باران بروجن

باران بروجن

آموزشگاه علمي آزاد باران بروجن-بلوار مدرس- جنب پژوهش سرای صدرا -4237030 آموزشگاه علمي آزاد باران بروجن بعنوان سابقه‌دارترين آموزشگاه شهرستان قصد دارد ازطريق اين صفحه به دوستان اطلاعات جامع درمورد برنامه‌ها وكلاس‌ها و آخرين اتفاقات واخبار عرصه آموزش بدهد.همچنين بسته‌هاي مفيد درسي،علمي و مشاوره‌اي نيز در اين صفحه آپلود خواهد شد

Operating as usual

[02/11/14]   دانشجویان عزیز ، فارغ التحصیلان دانشگاه
با نظرات ارزشمند خود در مورد روش های مطالعه و یادگیری، به کنکوری های 93 کمک کنیم تا به رتبه هایی بهتر دست یابند.
همه ی ما می دانیم که این فرصت ها و این ایام برای داوطلبان کنکور همچون برق و باد در حال گذر می باشند، با ارائه ی روش های برتر در مطالعه به دوستان خود کمک کنیم.

[02/11/14]   درس عربی، درسی است که اغلب داوطلبان کنکور به آن توجه کمتری دارند و این موضوع رامی توان در میانگین این درس در کنکور هر سال مشاهده کرد. البته کسانی که به این درس توجه ویژه می کنند بر خلاف دیگران می توانند در کنکور درصد خوبی بدست آورند. درس عربی، درسی است که در آن تست زدن را بیشتر از خواندن سفارش می کنیم و مرور چندین باره قواعد عربی بدون تست زدن نمی تواند ما را کاملأ به سر منزل مقصود برساند. تثبیت اطلاعات و نکته های عربی با تست زدن انجام می پذیرد تا نقاط ضعف و قوت داوطلب آشکار گردد و مرور آن ها تسلط ما را به قواعد و نکته ها بیشتر می کند.

در عربی ، اول چه چیزی را بخوانیم و از کجا شروع کنیم:

# سوالات عربی چند قسمت است:

۱- بخش اول ترجمه، که شامل ۸ سؤال است که عبارت اند از:۵سؤال ترجمه عربی به فارسی ۲ سؤال ترجمه فارسی به عربی(تعریب) و ۱ سؤال مفهوم است.

۲- بخش دوم، درک مطلب است که شامل ۹ سؤال است که شامل ۴ سؤال از متن داده شده و ۲ سؤال تشکیل (حرکت گذاری) و ۳ سؤال تجزیه و ترکیب (التحلیل الصرفی والاعراب) است.

۳- بخش سوم مربوط به قواعد عربی ۲و ۳ است که شامل ۸ سؤال است که شامل یک سؤال از اعلال، حدود ۲ سؤال از مرفوعات، حدود ۳ سؤال از منصوبات و ۱ سؤال از انواع اعراب واعراب فعل مضارع و ۱ سؤال از صفت و مضاف الیه و ……….

با توجه به تقسیم بندی فوق اگر دقت کنیم، اگر ۸ سؤال ترجمه و ۴ سؤال درک مطلب را که همگی مربوط به دانستن ترجمه است با هم جمع کنیم حدود ۵۰ درصد ازسوالات کنکور عربی می شود. البته می دانیم گاهی پاسخگویی به قواعد نیز مستقیم یا غیر مستقیم به دانستن ترجمه ارتباط دارد. با این وجود ارزش ترجمه و درک واژگان ارزشی بیش از ۵۰ درصد دارد. لذا پیشنهاد می گردد داوطلب کار خواندن عربی خود را با ترجمه آغاز کند و تا آخر، مطالعه و تست و تمرین ……….. ترجمه را رها نکند.

داوطلب در ترجمه اول سراغ انواع فعل ها برود و سعی کند به آن افعال تسلط کافی پیدا کند و روش های تست زنی در ترجمه و رد گزینه آن را فراگیرد و پس از مرور افعال شروع به تست زدن نماید و اشکالات و نقاط ضعف خود را پیدا کند و تا آن جا که می تواند دایره فراگیری لغات خود را افزایش دهد، در این مسیر دانش آموزی موفق است که هر وقتی هر تست عربی را می بیند سعی کند به لغات آن توجه ویژه ای کند و پس از مدتی کلمات و عبارات و واژگان تکرار می شود و بدین وسیله کاملأ تسلط پیدا می کند.( دقت شود) در گام دوم باید به سراغ تست های درک مطلب برود و به صورت آهسته ولی پیوسته مثلأ از اول سال، هفته ای ۱ تا ۳ متن درک مطلب بخواند و سعی کند به مطالب تسلط پیدا نماید و پس از مدتی خواهد دید که چقدر درک مطلب برایش آسان تر و آسان تر خواهد شد.

در مرحله سوم پیشنهاد می گردد که ابتدا خلاصه ای از قواعد تهیه کند که درآن نکته های خیلی مهم و استثناها را یادداشت نماید و پس از آن سعی کند تست آن موضوع را بزند. البته باید توجه کنیم اول ۱۰ الی ۱۵ تست را انتخاب کرده و آن تست ها را در زمان کمتر از ۱ دقیقه برای هر تست زده شود سپس درصد گرفته شود و بعد از آن با مراجعه به پاسخنامه اشکالات و نقاط ضعف را خود پیدا کرده و سعی شود با مراجعه به قواعد خلاصه شده یا قواعد مفصل در کتاب، مطالب را در ذهن تثبیت کند و اگر نتوانستیم حتمأ از معلم یا دوستی که تسلط بیشتری دارد پرسیده شود . در این حالت است که شما کم کم به قواعد عربی تسلط پیدا می کنید و پس از آن می توانید به سراغ ۲۰ تست بعدی بروید و این کار را ادامه دهید.

مرحله آخری که پیشنهاد می شود زدن تست های جامع در زمان مقرر کنکور است و سعی کنیم آمادگی خود را در زمان بندی خاص تجربه کنیم و بتوانیم تسلط به اطلاعات را با زمان بندی هماهنگ کنیم.

متأسفانه دیده شده که دانش آموزی تسلط کافی به قواعد دارد ولی در زمان مقرر و معین نمی تواند بیش از نیمی از تست ها را بزند و فقط درصدی حدود ۵۰ یا ۶۰ را به دست می آورد. با این وجود باید سرعت عمل در تست زنی تمرین شود و یا حداقل با توجه به مدیریت تست زنی، ۵ الی ۷ تست سخت را نزده رها کنیم تا بتوانیم تست های آسان را حتمأ ببینیم تا وقت کم نیاورده و بتوانیم درصدی حدود ۷۲ یا ۸۰ را به دست آوریم.

[12/11/13]   با سلام

کلاس های رفع اشکال آموزشگاه باران " مخصوص امتحانات نوبت اول"

برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرید.

[11/21/13]   سلام دوستان
وقت همگی بخیر

ضمن تشکر از استقبال دانش آموزان گرامی

لطفا نظرتون را در مورد همایش فرصت برابر که در تاریخ "سی ام آبان" برگزار شد، در این قسمت بیان کنید.

[11/16/13]   ****قابل توجه دانش آموزان مقطع سوم و چهارم متوسطه ی رشته های نظری****

** همایش بزرگ "فرصت برابر" شبکه 7 سیما ، این بار در بروجن**

********** زمان: پنجشنبه 30 آبان، ساعت 3 بعدازظهر
********** مکان: سالن سپاه

« با حضور مشاور ارشد گروه فرصت برابر »

موضوع: روش های نوین مطالعاتی به همراه تحلیل کنکور 92 و پیش بینی کنکور 93

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه باران تماس حاصل نمایید.
تلفن تماس: 4237030

[11/01/13]   همگی
یک فصل جدید با آهنگ باران
*مشاوره و برنامه ریزی
*برگزاری دوره های مدون( ریاضی _ فیزیک_ زیست_ شیمی _ ...)
*برگزاری کارگاههای یک روزه ( درس و نکته و تست)
*برگزاری کارگاههای جمع بندی و مرور دروس منطبق با بودجه بندی آزمون های معتبر کشور (کانون فرهنگی آموزش - گاج - مبتکران - ...)
باران ، رنگین کمان را به ارمغان می آورد

11/07/2013

باران بروجن

كلاسهاي كنكور پسران با توجه به استقبال صورت گرفته احتمالا در دو كلاس 10 نفره تشكيل خواهد شد.اولين جلسه فيزيك اين گروه با آقاي عليخاني در روز 5شنبه برگزار گرديد

[07/11/13]   كلاسهاي كنكور پسران با توجه به استقبال صورت گرفته احتمالا در دو كلاس 10 نفره تشكيل خواهد شد.اولين جلسه فيزيك اين گروه با آقاي عليخاني در روز 5شنبه برگزار گرديد

10/07/2013

باران بروجن

براي بيشتر خوانده شدن به اشتراك بگذاريد و در اختيار دوستانتان بگذاريد!نظرات شما چراغ راه ماست

برنامه ریزی و مطالعه برای کنکور در ماه رمضان

اگرچه ماه رمضان فرصت مغتنمی است که در آن زندگی انسان، صورتی برنامه ریزی شده پیدا میکند و در قالب برنامهای الهی، انسان می آموزد و تمرین میکند که چگونه باید براساس برنامه ریزی و نظم، زندگی کند؛ امّا غالباً به جای آموختن از این یکماه و استفاده در یازده‌ماه دیگر، این یکماه نیز مانند سایر ماهها بدون برنامه و استفاده سپری می‌شود. سال 92 چندمین سالی است که ماه رمضان تماماً در تابستان واقع شده و از قضا این ایّام مقارن با زمانی است که اغلب داوطلبان در گامهای نخستین در مسیر آماده سازی خود برای کنکور هستند. بنابراین ضروری است با پاسخ به این پرسش که «در ماه رمضان چگونه درس بخوانیم؟»، دغدغه هایی از داوطلبان کوشا را برطرف کنیم.

1 - اُفت طبیعی است.اگرچه میتوان به گونهای برنامه ریزی کرد که میزان و کیفیّت ساعات مطالعاتی کاهش پیدا نکند؛ امّا واقعیّت این است که اغلب داوطلبان به دلیل مواجهه با برنامه های غیر‌متغیّری، با کاهش ساعات مطالعاتی و بعضاً با کاهش کیفیت مطالعاتی روبه‌رو هستند. باید بدانید ضمن آن که این وضعیّت تقریباً همگانی و فراگیر است، قابل جبران و اصلاح نیز هست.

2 - توقّف ممنوع. بزرگترین اشتباه را کسانی مرتکب میشوند که با نگرانی از کاهش ساعات و یا کیفیت مطالعه، فعالیت درسی خود را متوقف میکنند. این گروه باید بدانند که قطع فعالیت، علاوه بر مختل کردن روند آماده‌سازی آنها، شروع مجدد فعالیت درسی را با کندی روبه رو می سازد.

3 - قدر فرصت را بدان.ماه رمضان سال 92 در روزهایی قرار گرفته که تقریباً طولانی ترین روزهای سال هستند و شبها نیز تقریباً کوتاهترین زمانها را به خود اختصاص میدهند. برنامه ریزی صحیح کمک میکند تا با اندکی جابه جایی در زمانهای آزاد، فرصت مطلوبی برای فعالیت درسی در اختیار قرار بگیرد.

4 - به انجام وظیفه فکر کن. شایعترین عامل افت ساعت و کیفیت مطالعه در ماه رمضان، تلویزیون و پخش سریالهای چندگانه ی آن است. البته اگرچه ظاهراً تلویزیون را عامل افت قلمداد کردیم، ولی باید صراحتاً اعتراف کنیم که عامل این افت، بی برنامگی و بی توجهی داوطلب نسبت به شرایطی است که در آن قرار دارد. واقعیت آن است که تلویزیون یک ابزار است و متولیان این وسیله خود را موظف به پرکردن اوقات روزه‌دارانی میدانند که پس از افطار، کاری جز نشستن در مقابل جعبهی جادو و چشم دوختن به آن ندارند. پس تهیه‌کنندگان و سازندگان برنامه ها مشغول عمل کردن به وظیفه ای هستند که برای خویش قائل به انجام آن هستند. حال باید از داوطلب آزمون سراسری پرسید: وظیفه ی تو چیست؟ آیا تو هم باید مقابل تلویزیون بنشینی و به صفحه ی آن چشم بدوزی یا وظیفه ی دیگری را به عهده داری که اگر آن را انجام ندهی، بدون شک کوتاهی کرده ای؟ فکر میکنیم داوطلب جدی آزمون سراسری ترجیح میدهد تا وظیفه ی اصلی‌اش را انجام دهد و تماشای سریالها و مجموعه های ماه رمضانی تلویزیون را به وقت مناسبتری موکول کند.

5 - ابر و باد و ... چه میکنند؟ نوبت های غذایی ماه رمضان و فاصله ی نسبتاً طولانی سحر تا افطار گروهی از داوطلبان روزه گیر را در ساعات بعدازظهر با مشکل افت قند خون و بعضاً بی‌حالی مواجه میسازد. گرمای تیر و مرداد ماه نیز گاه این شرایط را تشدید میکنند. در این شرایط برخی گمان میکنند که ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم داده اند تا ما نتوانیم کار درسی و مطالعاتی خود را به انجام برسانیم و خوب طبیعی است که ادامه ی این شرایط یعنی فاصله گرفتن از سایرین. پس چاره چیست؟ یا باید قید درس و کنکور را بزنیم و یا قید روزه و ماه رمضان را. به این گروه از داوطلبان باید گفت:اگر شرایط جدیدی پیش آمده است، درایت و هوشمندی حکم میکند که ما بهترین موقعیتها را در شرایط جدید برای خویش بیابیم و براساس این موقعیتها، وظایف‌مان را پیش ببریم. رفتار هوشمندانه اقتضا میکند که ساعات مطالعاتی خود را اندکی تغییر دهید و آنگاه ببینید که نه تنها ساعات مطالعاتی شما کاهش پیدا نخواهد کرد، بلکه در کنار ثبات میزان مطالعه میتوان از کیفیت خوبی نیز بهره مند شد. پیشنهاد ما این است که بعد از افطار و پس از استراحتی کوتاه، کار درسی را آغاز کنید و با استفاده از یک برنامه ریزی منظم و حساب شده، آن را تا نزدیکیهای ساعت 11 روز بعد ادامه دهید و پس از آن بخوابید.

[07/10/13]   برنامه ریزی و مطالعه برای کنکور در ماه رمضان

اگرچه ماه رمضان فرصت مغتنمی است که در آن زندگی انسان، صورتی برنامه ریزی شده پیدا میکند و در قالب برنامهای الهی، انسان می آموزد و تمرین میکند که چگونه باید براساس برنامه ریزی و نظم، زندگی کند؛ امّا غالباً به جای آموختن از این یکماه و استفاده در یازده‌ماه دیگر، این یکماه نیز مانند سایر ماهها بدون برنامه و استفاده سپری می‌شود. سال 92 چندمین سالی است که ماه رمضان تماماً در تابستان واقع شده و از قضا این ایّام مقارن با زمانی است که اغلب داوطلبان در گامهای نخستین در مسیر آماده سازی خود برای کنکور هستند. بنابراین ضروری است با پاسخ به این پرسش که «در ماه رمضان چگونه درس بخوانیم؟»، دغدغه هایی از داوطلبان کوشا را برطرف کنیم.

1 - اُفت طبیعی است.اگرچه میتوان به گونهای برنامه ریزی کرد که میزان و کیفیّت ساعات مطالعاتی کاهش پیدا نکند؛ امّا واقعیّت این است که اغلب داوطلبان به دلیل مواجهه با برنامه های غیر‌متغیّری، با کاهش ساعات مطالعاتی و بعضاً با کاهش کیفیت مطالعاتی روبه‌رو هستند. باید بدانید ضمن آن که این وضعیّت تقریباً همگانی و فراگیر است، قابل جبران و اصلاح نیز هست.

2 - توقّف ممنوع. بزرگترین اشتباه را کسانی مرتکب میشوند که با نگرانی از کاهش ساعات و یا کیفیت مطالعه، فعالیت درسی خود را متوقف میکنند. این گروه باید بدانند که قطع فعالیت، علاوه بر مختل کردن روند آماده‌سازی آنها، شروع مجدد فعالیت درسی را با کندی روبه رو می سازد.

3 - قدر فرصت را بدان.ماه رمضان سال 92 در روزهایی قرار گرفته که تقریباً طولانی ترین روزهای سال هستند و شبها نیز تقریباً کوتاهترین زمانها را به خود اختصاص میدهند. برنامه ریزی صحیح کمک میکند تا با اندکی جابه جایی در زمانهای آزاد، فرصت مطلوبی برای فعالیت درسی در اختیار قرار بگیرد.

4 - به انجام وظیفه فکر کن. شایعترین عامل افت ساعت و کیفیت مطالعه در ماه رمضان، تلویزیون و پخش سریالهای چندگانه ی آن است. البته اگرچه ظاهراً تلویزیون را عامل افت قلمداد کردیم، ولی باید صراحتاً اعتراف کنیم که عامل این افت، بی برنامگی و بی توجهی داوطلب نسبت به شرایطی است که در آن قرار دارد. واقعیت آن است که تلویزیون یک ابزار است و متولیان این وسیله خود را موظف به پرکردن اوقات روزه‌دارانی میدانند که پس از افطار، کاری جز نشستن در مقابل جعبهی جادو و چشم دوختن به آن ندارند. پس تهیه‌کنندگان و سازندگان برنامه ها مشغول عمل کردن به وظیفه ای هستند که برای خویش قائل به انجام آن هستند. حال باید از داوطلب آزمون سراسری پرسید: وظیفه ی تو چیست؟ آیا تو هم باید مقابل تلویزیون بنشینی و به صفحه ی آن چشم بدوزی یا وظیفه ی دیگری را به عهده داری که اگر آن را انجام ندهی، بدون شک کوتاهی کرده ای؟ فکر میکنیم داوطلب جدی آزمون سراسری ترجیح میدهد تا وظیفه ی اصلی‌اش را انجام دهد و تماشای سریالها و مجموعه های ماه رمضانی تلویزیون را به وقت مناسبتری موکول کند.

5 - ابر و باد و ... چه میکنند؟ نوبت های غذایی ماه رمضان و فاصله ی نسبتاً طولانی سحر تا افطار گروهی از داوطلبان روزه گیر را در ساعات بعدازظهر با مشکل افت قند خون و بعضاً بی‌حالی مواجه میسازد. گرمای تیر و مرداد ماه نیز گاه این شرایط را تشدید میکنند. در این شرایط برخی گمان میکنند که ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم داده اند تا ما نتوانیم کار درسی و مطالعاتی خود را به انجام برسانیم و خوب طبیعی است که ادامه ی این شرایط یعنی فاصله گرفتن از سایرین. پس چاره چیست؟ یا باید قید درس و کنکور را بزنیم و یا قید روزه و ماه رمضان را. به این گروه از داوطلبان باید گفت:اگر شرایط جدیدی پیش آمده است، درایت و هوشمندی حکم میکند که ما بهترین موقعیتها را در شرایط جدید برای خویش بیابیم و براساس این موقعیتها، وظایف‌مان را پیش ببریم. رفتار هوشمندانه اقتضا میکند که ساعات مطالعاتی خود را اندکی تغییر دهید و آنگاه ببینید که نه تنها ساعات مطالعاتی شما کاهش پیدا نخواهد کرد، بلکه در کنار ثبات میزان مطالعه میتوان از کیفیت خوبی نیز بهره مند شد. پیشنهاد ما این است که بعد از افطار و پس از استراحتی کوتاه، کار درسی را آغاز کنید و با استفاده از یک برنامه ریزی منظم و حساب شده، آن را تا نزدیکیهای ساعت 11 روز بعد ادامه دهید و پس از آن بخوابید.

[07/10/13]   آخرين مهلت براي ثبت نام كلاسهاي كنكور فيزيك و رياضي اين هفته ميباشد.كلاسهاي كنكور در دو دوره برگزار ميگردد.كنكوريهاي93 اين فرصت رو از دست ندهند

09/07/2013

باران بروجن

● تابستان بعد از سال سوم
تابستان سال پیش دانشگاه اگر ضعف به خصوصی در درس خاصی دارید نیروی تمرکز و فراگیری تان را روی آن درس بگذارید. درسی را که می خوانید حتما تمام کنید و نگذارید مطلبی از آن باقی بماند. اگر توانستید در کلاس درس از معلم تان سوالات را بپرسید و تا حد ممکن از معلم خصوصی استفاده نکنید، زیرا به آموزش های معلم خصوصی تان متکی می شوید و تلاش برای یادگیری را کنار می گذارید. تابستان سال قبل از کنکور فرصت ارزشمندی است. آن را از دست ندهید. با برنامه ریزی و شرکت در کلاس های آموزشی مورد نیاز برنامه جدی خود را برای فراگیری مطالب مهم درسی شروع کنید. سعی کنید درس های پایه به خصوص عربی و دروس عمومی را حداقل یک دور کامل مرور کنید زیرا آنچه دانش آموزان در تابستان فرامی گیرند با نوعی آرامش همراه است و دیرتر از حافظه پاک می شود.

[07/04/13]   ● تابستان بعد از سال سوم
تابستان سال پیش دانشگاه اگر ضعف به خصوصی در درس خاصی دارید نیروی تمرکز و فراگیری تان را روی آن درس بگذارید. درسی را که می خوانید حتما تمام کنید و نگذارید مطلبی از آن باقی بماند. اگر توانستید در کلاس درس از معلم تان سوالات را بپرسید و تا حد ممکن از معلم خصوصی استفاده نکنید، زیرا به آموزش های معلم خصوصی تان متکی می شوید و تلاش برای یادگیری را کنار می گذارید. تابستان سال قبل از کنکور فرصت ارزشمندی است. آن را از دست ندهید. با برنامه ریزی و شرکت در کلاس های آموزشی مورد نیاز برنامه جدی خود را برای فراگیری مطالب مهم درسی شروع کنید. سعی کنید درس های پایه به خصوص عربی و دروس عمومی را حداقل یک دور کامل مرور کنید زیرا آنچه دانش آموزان در تابستان فرامی گیرند با نوعی آرامش همراه است و دیرتر از حافظه پاک می شود.

03/07/2013

باران بروجن

اولين جلسه تابستانه رياضي ورودي دوم دبيرستان دختران و پسران امروز برگزار گرديدجلسه هماهنگي دوره ها و پايه هاي ديگر به اطلاع ثبت نام شدگان ميرسد
با آرزوي موفقيت براي اين عزيزان

[07/03/13]   اولين جلسه تابستانه رياضي ورودي دوم دبيرستان دختران و پسران امروز برگزار گرديدجلسه هماهنگي دوره ها و پايه هاي ديگر به اطلاع ثبت نام شدگان ميرسد
با آرزوي موفقيت براي اين عزيزان

16/06/2013

باران بروجن

آدرس:بروجن؛خ دفتري شرقي؛روبروي كفش پاشيك-4237030

ثبت نام دوره هاي تابستانه باران شروع شده و كلاس‌هاي ورودي رياضي ششم ابتدايي،ورودي دوم دبيرستان و ورودي پيش دانشگاهي و آماده سازي كنكور 93 در حال تكميل مي باشد
دوستان و آشنايان خود را مطلع كنيد
برنامه ريزي دقيق و پشتيباني مستمر از خدمات رايگان باران در اين دوره ها مي‌باشد
با اشتراك گذاري اين مطلب باران را ياري نماييد

[06/16/13]   ثبت نام دوره هاي تابستانه باران شروع شده و كلاس‌هاي ورودي رياضي ششم ابتدايي،ورودي دوم دبيرستان و ورودي پيش دانشگاهي و آماده سازي كنكور 93 در حال تكميل مي باشد
دوستان و آشنايان خود را مطلع كنيد
برنامه ريزي دقيق و پشتيباني مستمر از خدمات رايگان باران در اين دوره ها مي‌باشد
با اشتراك گذاري اين مطلب باران را ياري نماييد

[05/06/13]   دوستان جهت ارتباط بيشتر و استفاده از امكانات ما آي‌دي هاي زير را ادد كنيد:
[email protected]
[email protected]

[05/04/13]   دوره‌هاي تابستانه با برنامه ويژه با قيمتي فوق‌العاده براي دانش‌آموزان در آموزشگاه باران برگزار خواهد گرديد
دوستان خود را مطلع كنيد

[05/04/13]   آموزشگاه علمي آزاد باران بروجن براي تكميل و تقويت كادر آموزشي خود از ميان واجدين شرايط در بين رشته‌هاي پايه و فني و كليه دروس مورد نياز در تمامي مقاطع و كليه رشته ها دعوت به همكاري مي‌نمايد
به دوستان و آشنايان خود اطلاع دهيد
آدرس:خيابان دفتري شرقي،روبروي بيمه ايران
تلفن:4237030-09132850293- 09132809502
(لطفا به اشتراك بگذاريد)

[04/24/13]   http://www.parsbook.org/
مرجع دانلود رایگان کتابهای الکترونیکی در موضوعات مختلف

[04/24/13]   قابل توجه دانشجويان محترم
آموزشگاه علمي آزاد بروجن اقدام به برگزاري كلاس‌هاي رفع اشكال و تقويتي در تمامي دروس عمومي و تخصصي براي كليه رشته‌ها با استفاده از اساتيد مجرب دانشگاه‌ها نموده است.
آدرس:بروجن،خ دفتري شرقي،روبروي بيمه ايران
تلفن تماس: 4237030 - 09132850293 – 09132809502
(لطفا به اشتراك بگذاريد)

Location

Category

Address


Borujen
Other Borujen schools & colleges (show all)
Three Experimental of Imam Khomeini High School Three Experimental of Imam Khomeini High School
Taleghani ST
Borujen

Admin: Meysam Tousi Sahand Noa Mohammad Javad Alikhani