24/01/2023
Cirus – Flowers
Daina, kuri sujudino itin daug. Daina, kuri dabar dažniausiai sutinkama visuose Reels‘uose ir kituose pasidalinimuose.
O aš ją klausau ir jaučiu, kiek daug dalykų už jos. Nors iš esmės apie dainą tai čia tiek, kiek jos pavadinimas. Tiek.
Taip, kiekviena Mūsų galime nusipirkti gėles. Dažnai jas ir perkame - puošiame namus.
Tik ar gėlės - tikrai pagrindinis Mūsų noras?
Ne.
Kiekviena norime, jog namus puoštų Vyro dovanotos gėlės. Na tas „kiekviena“ – tiek, kiek man pavyko pažinti per 34 metus.
Namus Mes visuomet išpuošime: Savimi, dekoracijomis, gėlėmis ar savo buvimu. Tik namuose, kuriuose nėra Vyro (kurio trokštama iki kraujo) rėkti, jog gėles galiu nusipirkti PATI – atrodo lygiai taip pat graudžiai, kaip ir stovėjimas ant bedugnės krašto.
Retas žino, kaip į tai žiūrėti: dauguma sustingsta, altruistai puola gelbėti, o kiti – leidžia kiekvienam savą kelią pasirinkti.
Aš ne apie tai, jog gėles PRIVALO pirkti Vyrai ar apie tai, kad nereikia dovanoti SAU gėlių. Tikrai ne.
Mano pačios namuose - vien skintos gėlės. Ir taip, tai dovana sau pačiai – nes man taip patinka. Bet Aš visuomet ypatingai džiaugiuosi Vyro dovanojamomis gėlėmis.
Aš apie santykį su Savimi. Deklaracijos, garsūs pareiškimai, dažnas rėkimas ar pakeltas balso tonas – niekuomet nekalba apie taiką su Savimi.
Nebūtina turėti Vyrą ar Moterį, nebūtina būti partnerystėje ar besąlyginėje meilėje. Viskas prasideda nuo kur kas paprastesnio, o ir tuo pačiu pačio sudėtingiausio santykio – Taikos su Savimi
O aš visose deklaracijose, skambiose frazėse bei garsiuose pareiškimuose matau vieną – tai tik „pudra“, kuri paslepia Sielos „spuogus“. Kartais pavyksta juos paslėpti itin dailiai ir niekam nematomai, o kartais atrodo lyg kas prilipdyta ir bendras vaizdas – nei žiūrėt, nei nežiūrėt.
Taika su Savimi ir Savęs priėmimas – itin jau nuvalkiotos frazės - dabar apie tai kalba, kas tik netingi.
Aš atradau tik vieną – tai kelionė.
Nenutinka „nušvitimo“ momentas, po kurio visuomet save priimi ir visuomet esi Taikoje su savimi. Tai kasdienė, kiekvienos valandos, minutės, sekundės kelionė.
Nenutinka, tad dažnai matuojiesi save su savimi, vertini, galvoji. Gerai, jei jau atėjai iki to, jog supratai, jog „matuotis“ gali tik su Savimi. Tada pasiimi pamokas ir padėkoji už patirtis. Tokiu būdu mes augame ir gražėjame.
Tik aš nebūčiau aš – jei nepaburbėčiau.
Mano duotybė nesusitaikyti su nesąmonėmis ir su tuo, jog kažkas vieną sako, kitą daro, trečią jaučia (ok, išimtis – mano darbas. Čia dar to nemoku, bet išmoksiu, nes mokausi😊 ). Kitaip tariant aš tikrai visuomet bendraudama su bet kuo, žiūrėdama/skaitydama jaučiu – Tikra ar Netikra.
Ir kai informacija neatitinka, kai tai nėra tikra ir aš tą jaučiu – man nepatinka.
Anksčiau tai garsiai identifikuodavau, vėliau norėjosi papurtyti, dar vėliau – papurtyti ir pasakyt, kaip reikia daryti/gyventi. Dabar suprantu, jog man su tuo daryti nieko nereikia. Aš jaučiu tai, ką jaučiu. Tad likau stebėtoja su savomis išvadomis. Ir supratau tai, jog „kabina“ labiausiai tos temos, kuriose pati buvau, kuriose vis dar esu arba tos, kurias jau išlaižiau iki paskutinio lašo (kitaip nemoku.).
Todėl ir užkabino tas rėkimas apie gėles, kurias galime nusipirkti Sau pačios, kad galime su savimi bendrauti ilgiausias valandas ir smėlyje užrašyti savo vardą. Galime. Bet labai priklauso iš kokios energijos ir iš kokios pozicijos ten keliausime.
Aš esu išbandžiusi beveik visus atspalvius Nepriklausomos Moters be Taikos savyje. Aš tame laimės – neradau. Bet radau kelią į taiką su savimi.
*Čia norėčiau padaryti intarpą – Noriu, jog mane teisingai suprastumėte – aš nepretenduoju į jokią absoliučia tiesą ir tai – mano dienoraštis, kuriame kartais nusprendžiu pasidalinti Savo nuomone, ji nebūtinai turi sutapti su Jūsų. Bet kokią nuomonę – gerbiu.
Atradusi ir eidama mažais žingsneliais Savo Taikos keliu noriu tik pasakyti, jog Viskas gerai, jei su Tavimi „ne viskas gerai“.
Viskas gerai, jei neturi Vyro/Moters ir perki gėles Sau. Aš tai darau taip pat dažnai. Tik pirk jas ne iš skolos, jog negavai - „tai vat dabar nusipirksiu PATI sau“. O jei negavai iš Vyro – nepirk jų tik dėl to, kad „va aš jam parodysiu – pati nusipirksiu“.
Viskas gerai, jei nepavyko veikloje/versle – nei vienas neturime vien sėkmės formulių. Tam, kad ją sužinotum – reikia daug kartų išbandyti neteisingas, kad suprastum, kaip viskas veikia. Tai nėra Tavo nepataisoma klaida ar nesėkmė gyvenimui. Viskas ištaisoma, tik norėk. Ir priimk, išmok tai, ką ne taip padarei.
Viskas gerai, jei iš ilgesio kauki, verki, vaidini nepasiekiamą ir ironiškai neigi bet kokius artimus ryšius. Kartais tikrai reikia tokio neigimo epizodo (jis padeda išgyventi), bet jei iš tiesų nuoširdžiai ir atvirai pasižiūrėsi – ilgiesi Savęs. Tai kur pametei Save? Nėra sunku save apkabinti – tad apkabink, pasižiūrėk, kiek esi gero Sau padaręs ir kiek padovanojęs nuostabių dalykų. Apkabink ir padėkok sau.
Viskas gerai, jei negyveni SAVO gyvenimo. Viskas gerai, jei Tave tariamai (mes visuomet patys renkamės) įkalino atsakomybė šeimai, vaikui ar dar kam. Čia tikrai viskas gerai. Tik suprask – Tavo kūno laikas ribotas. Ar tikrai nori jį nugyventi be Malonumų sau? Atsidavęs savo tariamoms pareigom, be laimės?
Gyvenimas, Pasaulis ir Mes – gražūs.
Visi esame verti ir apdovanoti kiekvienos dienos atradimų ir praradimų. Viskas visuomet gerai, bet dar geriau tuomet, kai gyvename Savo Autentišką Gyvenimą – su kuo daugiau Noriu, nei Reikia.
Nes kai nori nusipirkti gėlių – perki jas ir mėgaujiesi, bet nerėki Pasauliui, jog nusipirkti Sau gėlių - kerštas Tam, kuris įskaudino.
Už gėlės iš meilės Sau, už nuostabias gėlės, kurias padovanoja Vyras/Moteris ir jomis mėgaujiesi...
Už Taiką Su Savimi.