Farnood Pardazeh - فرنود پردازه

Farnood Pardazeh - فرنود پردازه

Education and Engineer Company آموزش زمینه های تخصصی کامپیوتر شامل مهندسی و امنیت شبکه.این زمینه ها که مباحث صفر تا 100 سیستم عامل ویندوز و لینوکس و همچنین طراحی،اجرا و پشتیبانی شبکه را شامل می شود ویژه بازار کار برگزار می گردد

Operating as usual

08/11/2014

تازه‌ترین یافته‌های موسسه Strategy Analytics نشان می‌دهد که سهم سیستم عامل اندروید از بازار سیستم عامل های همراه در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ به ۸۳٫۶ درصد رسیده است.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سهم اندروید از این بازار در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۳ برابر با ۸۱٫۴ درصد بوده که حال به ۸۳٫۶ درصد رسیده است. عرضه گوشی‌های هوشمند اندرویدی با قیمت مناسب عامل اصلی این رشد بوده است. رابط کاربری جذاب اندروید هم در این رشد بی تاثیرنبوده است.

البته کارشناسان هشدار می‌دهند که این وضعیت ممکن است برای همیشه ادامه نیابد. زیرا صدها شرکت گوشی ساز بازار اندروید را اشباع کرده‌اند و سیستم عامل‌های رقیب هم در حال رشد هستند.

بعد از اندروید رتبه دوم متعلق به iOS است که حتی با عرضه موفق گوشی‌های آیفون ۶ و ۶ پلاس هم سهم آن از بازار سیستم عامل‌های همراه با کاهش حدوداً یک درصدی از ۱۲٫۳ درصد به ۱۳٫۴ درصد رسیده است. ویندوز فون هم با نزول مختصری ۳٫۳ درصد از بازار مذکور را در دست دارد

08/11/2014

عزم شرکت پست برای به روز رسانی کدپستی درسراسر کشور جدی است.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مدیر عامل پست با بیان اینکه محوریت اطلاعات کدپستی و نقشه های کاداستری مبنای مناسبی برای اتصال تمامی داده ها و اطلاعات در کشور است افزود:پ ارسل های شهرداری و همچنین ثبت اسناد نیز نیازمند انطباق با کد پستی است.

وی بر لزوم اجرای این طرح، پس از شناسایی اطلاعات مکانی عرضی و طولی تاکید کرد و ادامه داد: لازم است همه سازمان ها یک تعریف واحد از مکان داشته باشند.

مهری به سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح در بحران ها، امدادرسانی و موارد اورژانسی می ‌وانیم مکان را به راحتی شناسایی کنیم .

وی اظهار کرد:این طرح به صورت آزمایشی در تهران آغاز شده و به تدریج در سراسر کشور تعمیم می یابد.

مدیرعامل پست ادامه داد: هم اکنون در این زمینه شرکت پست با ۸استانداری تفاهم نامه منعقد کرده است و امیدواریم بتوانیم در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم درسراسر کشور گام برداریم.

مهری در پایان تصریح کرد: اطلاعات یکی از اساسی‌ترین پیش زمینه‌های اجرایی شدن دولت الکترونیک است و قطعاً می تواند روند حرکت رو به رشد آن را تسریع بخشد.

08/11/2014

افزایش۲۴درصد درخواست دولت‌های برای دریافت اطلاعات کاربران فیس بوک
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شرکت فیس بوک اعلام کرد که درخواست دولت‌های جهان برای دریافت اطلاعات کاربران در نیمه اول سال ۲۰۱۴ نسبت به نیمه دوم سال ۲۰۱۳ افزایشی ۲۴ درصدی داشته است.بر اساس آمار منتشر شده از سوی این شرکت دولت‌های جهان در شش ماهه یاد شده در مجموع ۳۴۹۴۶ درخواست برای دریافت اطلاعات کاربران مختلف فیس بوک ارائه کردند. فیس بوک مدعی است که طی این مدت تلاش کرده تا دولت ها را برای دریافت اطلاعات کاربران ملزم به تهیه حکم دادگاه کند و سپس از آنها خواسته تا داده های دریافتی را بازپس دهند.

گوگل هم در ماه سپتامبر از افزایش ۱۵ درصدی دولت های مختلف برای دریافت اطلاعات خبر داده بود و اظهار داشته بود که این رقم در یک بررسی ۵ ساله ۱۵۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

از میان درخواست های ارائه شده به فیس بوک سهم دولت آمریکا ۱۵۴۳۳ درخواست بوده که در قالب آن برای دریافت اطلاعات ۲۳۶۶۷ کاربر فیس بوک تلاش شده است. فیس بوک به ۸۰٫۱۵ درصد از این درخواست ها پاسخ مثبت داده است.

تنها در قالب یکی از این درخواست ها برای دریافت اطلاعات ۴۰۰ حساب کاربری از سوی دادگاهی در شهر نیویورک حکم صادر شده بود که البته فیس بوک مدعی است این درخواست غیرمعقول را به چالش کشیده است.

08/11/2014

خرید کاربران ایرانی از فروشگاه اپل بدون دردسر
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در مراسم افتتاح اولین مرکز فروش و خدمات محصولات اپل اعلام شد: خرید نرم افزار از iTunes(نرم‌افراز اختصاصی محصولات اپل) به Apple Store(فروشگاه برنامه های کاربردی اپل) اپل برای کاربران ایرانی مسلتزم فعال‌سازی Apple ID و پرداخت هزینه دلاری است که تا رفع تحریم مبادلات پولی مذاکره برای خرید از طریق ریال و کارت شتاب دنبال می‌شود.
از تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۳ در جریان لغو تحریم تلفن همراه از طرف آمریکا، اداره کل امور مالی وزارت خزانه‌داری این کشور لایسنسی به نام D1 را تصویب کرد که با این لایسنس عمومی فروش مستقیم و غیر مستقیم کالای IT به کشورهای شامل تحریم مجاز شد. پیش از این فروش با واسطه و بی‌واسطه هر کالایی که کشورهای سازنده آن آمریکا بود به کشورهای تحت تحریم ممنوع بوده است. این موضوع در بخش LEGAL سایت اپل درج شده است.

08/11/2014

مخدرهای شنیدنی هم به بازار آمد
_________________________
فارغ از موادشناخته شده و سنتی، و ورود محرک‌های مختلف همچون شیشه، LSD، قارچ‌ها و ... مدتی است که نوع جدیدی از مخدرها و محرک‌های نوظهور پا به بازارهای جهانی گذاشته‌اند و کاملاً با انواع شناخته شده این مواد متفاوت هستند؛ محرک‌ها و مخدرهایی که در انواع و آثار مختلف، به صورت دیجیتالی تولید شده و در دنیای مجازی دست به دست می‌شوند؛ محرک‌ها و مخدرهایی که از طریق امواج صوتی، همان تاثیر مخدرهای سنتی و گاهاً قویتر از آن را برای مصرف کنندگانشان به ارمغان می‌آورند؛ امواجی که این روزها بازار خوبی در کشورهای غربی و حتی عربی برای خود دست‌وپا کرده‌اند و به عنوان «مخدرهای دیجیتالی» در میان جوانان شناخته می‌شوند.
Digital Drug و I-DOSINGها بخشی از Binural Beats هایی هستند که این روزها به مخدرهای صوتی شهرت یافته‌اند؛ فایل‌های صوتی خاصی که می‌توانند با پالس‌های تولید شده با فرکانس‌های متفاوت برای هر گوش، تاثیر خاصی بر بخش‌های مختلف مغز بگذارند و تجربه متفاوت مواد مخدر و محرک صنعتی و سنتی را در مغز به وجود آورند؛ این اختلاف فرکانس‌های پخش شده در هرگوش می‌توانند اثر متفاوت هریک از مواد مخدر و محرک همچون کوکائین، تریاک، اسید، مرفین، آدرنالین، کراک، هروئین، حشیش، ماریجوانا، ریتالین و بسیاری از مواد دیگر و حتی الکل را در مغز مصرف کنندگان شبیه سازی کنند. این درحالی است که حتی برخی از سایت‌های ارائه دهنده این مخدرهای دیجیتالی، با توجه به تاثیر هریک از آن‌ها، این مخدرها و محرک‌ها را در بخش‌های مختلف و مطابق با تاثیر هریک از مخدرها و محرک‌های موجود، طبقه بندی بندی کرده‌اند.

28/10/2014

تولید آیفون 6 تنها 200 دلار هزینه داشته است:
از زمان معرفی و عرضه آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس تمامی رسانه ها این دو محصول اپل را زیر ذربین انداخته اند و خبرهای متعددی روز به روز درباره آن منتشر می شود اکنون هزینه ساخت این دستگاه اعلام شده است.

بر اساس گزارشات منتشر شده براس ساخت آیفون ۶ چیزی بین ۲۰۰ تا ۲۴۷ دلار هزینه شده است که این تفاوت قیمت ها در مقدار حافظه ذخیره سازی آن ها نیز می باشد. همانطور که می دانید آیفون ۶ پلاس با یک صفحه نمایش بزرگتر عرضه شده است که هزینه ساخت آن در مدل ۱۶ گیگابایتی ۲۱۶ دلار و در مدل ۱۲۸ گیگابایتی چیزی حدود ۲۶۳ دلار هزینه شده است.

سود خالص اپل برای فروش هر عدد آیفون ۶ مبلغی بین ۶۴۹ تا ۸۴۹ دلار است و همچنین سود خالص آیفون ۶ پلاس ۷۴۹ تا ۹۴۹ دلار است. در اوایل هفته اپل اعلام کرد که توانسته ۱۰ میلیون نسخه از دو دستگاه جدید خود را بفروشد گه تقریبا ۱ میلیون از سال گذشته بیش تر بوده است حا خودتان سود خالص این شرکت بزرگ را در هفته اول فروش دستگاه های جدیدش تصور کنید.

27/10/2014

+Network:
اولین دوره آشنایی و پیاده سازی شبکه به حساب می آید و جز دوره های شرکت کامپتیا محسوب میگردد کاراموز با شرکت در این دوره دانش مقدماتی را در مورد شبکه کسب می کند این دوره شامل 11 فصل است که در 30 ساعت آموزش داده می شود

25/10/2014

پیکربندی ویندوز 7(Config Win7):
مباحث این دوره شامل نصب ویندوز به روشهای گوناگون و به روز رسانی آن،تنضیمات سخت افزار (اضافه،پاک کردن و خطایابی یک قطعه سخت افزاری)،قفل گذاری برنامه ها و پوشه ها (برای جلوگیری استفاده توسط دیگران)، تنظیمات شبکه برای ساخت یک شبکه کوچک، اشتراک گذاری و تنظیمات دیوار آتش،مدیریت کاربری و تنظیم سطح دسترسی آنها ،ابزار قفل هارد دیسک وفلش،نظارت بر سیستم و گرفتن نسخه پشتیبان می باشد.

23/10/2014

اکتیو دایرکتوری(Active Directory):
دومین دوره از مهندسی شبکه مایکروسافت و سرویسی در وینوز سرور است که به مدیریت متمرکز سیستمها و کامپیوترهای در شبکه متصل به آن میپردازد.این سرویس مناسب برای ادارات و شرکتها برای تعیین سطح دسترسی برای کارمندانشان است یک مهندس شبکه نیازمند نصب و تنظیم این سرویس در ویندوز سرور می باشد.طول این دوره 40ساعت شامل 14 فصل است

20/10/2014

برگزاری دوره های تخصصی و مهارتی ویژه بازار کار
مهندسی نرم افزاری و سخت افزاری شبکه
سیسکو:
CCNA
CCNP Switch
CCNP Route
...
مایکروسافت:
ویندوز 7
اکتیو دایرکتوری
سرور2008
Network Infra
....
کامپتیا:
+A
+Network
+Cloud
...
آمنیت شبکه:
+Security
CEH
....

16/10/2014

پیکربندی ویندوز 7(Config Win 7):
اولین دوره از مهارتهای حرفه ای شبکه مایکروسافت می باشد که در این دوره کاراموز تمامی مهارتها و آنچه باید در مورد ویندوز 7 از نصب تا تنظیمات را فرا بگیرد خواهد آموخت این دوره 40 ساعت است و شامل 12 فصل می باشد

14/10/2014

Timeline Photos

09/10/2014

مهارتهای عمومی فنی و حرفه ای:
شامل دوره های کوتاه مدت آشنایی و استفاده ار اینترنت و رایانه است

کاربر وینوز مقدماتی (جایگزینی برای دوره ICDL)
کاربر اینترنت مقدماتی و پیشرفته
مهارتهای زندگی آنلاین
....

Timeline Photos 09/10/2014

Timeline Photos

09/10/2014

دوره های سیسکو (CISCO): به دوره های مهندسی مربوط به تنظیم و پیکربندی انواع سوییچ و روترهای سیسکو اشاره دارد که شامل ابزارهای مدیریت، نظارت و گزارش گیری محصولات نرم افزاری این شرکت است. مشتریان این شرکت جهت طراحی، اجرا، پیاده سازی، نگهداری و رفع عیب شبکه دستگاههای سیسکو نیازمند متخصصان در این زمینه است که شامل سه سطح آموزش Associate, Professional, Expert می باشد.
(CCNA (ICND1+ICND2
CCNP SWITCH
CCNP ROUTE

09/10/2014

‎Farnood Pardazeh - فرنود پردازه‎'s cover photo

09/10/2014

دوره های مایکروسافت (MICROSOFT):محبوبترین دوره های مهندسی شبکه است که به آموزش سیستم عامل و سرویسهای محبوب خانگی Win7 و تحت شبکه Server2008 در دوره حرفه ای MCITP می پردازد
Configuring Windows 7
Active Directory
Server 2008
Network Infra

Location

Category

Telephone

Address


Saadi Gharbi Janb Nevesht Afzar Alavi
Shahr-e Kord
Other Education in Shahr-e Kord (show all)
Gaj shahrekord Gaj shahrekord
Shahrekord Chbgaj.ir
Shahr-e Kord, شهرکرد، چهارراه اداره برق،جنب نظام مهندسي

*نمايندگي گاج شهرکرد**کلاس،کتاب،آزمون،مشاوره*