20/06/2026
Ma délelőtt lezártult az idei Bolyai-szezon az Élménykémia háza táján, szeptemberben jövünk leghamarabb vissza ide ☺️ A Még gázosabb kísérleteken több gázt is megismertünk, előállítottunk, és vizsgálgattuk is őket - ez igazán kémiás egy tematika 🧪 Egy kicsit tüzeskedtünk is 🔥, de a fekete kígyó ma is megmakacsolta magát, előkeresem már azt a képet, amit tavaly csináltam, milyen klassz tud ez lenni, és megosztom veletek a jövőhéten 😁
Köszönöm, hogy ma velem tartottatok, meg úgy az egész évet is 🥰 Én iszonyúan elfáradtam, úgyhogy most indul a pihenés, hogy hétfőn úgy érettségiztessek, hogy kipihent vagyok 😁
19/06/2026
Lezárult a tanév, az utolsó napon pedig tartottunk egy kis kísérletezést 🧪 Nagyon családias volt a légkör, igazi terülj-terülj asztalkám várta a gyerekeket a laborban 😁 A Színes kísérletek nemcsak színesek, de színváltósak is voltak, és azért sikerült pár bubit is előcsalogatni (néha véletlen 😂) 🫧
Holnap még lezárjuk ezt a tanévet egy szombat délelőtti alkalommal, aztán nyárra pár foglalkozás erejéig új helyre költözünk, amint lesz egy kis időm, amikor az agyam is fog, egyeztetem is az időpontokat a helyszínnel, és hirdetem nektek! Addig pedig élvezzétek a nyarat (ne feledjétek a fényvédőt!) és pihenjetek! ☀️
12/06/2026
Ma is kivirágzott a labor 🌺 én már nagyon elfáradtam, azt hiszem, a gyerekek is, de eljöttek még így a suli végén is egyet élménykémiázni 🧪 köszönöm, hogy velem tartottatok ❤️
Jövőhéten még lesz egy alkalmunk, amire van még szabad hely, aztán a nyárra más helyszínre költözünk 🙂 Kész az új tematika is, egyeztetni kell az új helyszínnel, lehet, csak ősszel kerül bemutatásra, de a lányok tuti imádni fogják 😁❤️
12/06/2026
Első állomás p**a ✅ és olyan történt ma, ami még soha 😅
Képzeljétek, most jövök a refiből, a másodikosok szuper ügyesek voltak, majdnem 1.5 órán keresztül figyeltek, és megfejtették az összes “bűvészmutatványomat” is🧪 A végén pedig egy gyerkőc autogramot kért 😂❤️ beindult a lavina, úgy éreztem magam, mint egy híresség 😁
Most indul az előkészület a délutáni foglalkozásra, lesz még egy órám is, aztán hazaugrom a köpenyekért, és 17:00-kor elkezdjük a Virágos kísérleteket 🌺
(azért van ennyi kocsifotó, mert jobban pörög az algoritmus, ha arcot lát 😅)
11/06/2026
Izgi napok következnek! 🧪
Holnap reggel a refisekhez megyek, akik megnyerték a bemutató Élménykémia foglalkozást 👩🏻🔬 abban a suliban csináltam a gyakorló tanításomat, így tudom, hogy odaérni már kihívás lesz: parkolóhelyet találni és nem eltévedni az ugyanolyan folyosókon 😅
Délután a Bolyaiban lesz a Virágos kísérletek foglalkozás, két gyerkőc is már újrázza ezt a tematikát a holnapiak közül 🥰🌺
Szombaton pedig szülinapba megyek, Dóri Fegyvári ide is elkísér, mert jó sok gyerkőc fog velem kísérletezni délután 🎈
Vasárnap pedig pihi 😁
Ha szeretnétek elkölteni a maradék csoportpénzt vagy osztálypénzt az utolsó héten, még tudok adni időpontot 😁🧪