خانه خورشید

خانه خورشید

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from خانه خورشید, Education, Kermanshah.

Operating as usual

12/07/2020

Imaj - Centre pour l'UNESCO

تبریک به هنرجویان خانه خورشید کرمانشاه

[Concours international d’arts plastiques]

🥳 Nous sommes heureux de vous présenter les Lauréats 2020 de notre Concours international « Graines d’artistes du monde entier ».

Sur la vidéo vous découvrirez uniquement les 100 lauréats, dans la liste ci-dessous vous trouverez également les nominés.

Nous remercions et félicitons les près de 5 500 jeunes de 66 pays qui nous ont envoyé leurs peintures et dessins sur le thème « La planète, aujourd’hui… et demain ? 🌎

Les récompenses, médailles et diplômes, seront envoyés à partir de septembre. Nous vous remercions pour votre patience et compréhension lors de cette période difficile que nous venons de traverser.

#GAME #Troyes #IMAJ

Cat. 3-5 ans - Lauréats

1er prix Cheuk Nam LI Chine
2e prix Hua TONG Chine
3e prix Yi An LI Chine
4e prix Sum Yee TSUI Chine
5e prix Grzegorz WACŁAWIAK Pologne
6e prix Julia SOBIERAJSKA Pologne
7e prix Jin Yu LI Chine
8e prix Alodia ANGWEN Indonésie
9e prix Sum Yu WONG Chine
10e prix Stepan REZNIK Ukraine

Cat. 3-5 ans - Nominés

Amelija RAILAITE Lituanie
Aileen LIEM Indonésie
Dorota BARAN Pologne
Ishiiha DILIP Etats-Unis
Can CAO Chine
Création collective Jardin des enfants Montessori France
Natchaya PIMONRAT Thaïlande
Hao Zheng LEE Chine
Jose SANTOS Portugal
Michael Aldric GO Indonésie
Supapich BOONCHU Thaïlande
Simon LIU Chine
Melisa CAKA Albanie
Luisa Fernanda RUIZ LEON Colombie
Thanpamat HENGHIRUNYAWONG Thaïlande
Sin YOO Corée du Sud
Akalka Punsisi BOGAHAWATTA Sri Lanka
Zi Bei ZHAO Chine
Yeh-On HWANG Corée du Sud
Jennyfer Kimberly SIDIK Indonésie
Neelsa BIGDELI Etats-Unis
Rozhan MARJANI Iran
Jairo Nicolas DIAZ PAVA Colombie
Dylan LI Indonésie
Alice PALANCH Brésil
Lev AFANASYEVA Russie
Helen Mariana ARIAS CUBILLOS Colombie
Ka Hei Janis LEUNG Chine
Yufan YANG Chine
Alice VELICHKO Ukraine
Randall JIN Chine
Timofey KIRICHENKO Ukraine
Johan WANG Chine
Pannawat SINGBUA Thaïlande
Maria Fernanda CONHA DE LIMA BENINE Brésil
Kiandokht AZIZI Iran
Emma Hoi NG Chine
Tobias HANSEL Indonésie
Gracelyn Gizelle LIU Indonésie
Christopher WAYNE Indonésie
Verrell Aldrish ANG Indonésie
Areesh REZWAN Bangladesh
Yu Sheng SHAO Chine
Allison ORTEGA VELASCO Colombie
Jinwoo JUNG Chine
Mishika APPADOO Maurice

Cat. 6-9 ans - Lauréats

1er prix Elyn HAN Canada
2e prix Yz Meng Martina LU Chine
3e prix Yanxi SU Chine
4e prix TzuWei HUANG Taïwan
5e prix Tsz Chun LUI Chine
6e prix Aria Luna PARRA RASINE Etats-Unis
7e prix Jia Chang LIU Chine
8e prix Xiao Ou XIONG Chine
9e prix Li Chang TIAN Chine
10e prix Amelija KAPTEINE-MIEZERE Lettonie
11e prix Joon-Seo KANG Corée du Sud
12e prix Po Chi, Angelo CHAN Chine
13e prix Yuyang LI Chine
14e prix Teodor PRĘGOWSKI Pologne
15e prix Yu Qian ZHOU Chine
16e prix Enda SONG Chine
17e prix S*k Yin WONG Chine
18e prix Francis Daniel FRANCO FLORES République Dominicaine
19e prix Rafał CZERNIEJEWSKI Pologne
20e prix Anastasiya YAKUBISHYN Ukraine
21e prix Zi Chan CHEN Chine
22e prix Dihyat KAHANDAKAR Bangladesh

Cat. 6-9 ans - Nominés

Ha LE VAN Vietnam
Maryam JAFARZADEH Azerbaïdjan
Nadine IHAB MOHAMED Egypte
Anastasia GICOLINI KATRENKO Espagne
Arthur MOULRONT Portugal
Mark KOSTENKO Ukraine
Xinyu HU Chine
Wenxi HU Chine
Beatriz LITIERI SANCHEZ Brésil
Jingze LI Chine
Kira SHAPOVALOVA Ukraine
Piramon KAEWKANWISET Thaïlande
Nishat MASHIAT Bangladesh
Danil OSTAPENKO Ukraine
Eliza STUCKA Lettonie
Tayyib Mannan MAHMUD Bangladesh
Helena URZĘDOWSKA Pologne
Olga ANUSIAK Pologne
Carlos Enmanuel ZAMORA PEREZ République Dominicaine
Yanis YAPANDE France
Hunxin WANG Chine
Elnaz MEHDI ABADI Iran
Chen Wen XU Chine
Yusif HUSEYNLI Azerbaïdjan
Sum Yin NG Chine
Xing Tong LYU Chine
Jocelyn Anna LI Indonésie
Abaan Amir ABDULLAH Maldives
Miss Phattrawadee KRAARD Thaïlande
Yi Tang ZHAO Chine
Phenphitcha CHAMNIKHETKIT Thaïlande
Zhouqi LI Chine
Nusaiba Safrin Ahmed NUHA Bangladesh
Yun Fan CUI Chine
KaiDong YANG Chine
Mohammed Ibrahim KHAN Chine
Sea Yoon PARK Corée du Sud
Haseung YANG Singapour
Zhongrui HUANG Chine
Cheah YIN THENG Malaisie
Hasan AUNRINEE Bangladesh
Elif Naz BAL Turquie
Haochen ZHUGE Chine
Olivia SHANLING Singapour
Kyoung-Rim KWON Corée du Sud
Ahmad-Hosein HASHEMIAN Iran
Fahma Fathinatul HAYAA Indonésie
Shuchen XIONG Chine
Patricia Regina Alexia YOVELA Indonésie
Kateryna STYOPINA Russie
Shahzada REHAN Bangladesh
Adelina LYGA Ukraine
Ava KOSARI Iran
Polina VISHNYAK Ukraine
Aleksandra WEŁNIAK Pologne
Lara TOMAZ DE SOUZA Brésil
Intira NARONGDECHA Thaïlande
Matilde RODRIGUES Portugal
Ling Ya QU Chine
Hael LEE Corée du Sud
Georgiy BASTANZHIYAN Ukraine
Sophiya PELESHKO Ukraine
Da Hee KIM Corée du Sud
Damjan STEFANOV Macédoine
Luyi YANG Chine
Chida GHORBANI Iran
Hortense COUMERT Portugal
Mayurin SRILAILAPHET Thaïlande
Ging Yang CAI Chine
Phutchayanti CHUATNUT Thaïlande
Marcos Camilo ALVAREZ GUTIERREZ Colombie
Yu Hsuan WU Taïwan
Ziya MA Chine
Arinal NIKIFOROVA Russie
Ho Jung GEUN Corée du Sud
Juventia Khansa KAYYISA Indonésie
Qiurun CHEN Chine
Heo Meng QUAN Chine
Ayse HACIOGLU Turquie
Cavendish KURNIAWAN Indonésie
Afsheen Arissa RAIYAN Bangladesh
Do Eun KIM Corée du Sud
Lee AO MING Malaisie
Soo Jung CHO Corée du Sud
Blanka SZCZEPANIK Pologne
Wanning LI Chine
Bingyue GENG Chine

Cat. 10-13 ans - Lauréats

1er prix Parmida AZADIAN Iran
2e prix Miss Poonyisa SODSAI Thaïlande
3e prix Ruo Yu LI Chine
4e prix Greta VOLKOVICA Lettonie
5e prix Beloslava PANCHELEEVA Bulgarie
6e prix Lauren LIANG Canada
7e prix Yuri KWON Corée du Sud
8e prix Taisija SOROKINA Lituanie
9e prix Kennard Alvaro HADINATA Indonésie
10e prix Emma KRINAL Estonie
11e prix Marium Mazhar MAYEEDA Bangladesh
12e prix Evelina Nora PAUKSENA Lettonie
13e prix Manatsawan THABORAN Thaïlande
14e prix Su Hwan LEE Corée du Sud
15e prix Maya PONOMAREVA Ukraine
16e prix Rihards GRENCIS Lettonie
17e prix Yiqi MA Chine
18e prix Ji Woo SON Corée du Sud
19e prix Alexandra GLUKHOEDOVA Ukraine
20e prix Mahak MORADVAND Iran
21e prix Ziyi LIAO Chine
22e prix Kseniya BARAN Biélorussie

Cat. 10-13 ans - Nominés

Deren AKIN Allemagne
Darine IHAB MOHAMED Egypte
Ibaa Amir ABDULLAH Maldives
Marek ZIDLICKY République Tchèque
Hanaa Faisal SATTAR Pakistan
Klävs GRAZNE RIEKSTINS Lettonie
So Myung KWON Corée du Sud
Namar Amsar ABDULLAH Bangladesh
Alijah Nusaiba ISLAM Bangladesh
Karīna Agate BARANOVSKA Lettonie
Juan Fernando CAMARGO NARANJO Colombie
Matviy LYSENKO Ukraine
Vladyslav SARYCHEV Ukraine
Toms Kristofers BERZINS Lettonie
Elisabeth ANDERSON Pologne
Ojen MEMARPOURI Canada
Zahra JAVAHERI Iran
Elizaveta LOTAREVA Ukraine
Arella Evelina YANSON Indonésie
Gergana TODOROVA Bulgarie
Arbias HAMITI Albanie
Lera ANDREENKO Biélorussie
Sarina RABI Iran
Vitalina BONDARENKO Ukraine
Oleg SHEVCHUK Ukraine
Ahoura AHMADI Iran
Patrícija Laima CÍRULE Lettonie
Max GAJIC Slovénie
Ananya PAREKH Inde
Zofia DRZYCIMSKA Pologne
Su Ci WANG Chine
Ibtisum ZARAH Bangladesh
Siyona BHANDARI Royaume-Uni
Nanziba FAYAZIN Bangladesh
Anusha TAJRIAN Bangladesh
Elena SOROCHINSKAYA Ukraine
Ilya KORSUNOV Ukraine
Baran GHADERI ROD Iran
Thomas CHEN Canada
Martyna PIETRZAK Pologne
Aleksandra FILIMINOVA Ukraine
Parnia AZAMI Iran
Vika AVKHIMOVICH Biélorussie
Yi Dan LIANG Chine
Phomphiriya TRAPHOM Thaïlande
Ana THALER Slovénie
Jekaterina MIHAILOVSKI Lituanie
Jeong Yoon PARK Corée du Sud
Chaelyn HAN Canada
Elizaveta GLOOHAYA Ukraine
Wei Yi SHAO Chine
Seo Young KIM Corée du Sud
Evgeny YAKOVLEV Ukraine
Vasilisa KARPENKO Ukraine
Ju Hee PARK Corée du Sud
Nehir Naz DORUL Turquie
Ji Eun LEE Corée du Sud
Goh SHO ANNE Malaisie
Brenton WANG Canada
Janerlynn TEOH ZI XUAN Malaisie
Boglarka KOSPAL Serbie
Mohammad-Reza REZAEI Iran
Tanushree CHINNIAH Maurice
Rafael POLAINO BERTOLUCCI Brésil
Zitong WU Chine
Alice SAKHNO Ukraine
Tayiciya KOVALYOVA Kazakhstan
Korina ANTOLIC Slovénie
Arseniy MOKLYAK Ukraine
Xinyi CHEN Chine
Piyachot KESKESON Thaïlande
Ekaterina KHOROLSKAYA Ukraine
Kadrina Annabel SOOSAAR Estonie
Orinta LEITONAITE Lituanie
Jing Yi ZHAO Chine
Alina KAFAROVA Ukraine
Rebeka RASSA Estonie
Klaus DAMALTS Lettonie
Aitana MAMANI DE RIVERO Mexique

Cat. 14-17 ans - Lauréats

1er prix Nada GOUGOU France
2e prix Elina PUSKINA Estonie
3e prix Anastasia VAN DEN HOVE Estonie
4e prix Nicole EVANS Etats-Unis
5e prix Mehnaz ISRAR Bangladesh
6e prix Evelin TKATSOVA Estonie
7e prix Luka MILASIUTE Lituanie
8e prix Jowita OPAT Pologne
9e prix Kalina MORAWSKA Pologne
10e prix Katie JUNG Corée du Sud
11e prix Karolina MASKVYTYTE Lituanie
12e prix Supatsara KHANGKHAN Thaïlande
13e prix Maria BAIDAK Estonie
14e prix Federico RUZZA Italie
15e prix Seo Yean SHIN Corée du Sud
16e prix Martyna FRACKOWIAK Pologne
17e prix German LANG Estonie
18e prix Junqun ZHANG Chine
19e prix Meiyi CHEN Chine
20e prix Keddisha MCINTYRE Trinidad et Tobago
21e prix Immanuel KOZKO Biélorussie
22e prix Daria VELOVA Italie

Cat. 14-17 ans - Nominés

Izzah NASHOHA Singapour
Nikol MANEVA Bulgarie
Jana LUTZELER Afrique du Sud
Fisiha SEMHAL Ethiopie
Saxa Nawi MARTINEZ RODRIGUEZ Colombie
Teh WHYE SONG Malaisie
Lisa LIPPOLIS Italie
Evelyn Fiorella CARMANA GARCIA Mexique
Anastasija JURGELEVICA Lettonie
Liza BOMKO Ukraine
Ana Paola RODRIGUEZ JIMENEZ Mexique
Cheyenne DIAZ DARIGO Italie
Tadas GUDAUSKAS Lituanie
Olexandra VYROVA Ukraine
Tanuj SAMADDAR Inde
Shiuing LING Chine
Kelly DING Canada
Iris PETIT France
Sofya SHEVCHENKO Ukraine
Maria KUKISHEVA Biélorussie
Claudia TSAI Etats-Unis
Camilla PROSSER Italie
Taisia PODKOPAY Ukraine
Faranak POORALI Iran
Brigita KARALIUTE Lettonie
Karmen ORD Estonie
Svetlana DANILOVA Estonie
Kennart SANDER Estonie
Lia VIRATELLE Corée du Sud
Thomas FRANCO Italie
Ximing LUO Etats-Unis
Anastasiia ORLOVA Ukraine
Nuxima FAYZUEEAYEVA Ouzbékistan
Chantal MAFFEI Italie
Anastasia SELIVANOVA Estonie
Alisa ZAITSEVA Estonie
Andi Kayla Ananda CABUA YANI Indonésie
Marin MUTLE Estonie
Panapach KEEREEDEJ Thaïlande
Giada BONOMI Italie
Paulina VALDERRAMA BAEZ Mexique
Maïa GIROST France
Marta Jose GUERRA VELAZQUEZ Mexique
Jekaterina PAVLJUK Estonie
Veronika BASHKIRJOVA Estonie
Darina GLUZD Estonie
Laura TAMBOSI Italie
Jana HOPJANOVA République Tchèque
Erwin LYE KUAN HONG Malaisie
Şevval ÙNSAL Turquie
Lila ECK France
Arreeya PANGTHAM Thaïlande
Andrea DELGADO ESPINOSA Mexique
Raimonds KROSTINS Lettonie
Emilia AMBUR Estonie
Sofja VORKELE Lettonie
Iraida LJAMTSEVA Estonie
Matteo ZOIA Italie
Yiyang LI Chine
Polina ASANOVA Etats-Unis
Polina BARYSHNIKOVA Estonie
Kun Yi LI Chine
Dina SOFRONOVA Russie
Su Min LEE Corée du Sud
Diana Florina CIOCIC Roumanie
Siti Raudhah Fathonah NURIMANI Indonésie
Paulina POLICHNOWSKA Pologne
Giada BRUN Italie
Eva STAMGA Italie
Mila GJORGJEVSKA Macédoine
Tjaz POLANSEK Slovénie
Ranime EL MORRY Egypte
Jacqueline Hiovanna ZUNIGA HERNANDEZ Mexique
Leonardo SANTOS MORAN Mexique
Violetta BURETEY France
Elisa BONA Italie
Wai Chi TSE Chine
Gustav-Villen KALBERG Estonie
Mariana Paola TOVAR HERRERA Mexique
Andrea Desirée GAROFALO Italie
Anna KOZLOVA Ukraine
Anna Theresa GUSTAVSON Estonie

Cat. 18-25 ans - Lauréats

1er prix Ling JOO YEE Malaisie
2e prix Nicholas TAN JIA KUAN Malaisie
3e prix Wei Lin DING Chine
4e prix Priscilla SERI France
5e prix Tan YONG ER Malaisie
6e prix Santiago ARROYO DEL BOSQUE Mexique
7e prix Jovita LUIS Malaisie
8e prix Leong MIAO SHENG Malaisie
9e prix Olga KUZMICHOVA Ukraine
10e prix Cheng HUI XIN Malaisie
11e prix Yu ZHAO Chine
12e prix Fidel Raymundo ZAMORA BUENDIA Mexique
13e prix Helena Hoi Ling FONG Chine
14e prix Zhiyuan ZHAO Chine

Cat. 18-25 ans - Nominés

Marie GUERINEAU France
Ksenia KARPOVA Estonie
Christian MUNOZ QUIROZ Mexique
G.K. Kasunika Lakmali JAYASRI Sri Lanka
Velta Esmeralda KALNOZOLA-KALSERE Lettonie
Long Ji Wen MA Chine
Angélica Alexandra ORREGO ORTEGA Colombie
Ning FEI Chine
Daria VIASHCHENKO Ukraine
Edward RYOWARDHANA Indonésie
Wing Lam LEUNG Chine
Nurul Eeman MANSOR Malaisie
Gabriel MONDRAGON ALVAREZ Mexique
Alvaro Miguel SANTIAGO NAVARRO Mexique
Maria LUSHPAEVA Estonie
Caroline MURUMIGI Estonie
Yi Nei Smiley TSUI Chine
Babett KUTI Hongrie
Zuraini Alfioni AIN Indonésie
Natalia LAJTMANOVA Slovaquie
Rizija Marta ZEGHERE Lettonie
Klim SHIROKOVSKIY Ukraine
Olga GUTSU Ukraine
Liliana RUBIO TARACIDO Mexique
Arantza Frida SOLANO VENEGAS Mexique
Sheccid GARCIA QUIROZ Mexique
Cesar Andres ESPARZA COLLADO Mexique
Natalia del Carmen ARRENDONDO CORONA Mexique
Valeria KARAS France
Fatemeh ANDIKFAR Iran
Samaneh KARAMZADEH Iran
Sahar SETAK Iran
Mahshad KARIMI Iran
Milad SADEGHI Iran
Miss. Srishti Jovita TOPPO Inde
Kang KHENG YAO Malaisie

Cat. Médico-Sociale - Lauréats

1er prix Fiorenza BERETTA MUSIRIS Pérou
2e prix Ramitha ABEYSEKARA Sri Lanka
3e prix 1 Sebastian ROY Slovaquie
3e prix 2 Sebastian ROY Slovaquie
3e prix 3 Sebastian ROY Slovaquie
3e prix 4 Sebastian ROY Slovaquie
3e prix 5 Sebastian ROY Slovaquie
4e prix Li Mei Han HU Chine
5e prix Xiao Yi JIANG Chine
6e prix Classe UEE2 Mme GASPARD France
7e prix NG XIN EN Singapour
8e prix Rashid HAMD ALDDEIBA Qatar
9e prix Yu Er CHEN Chine
10e prix Jules ROUFFAUD France

Cat. Médico-Sociale - Nominés

Walter Patricio PERREIRA DA VEIGO Cap Vert
Mateusz KWARTNIK Pologne
Molly TORSVIK Norvège
Abdoul KEITA France
Jia Le LI Chine
Jia Xi LI Chine
Sebastian CALVO HERNANDEZ Mexique
Kamil SZYMULA Pologne
Qize QIAN Chine
Maryam NASSER JARBOUI Qatar
Guo Yu CHU Chine
Yu Er CHEN Chine
Bin Xi YU Chine
Peng Peng REN Chine
Yi Xuan WANG Chine
Thania MARTINEZ VARGAS Mexique
Xiao XIAO Chine
Yanyue SU Chine
Laura GACKA Pologne
Youcef BENDJENNAT France
Yi Xian LIANG Chine
Yi Jing PU Chine
Qian Han MA Chine
Yasser NOUREDDINE ABBASI Qatar

05/01/2018

افتخار آفرینی کودکان خانه خورشید در کشور فنلاند
آکو پرویزی
آتنا نیکو سرشت
احمدرضا آزادی پور

05/01/2018

کلاس هنر محیطی

06/10/2017

Photos from ‎خانه خورشید‎'s post

15/01/2017

درخت رحمت تاق و سان
اثر صبا مرادی وند

07/01/2017

برگزیده شدن آثار هنرجویان خردسال آموزشگاه خانه خورشید کرمانشاه در هشتمین مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان تهران.
اهورا ابراهیمی برنز و دیپلم افتخار
آکو پرویزی، رادمهر میلادی و ریحانه بهادری :دیپلم افتخار
در این مسابقه ۶۰۰۰ اثر از ۳۶ کشور دنیا ارسال شد.

31/12/2016

دریافت جایزه بین المللی برای کودکان هنرمند خانه خورشید

20/12/2016

یلدا مبارک🌸
شب یلدا ، خانه مادر بزرگ
اثر رستا حبیبی، ۵ساله

12/12/2016

اردوی سراب صحنه
موضوع :پُل
تابستان ۹۵ 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
آموزشگاه خانه خورشید کرمانشاه
۳۸۳۹ ۲۵۸۵
https://telegram.me/naghasi

24/11/2016

اردو تنگ ب**ز خانه(چالابه)

24/11/2016

نیوشا موقوفه
Neyosha moqofe

23/10/2016

روزی روزگاری درقله کوه تاقبستان یک گله گرگ زندگی می کردند‌.
Once upon a day , a group of wolves lived on top of Taq Bostan mountain...

21/10/2016

دواشکفت نام دو غار در دامنه کوه دوکل می باشد که از نظر علم دیرینه شناسی ، جایگاه ویژه ای در میان باستان شناسان دارد. اهمیت این غار، از جهت وجود چشمه،صخره های مناسب برای ساخت سلاح و دسترسی به دشت برای شکار می باشد، که همگی از موارد مورد نیاز برای غارنشینان می باشد و همچنان در این مکان موجود هستند. از موارد دیگر اهمیت این غار، استفاده از این غار تا به امروز می باشد، بطوری که تا سالهای اخیر گله داران از این غارها به عنوان طویله استفاده می کردند. آثار آخور گوسفندان همچنان قابل مشاهده است.
رابطه مستقیم انسان غارنشین با طبیعت و حیوانات ، هنرمندان آموزشگاه خانه خورشید را به سمت خود کشاند و منجر به خلق آثاری شد که در ادامه خواهید دید.
Do-Eshkaft is the name of two caves in the domain of Do-Kal mountain, which has the significant importance in paleonto logy science between archeologists.
The importance of these caves is because of the existence of watering palace, the suitable rocks for making arms and the accesssibility to the field for hunting. All of them are necessary for the cavemen , and they exist here now.
The other importance of these caves is using them up to now, as the cowmen has used them as their animals barn. The signs of the sheep stall can be seen yet.
The direct relationship between the cavemen and the nature and snimsls attracted Khaneh Khorshid's art students and caused creating these art works you can see below: 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
آموزشگاه خانه خورشید کرمانشاه
۳۸۳۹ ۲۵۸۵
https://telegram.me/naghasi

14/10/2016

دواشکفت نام دو غار در دامنه کوه دوکل می باشد که از نظر علم دیرینه شناسی ، جایگاه ویژه ای در میان باستان شناسان دارد. اهمیت این غار، از جهت وجود چشمه،صخره های مناسب برای ساخت سلاح و دسترسی به دشت برای شکار می باشد، که همگی از موارد مورد نیاز برای غارنشینان می باشد و همچنان در این مکان موجود هستند. از موارد دیگر اهمیت این غار، استفاده از این غار تا به امروز می باشد، بطوری که تا سالهای اخیر گله داران از این غارها به عنوان طویله استفاده می کردند. آثار آخور گوسفندان همچنان قابل مشاهده است.
رابطه مستقیم انسان غارنشین با طبیعت و حیوانات ، هنرمندان آموزشگاه خانه خورشید را به سمت خود کشاند و منجر به خلق آثاری شد که در ادامه خواهید دید.
Do-Eshkaft is the name of two caves in the domain of Do-Kal mountain, which has the significant importance in paleonto logy science between archeologists.
The importance of these caves is because of the existence of watering palace, the suitable rocks for making arms and the accesssibility to the field for hunting. All of them are necessary for the cavemen , and they exist here now.
The other importance of these caves is using them up to now, as the cowmen has used them as their animals barn. The signs of the sheep stall can be seen yet.
The direct relationship between the cavemen and the nature and snimsls attracted Khaneh Khorshid's art students and caused creating these art works you can see below: 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
آموزشگاه خانه خورشید کرمانشاه
۳۸۳۹ ۲۵۸۵
https://telegram.me/naghasi

Location

Category

Telephone

Address


Kermanshah
6714786784
Other Education in Kermanshah (show all)
شرکت سینمایی جلوه شرکت سینمایی جلوه
Kermanshah, 6714943768

اینجانب قدرت کاویارکارشناس امور نمایشی .گارگردان سینما وتاترهستم

Smart School Smart School
خیابان کسری ٬ ۲۲ متری هلال احمر ٬ دبیرستان غیردولتی هوشمند
Kermanshah, 6718958739

اولین دبیرستان هوشمند در غرب کشور

تکمیل آسان دیپلم تکمیل آسان دیپلم
Kermanshah

ترک تحصیلی ها ، دیپلم ردی ها ، شاغلین و کارمندها ، نظام قدیم و جدید و.... اقدام کنید تا دیپلم رسمی آموزش و پرورش بگیرید.

Keep calm and love English Keep calm and love English
Iran
Kermanshah, 0098

English is every thing <3

نانو فناوران بیستون نانو فناوران بیستون
کرمانشاه - بلوار شهید بهشتی - سه راه 22 بهمن - کوچه بانک صنعت و معدن - پلاک 15 - طبقه دوم
Kermanshah

شرکت آموزشی - پژوهشی نانو فناوران بیستون برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه فناوری نانو ، آموزش نرم افزار های کوانتومی ، تولید محصولات نانو

به انگلیسی چی میشه به انگلیسی چی میشه
Dr.Fatemi St
Kermanshah, 6714599189

اگه دنبال اصطلاحاتی هستین که معادل اونهارو هیچ جا پیدا نکردین،شاید تو این پیج ببینین

مجتمع آموزشی پارسیان مجتمع آموزشی پارسیان
میدان تاجگذاری
Kermanshah