10/06/2026
Podczas ostatnich zajęć przyrody zajmowaliśmy się tematem „Na polu uprawnym”.🌾🌻🥕Poznaliśmy rośliny zbożowe, oleiste i warzywne, ich zastosowanie oraz dowiedzieliśmy się, co może zagrażać uprawom.🌱
Zajęcia przeprowadziła Pani Kamila Puzio
09/06/2026
A tymczasem nasi uczniowie w nastrojach coraz bardziej wakacyjnych... 😁☀️😁😎😁
09/06/2026
📚🧦 „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” w naszej najstarszej grupie. 🧦📚
Podczas zajęć na ostatnich kilku sobotach poznawaliśmy niezwykłe historie skarpetek, które odważyły się opuścić kosz na pranie i wyruszyć w świat w poszukiwaniu przygód. 🌏 Książka stała się inspiracją do wielu rozmów o marzeniach, odwadze, przyjaźni i odkrywaniu własnych talentów. 💯
Uczniowie tworzyli pacynki ulubionych skarpetek z lektury i opowiadali własne historie o ich dalszych przygodach. 💥
💚💜🤎💛🧡🤍🩷💙🖤❤️
03/06/2026
❤️🚑 Program WOŚP – Ratujemy i Uczymy Ratować 🚑❤️
W naszej szkole już kolejny rok realizujemy program edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego głównym celem jest kształtowanie u dzieci umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz budowanie odpowiedzialności za zdrowie i życie drugiego człowieka. 💚
Podczas zajęć uczniowie uczą się:
✅ jak prawidłowo wezwać pomoc,
✅ jak sprawdzić przytomność i oddech poszkodowanego,
✅ jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową,
✅ jak zachować spokój i właściwie reagować w sytuacjach zagrożenia.
Program opiera się na zasadzie, że nauka pierwszej pomocy powinna rozpoczynać się już od najmłodszych lat. Dzięki praktycznym ćwiczeniom dzieci zdobywają wiedzę i pewność siebie, które mogą kiedyś pomóc uratować czyjeś życie. 💝
Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie rozwijają tak ważne kompetencje społeczne i obywatelskie. ❤️
26/05/2026
Mamo, Mamo,
Coś Ci dam!
Małe serce, które mam!
A w tym sercu róży kwiat.
Mamo, Mamo
Żyj 100 lat!! 💝🌹
Nasi uczniowie, pod opieką Pani Joanny Kupisiak, przygotowali dla swoich kochanych mam własnoręcznie przygotowaną makaronową biżuterię oraz piękne laurki. 😍💐🥰
25/05/2026
20 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pszczoły. 🐝💛 Z tej okazji uczniowie w najstarszej grupie przygotowali wlasne projekty, gromadzili informacje oraz ciekawostki z poszczególnych stacji zadaniowych. 📝👍🏻 Na koniec naszych zajęć zagraliśmy w grę "Plaster miodu", która pokazała nam jak pracochłonne są pszczoły. 🌼🐝
11/05/2026
🍃 Las to miejsce pełne życia i niezwykłych tajemnic ukrytych w każdej jego warstwie.
Podczas zajęć przyrody uczniowie poznali warstwową budowę lasu oraz zasady odpowiedniego zachowania, które pomagają chronić rośliny i zwierzęta żyjące w lesie. 🌿🐾
Zajęcia przeprowadziła Pani Kamila Puzio