Moter dhe vella perjet, askush smund te na ndaj

Moter dhe vella perjet, askush smund te na ndaj

Commenti

Kur te vine mendte ste hajne as qente
Mos genje per asgje kur me cdo cast fakte ka MOS e lendo me shume kete zemer qe dikur ty tee kishte gjithcka . skane me vler fjalet e tua sepse genjeshtrat dashurine e kane shuar
Eh burrat gjithmon po njesoj
Edhe vdekja esht me e embel se tradhetia
Edhe vdekja eshte me e embel se tradhetia
Sakt po ta shikojne tradhetaret kete thenie
Mirmengjesi grupi ☀️☀️☀️shume e sakt vjen nje dit qe e kerkon d**e qe e ke humb por nuk ja vlen kur e ke vlersoje duaje
Shume e vertet por dhe dhimbja ka kufi per cdo gje ne jet duhet besnikeri sinqeritet

https://www.facebook.com/Moter-dhe-vella-perjet-askush-smund-te-na-ndaj-632513486762011/ ╭•⊰✿✶•*`�Jeta�*•¸.•**´♡¸��.★`.¸
*´♡¸.★��¸.•��♡¸★´¸.•`✶��╭•⊰✿
_______☼�/)_Vazhdon�☼� _____☼�../¯"""/')
¯¯¯¯¯¯¯¯¯\)☼�¯Me�☼�¯¯¯¯☼�'\_„„„„\
╭•⊰✿✶•*`•**´♡¸��.★`.¸
*´♡¸.★�¸ •Një �♡¸★´Kuptim¸.•`✶�
�Të Duash�
�� ��
�������
������� �
� Për ty �
�� � ��
� � �

Normali funzionamento

19/06/2021
Help 3 year old Noel pay for his lung surgery, organized by Mateos Zajni 12/06/2021

Help 3 year old Noel pay for his lung surgery, organized by Mateos Zajni

Help 3 year old Noel pay for his lung surgery, organized by Mateos Zajni Hi my name is mateos and im fundraising for my cousin Noel who is 3 years … Mateos Zajni needs your support for Help 3 year old Noel pay for his lung surgery

26/05/2021
12/05/2021
23/04/2021
22/04/2021
14/03/2021

Do ju dëshiroja të kalonit ke
Kjo faqe 👇👇👇👇👇👇👇
Kjo faqe dhe për pak dit mbyllet(flm)

27/02/2021
26/02/2021
26/02/2021

Do ju lutesha përzëmërsisht
Të kaloni nga kjo faqe e re

25/02/2021
25/02/2021

Kush dashuron vuan☝
Kush vuan dashuron👌

25/02/2021

Mirmëngjes dhe ju uroj një dit plot me ngjyra të bukura🙏

Mirmëngjes dhe ju uroj një dit plot me ngjyra të bukura🙏
Moter dhe Vella

24/02/2021

♥️➷¸.❀♡.➷♥️➷¸.❀♥️.♥ ❀╔╗═❀╔═╗❀╔╦╗❀╔═╗ ❀║╚╗❀║║║❀║║║❀║╩╣ ❀╚═╝❀╚═╝❀╚═╝❀╚═╝ Një mbrëmje të bukur ju uroj🌹🌒🌙⭐️

♥️➷¸.❀♡.➷♥️➷¸.❀♥️.♥
❀╔╗═❀╔═╗❀╔╦╗❀╔═╗
❀║╚╗❀║║║❀║║║❀║╩╣
❀╚═╝❀╚═╝❀╚═╝❀╚═╝
Një mbrëmje të bukur ju uroj🌹🌒🌙⭐️

24/02/2021

Klsmb në vazhdim🤗

Klsmb në vazhdim🤗

24/02/2021

Një dit të bukur ju uroj🤗 Siç dëshiron zemra e juaj🙏 ☕☕🥐🥐🍔🍔🌭🌭🥐🥐🍕🍕🥨🥨

Një dit të bukur ju uroj🤗
Siç dëshiron zemra e juaj🙏
☕☕🥐🥐🍔🍔🌭🌭🥐🥐🍕🍕🥨🥨

23/02/2021

Vazhdim të këndëshëm ju uroj🙏🤗🤗

Vazhdim të këndëshëm ju uroj🙏🤗🤗

23/02/2021

Per njerzit e ndershëm -PREMTIMI Është detyrim👌

Per njerzit e ndershëm
-PREMTIMI
Është detyrim👌

23/02/2021

Kalofshi një dit fantastike ,Zoti ju dhuroft veç dashuri dhe harmoni 🙏🙏❤🌹🌹 ☕☕🥯🥯🍕🍕🥨🥨🥐🥐🌭🌭🍔🍔

Kalofshi një dit fantastike ,Zoti ju dhuroft veç dashuri dhe harmoni 🙏🙏❤🌹🌹
☕☕🥯🥯🌭🌭🍕🍕🥨🥨🥐🥐

22/02/2021

Vazhdim të këndëshëm ju uroj🙏 Dërgoja dikujt që e don shum😍😍

Vazhdim të këndëshëm ju uroj🙏
Dërgoja dikujt që e don shum😍😍

22/02/2021

Mirmëngjesi miqt e mi ,ju uroj një jav të mbar ,qoft e mbushur me bekime e harmoni Zoti ju rujt kudo qofshi ☕☕☕🍰🍰🍰🌹🌹

Mirmëngjesi miqt e mi ,ju uroj një jav të mbar ,qoft e mbushur me bekime e harmoni Zoti ju rujt kudo qofshi ☕☕☕🍰🍰🍰🌹🌹

21/02/2021

Natën e Mir🙏🙏

Natën e Mir🙏🙏

25/01/2021

Dedikuar atyre femrave të forta🤗🤗

Dedikuar atyre femrave të forta🤗🤗

25/01/2021
25/01/2021

Mirmëngjesi🤗🤗
Një dit dhe një jav të bukur ju uroj🙏

Mirmëngjesi🤗🤗
Një dit dhe një jav të bukur ju uroj🙏

06/01/2021
05/01/2021

Mirmëngjesi🤗 Dhe një dit të bukur🙏

Mirmëngjesi🤗
Dhe një dit të bukur🙏

04/01/2021

Milmëngjesi🤗 Dit të bukur dhe një jav të mbar❤️💋😍

Milmëngjesi🤗
Dit të bukur dhe një jav të mbar❤️💋😍

03/01/2021

Natën e mir yje🤗

Natën e mir yje🤗

03/01/2021

Mirmëngjes🤗🤗 Një të diel të këndëshme ju uroj🙏

Mirmëngjes🤗🤗
Një të diel të këndëshme ju uroj🙏

02/12/2020

Një djalë, I dhuron të dashurës një kukull, ajo e shikon e nervozuar dhe e hedh në rrugë. I dashuri i thotë: Përse e hodhe kështu?
Ajo i kthehet e revoltuar: Sepse nuk më pëlqen dhurata jote, prisja tjeter nga ty.
Ai i trishtuar shkon në rrugë per të marrë kukullën, dhe papritur një makinë e përplas duke e lënë të vdekur në vend.
Ditën e varrimit, vajza me lot në sy, merr kukullën e shtrengon fort në kraharor dhe papritmas dëgjon: Do të martohesh me mua?
E frikesuar, i bie nga dora dhe nga barku i kukullës bien dy unaza.

Morali i kesaj historie:
Duaj atë që ke...perpara se jeta të mësoj të duash, atë që ke humbur.😥😥😥@leo

26/11/2020

Mirmengjes kush eshte zgjuar kafja [email protected]

Video (vedi tutte)

Mirmëngjes dhe ju uroj një dit plot me ngjyra të bukura🙏
♥️➷¸.❀♡.➷♥️➷¸.❀♥️.♥ ❀╔╗═❀╔═╗❀╔╦╗❀╔═╗ ❀║╚╗❀║║║❀║║║❀║╩╣ ❀╚═╝❀╚═╝❀╚═╝❀╚═╝ Një mbrëmje të bukur ju uroj🌹🌒🌙⭐️
Klsmb në vazhdim🤗
Një dit të bukur ju uroj🤗 Siç dëshiron zemra e juaj🙏 ☕☕🥐🥐🍔🍔🌭🌭🥐🥐🍕🍕🥨🥨
Vazhdim të këndëshëm ju uroj🙏🤗🤗
Per njerzit e ndershëm -PREMTIMI Është detyrim👌
Kalofshi një dit fantastike ,Zoti ju dhuroft veç dashuri dhe harmoni 🙏🙏❤🌹🌹 ☕☕🥯🥯🍕🍕🥨🥨🥐🥐🌭🌭🍔🍔
Vazhdim të këndëshëm ju uroj🙏 Dërgoja dikujt që e don shum😍😍
Mirmëngjesi miqt e mi ,ju uroj një jav të mbar ,qoft e mbushur me bekime e harmoni Zoti ju rujt kudo qofshi ☕☕☕🍰🍰🍰🌹🌹
Natën e Mir🙏🙏
Mirmëngjesi🤗 Dhe një dit të bukur🙏
Milmëngjesi🤗 Dit të bukur dhe një jav të mbar❤️💋😍

Ubicazione

Digitare

Prodotti

Jetën Jetoje

Telefono

Indirizzo


Colle Salvetti
584 00 ARIDAIA
Altro Istruzione Colle Salvetti (vedi tutte)
Autoscuola toscana SNC Autoscuola toscana SNC
Via Vallicella 4
Colle Salvetti, 56043

Conseguimento di tutte le categorie di patente (AM-A-B-BE-B96-C-D-E)corsi CQC M/P, Conseguimento ADR, corsi per capacità professionale e molto altro!

WOS Academy 2.0 WOS Academy 2.0
Via Verga,18
Colle Salvetti, 57124

non c'è FAMIGLIA MIGLIORE che quella con cui REALIZZI i TUOI SOGNI WOS ACADEMY - Livorno La Realtà Formativa per il CANTO accreditata al VMS Italia