на пазарот во единечни дози

Максимална ФОКУС

Максимална ЕНЕРГИЈА

Максимална СИЛА

Максимална ИЗДРЖЛИВОСТ

Максимален МУСКУЛЕН РАСТ

Цитрулин малат 2:1
6500 mg
Aргинин хидрохлорид
4000 mg
Бета аланин
3500 mg
Тирозин
1000 mg
Кофеин
200 mg
Екстракт од Panax Ginseng
200 mg
од кој гинсенозиди
20 mg
Екстракт од Bacopa Monnieri
100 mg
од кој бакозиди
30 mg

22/11/2021

Best in town 💪💪💪
FIT 🌟

12/11/2021

🔥 𝘽𝙊𝙊𝙂𝙄𝙀𝙈𝘼𝙉 𝙎𝙃𝙊𝙏 𝙗𝙮 𝙏𝙧𝙚𝙘 𝙉𝙪𝙩𝙧𝙞𝙩𝙞𝙤𝙣 🔥
𝚙𝚎𝚛 𝚜𝚎𝚛𝚟𝚒𝚗𝚐 (𝟻𝟶𝚖𝚕) Половина шот !!!
𝙱𝚎𝚝𝚊-𝙰𝚕𝚊𝚗𝚒𝚗𝚎 - 𝟸𝟻𝟶𝟶𝚖𝚐
𝚃𝚊𝚞𝚛𝚒𝚗𝚎 - 𝟷𝟶𝟶𝟶𝚖𝚐
𝙻-𝙰𝚛𝚐𝚒𝚗𝚒𝚗𝚎 𝟷𝟶𝟶𝟶𝚖𝚐
𝙲𝚒𝚝𝚛𝚞𝚕𝚒𝚗𝚎 𝙼𝚊𝚕𝚊𝚝𝚎 - 𝟷𝟶𝟶𝟶𝚖𝚐
𝙲𝚊𝚏𝚏𝚎𝚒𝚗𝚎 - 𝟸𝟶𝟶𝚖𝚐
𝙸𝚗𝚘𝚜𝚒𝚗𝚎 - 𝟷𝟶𝟶𝚖𝚐

01/11/2021

Промотивни пакети на Hardcore Shop Prilep во соработка со Fit Star Prilep❗❗

Пакет бр 3:
За намалување на телесната тежина, подобар метаболизам, зголемена сила и издржливост

L-Carnitine Trec 1L
Ai Liporol 4 x 20caps
3060денари + 1 месец бесплатна чланарина во Fit Star Prilep

01/11/2021

Промотивни пакети на Hardcore Shop Prilep во соработка со Fit Star Prilep❗❗

Пакет бр 2:
За зголемување на мускулната маса, зголемена сила, издржливост и максимален памп

Mass gainer Samurai 3kg
Katana shadow Samurai 500gr
3580денари + 1 месец бесплатна чланарина во Fit Star Prilep

01/11/2021

Промотивни пакети на Hardcore Shop Prilep во соработка со Fit Star Prilep❗❗

Пакет бр 1:
За одржување на мускулната маса, подобра регенерација и опоравок на мускулното ткиво

100whey Galvanize 2.3kg
Bcaa juice Samurai 300gr
3840денари + 1 месец бесплатна чланарина во Fit Star Prilep

Исполнување на сонот: Антонио им подари на прилепчани супер модерно место за вежбање - FIT STAR е вистинско освежување во Прилеп - Маркукуле 05/10/2021

Исполнување на сонот: Антонио им подари на прилепчани супер модерно место за вежбање - FIT STAR е вистинско освежување во Прилеп - Маркукуле На вториот кат од КАМ маркетот во Toчила се отвори теретаната “FIT STAR”. Се работи за нов модерен и со супер услови за вежбање простор кој ќе ги задоволи сите потреби н....

05/10/2021

Fit Star во соработка со HardcoreShop Prilep❗❗❗

👉Секој член на Fit Star има намалување од 10% на производите во HardcoreShop Prilep
👉Посетете ја продавницата на Hardcore
👉Доволно е да покажете клуб картичка од Fit Star

03/10/2021

Clean and disinfected 😁
Ready for Monday💪💪

Want your school to be the top-listed School/college in Prilep?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Website

Address


Brakja Miladinovci
Prilep
7500

Opening Hours

Monday 10:00 - 22:00
Tuesday 10:00 - 22:00
Wednesday 10:00 - 22:00
Thursday 10:00 - 22:00
Friday 10:00 - 22:00
Saturday 10:00 - 22:00
Other Sports & Fitness Instruction in Prilep (show all)
Sala Makedonija -Prilep Sala Makedonija -Prilep
Prilep
Prilep, 7500

s