Avto Skola ACIKO

Авто школа Ацико има 20 годишно искуство во обука на кандидати за возачи за сите категории А1, А2, А, Б, Ц, ЦЕ и Д категорија
� 077-533-344 � 078-268-232

Професионална обука за сите категории.
Теоретско и практично оспособување со врвно обучен и стручен тим кој ви стои на располагање!

Operating as usual

03/04/2024

Теоретската настава е една од најбитните компоненти од обуката за кандидат за возач и затоа секогаш ќе настојуваме да биде квалитетна
Acko 077-533-344

19/03/2024
24/02/2024

Да се биде инструктор е одговорна и благородна професија во која нема место за грешка а работниот ден на инструкторот е динамичен и посветен на пренесување на знаење
Ако исполнуваш услови и веќе имаш лиценца приклучи се на тимот на Avto Skola ACIKO
На секој заинтересиран што има желба да напредува ќе му овозможиме бесплатно да полага и да добие лиценца за инструктор
📲 Acko 077533344 📲 Tanja 078268232

24/01/2024

➡️ Еден од условите малолетно лице да започне со обука за Б категорија е да добие согласност од двајцата родители заверена на нотар
➡️ Другиот услов е да има 17 години и 6 месеци старост
📲 077-533-344 Acko Arsovski
📲 078-268-23 Tanja Arsovska

Photos from РСБСП's post 17/11/2023
23/10/2023

🤪🤔

04/09/2023
Photos from Enduro Team Delcevo's post 28/08/2023
10/08/2023

Вторник 15.08.2023 комисијата НЕМА да издава лекарски уверенија
ЗД Гоце Делчев Делчево

25/07/2023

Обуката за авто школа никогаш не била подостапна и полесна поготово за кандидатите од М.Каменица и затоа во вторник како ден за лекарско уверение кандидатите имаат обезбеден превоз до Делчево по што почнуваме со теоретската настава во Каменица во термини што им одговараат на кандидатите.
📲 сите информации дознај ги на 078268232 Tanja Arsovska и 077533344 Acko Arsovski и резервирај го твоето место 🚘
❤️ КАМЕНИЦА ВОЗИ СО АЦИКО ❤️

14/07/2023

ИНФОРМАЦИЈА ЗА СИТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ КАНДИДАТИ ЗА ЛЕКАРСКО УВЕРЕНИЕ
НАРЕДЕН ТЕРМИН 17.07.2023 ПОНЕДЕЛНИК
ЗДРАВСТВЕН ДОМ ДЕЛЧЕВО

08/06/2023

Во ACIKO можете да се стекнете и со возачка дозвола од професионалната Д категорија.
Управувањето со автобус е една од најодговорните професии и затоа треба да се посвети огромно внимание и на теоретскиот и на практичниот дел од обуката
Нашиот тим ве очекува 📲 077-533-344 Acko

29/05/2023

За практичниот дел од обуката за А категорија која е секогаш атрактивна во летните месеци е задолжен инструкторот Acko Arsovski 🏍️
Информирајте се и станете дел од ACIKO 🍀

Avto Skola ACIKO Авто школа Ацико има 20 годишно искуство во обука на кан

03/05/2023

📲 077-533-344 Acko Arsovski

Timeline photos 17/01/2023
16/01/2023

За дополнителни информации 📲 077533344

Утре, вторник (17 јануари 2023) во ЈЗУ Здравствен дом ,,Гоце Делчев" продолжува издавањето лекарски уверенија за полагање возачки испит

09/01/2023

СООПШТЕНИЕ - Поради отсуство на член на комисијата, утре, вторник (10.01.2023) во ЈЗУ Здравствен дом Гоце Делчев нема да се издаваат лекарски уверенија за полагање возачки испит!

20/12/2022

Сава осигурување 078-268-232
Сите видови на полиси за осигурување достапни на рати ✔️
Информации и понуди за сите продукти ✔️
Земи полиса и оди на технички преглед ✔️

Како правилно да возите на кружен тек? 31/10/2022

Како правилно да возите на кружен тек? Ако сте меѓу оние кои тешко се снаоѓаат во кружните текови, „Фолксваген“ преку едноставен гиф објаснува како се влегува, односно како од него се излегува.

27/10/2022

ШТО Е ТОА >>> КОД 95

13/10/2022

📲 078-391-306 Tamara Arsovska
📲 077-533-344 Acko Arsovski

Want your school to be the top-listed School/college in Delcevo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

⭕️Кандидатите на Ацико се обучуваат и полагаат  полигон на нашиот сопствен полигон кој се наоѓа на влезот во Делчево кад...
✅ Секоја недела нова група за теоретска настава за сите категории✅ Практично оспособување и полагање на сопствен полигон...
🎁 077-533-344 Acko Arsovski 🎀 078-391-306 Tamara Arsovska
🏍️🏍️📲 077-533-344 Ацко

Location

Telephone

Website

Address

Булевар Македонија бб
Delcevo
2320

Opening Hours

Monday 08:00 - 16:00
Tuesday 08:00 - 16:00
Wednesday 08:00 - 16:00
Thursday 08:00 - 16:00
Friday 08:00 - 16:00
Other Delcevo schools & colleges (show all)
СОУ „Методи Митевски - Брицо" - Делчево СОУ „Методи Митевски - Брицо" - Делчево
BUlica M. M. Brico 35
Delcevo, 2320

Современо европско училиште со јасно поставени стратешки цели!

Master-Центар за странски јазици - Делчево Master-Центар за странски јазици - Делчево
Никола Јонков/Вапцаров
Delcevo, 2320

НАЈНОВО во нашиот град!!! Нов центар за странски јазици. -Бидете во чекор со модерното време. -Семејн

Seminarski,Diplomski Seminarski,Diplomski
M. M. Brico
Delcevo, 2320

Seminarski,Diplomski