Sziasztok!
Az utóbbi időben két erősödő dolog figyelhető meg a biztosítások kapcsán:
- egyre több esetben utasítja el a biztosító az - egyébként teljesen jogos - igényeket
- egyre többen igyekeznek a lehető legolcsóbb elérhető biztosítást megkötni azért, mert sajnos a családok egyéb terhei nemcsak nőnek, hanem extrém módon nőnek meg, viszont így vannak fedezetlen területek a biztosítások mellett
Szeretném felajánlani ebben a segítségemet Számotokra a következő módon:
- szívesen felülvizsgálom a jelenlegi megkötött biztosításotokat azért, hogy a védelem maximális legyen minden esetben, a díja pedig optimális
- bármilyen káresemény esetén nyugodtan szóljatok nekem először, és nagyon szívesen segítek abban, hogyan kell bejelenteni az adott kárt, hogy fedezetet tudjon nyújtani, ha már fizeti az ember lánya / fia
Hírös Coaching
Coaching (life, business, executive)
“Nem adok engedélyt a Meta-nak/ Facebooknak, sem a Facebookkal kapcsolatban álló szervezeteknek, a képeim, információim, üzeneteim vagy bejegyzéseim felhasználására, múltban és jövőmben.
Ezzel a nyilatkozattal értesítem a Facebookot, hogy szigorúan tilos másolni, megosztani vagy bármilyen más intézkedést tenni ellenem ezen profil és/vagy tartalma alapján. Ennek a profilnak a tartalma privát és bizalmas információ. A magánélet megsértését törvény bünteti."
A Facebook mostantól nyilvános adatokat hivatalosan felhasználó szervezet.
Ezt a verziót lemásolhatod és beillesztheted, ha szeretnéd. Ha legalább egyszer nem teszel közzé nyilatkozatot, hallgatólagosan engedélyezett lesz a fényképeid felhasználása, valamint a profil állapotfrissítésekben szereplő információk felhasználása. Ekkor, egyszerűen leborultál a háttérhatalom előtt.
NE OSZD MEG! Másolás és beillesztés.
Az új algoritmus ugyanazt a néhány embert választja - körülbelül 25-öt, akik látják a bejegyzéseidet.
Ezért:
Tedd az ujjad erre a posztra, és "másolás" fog megjelenni. Kattints a "másolás"-ra. Ezután menj az oldaladra, kezdj új bejegyzést. Klikk az ujjaddal az üres mezőbe. A "Beillesztés" fel fog ugrani, kattints a hozzáadásra.
23/06/2019
Bambusz Bár
A nyár vége felé sokszor próbálunk régmúlt emlékeket, boldog pillanatokat visszaidézni. Ha ügyesen tesszük, és valóban megtaláljuk a fontos, tényleg boldog pillanatokat, akkor ráébredünk, hogy ezek biztosan nem tárgyakhoz, még csak nem is feltétlenül eseményekhez kapcsolódnak.
Az ember a boldog pillanatait egy helyen, egy érzésben, egy illatban, egy ízben, egy látványban, egy dalban, egy másik ember társaságában fedezi fel. Az érzékeléshez kapcsolódó jó érzet köti össze, mint egy linket, és ezt tudjuk boldogságnak nevezni.
Ha valaki boldog, az nem azt jelenti, hogy neki mindig csak jó minden. Nem jelenti, hogy vele csak jó dolgok történnek, ami miatt állandóan boldog lesz. Nem is lehet. Az élet velejárója az, hogy vannak benne ‘nemszeretem’ dolgok is. Így az általános boldogság hajhászása sem vezethet jóra, mert nem elérhető cél, és mint ilyen, inkább tönkretesz, mint boldoggá.
A boldog ember az, aki tudja a pillanatnyi megelégedés érzését megvalósítani. Akinek elég az, ami ott van az orra előtt, akinek jó az, amit kapott, elfogadja, ami jutott, örül annak, ami van. Szánalmasnak hangzik? Megalkuvásnak?
Gondolj bele: Számodra mikor volt utoljára elég valamiből? Megalkudtál, amikor jól lakva hátradőltél egy kellemes vacsora után? Pedig Te készítetted, Te rendelted, az volt, amit akartál. Szánalmas, hogy a feleséged mellett ébredtél, és nem egy top modell bombázó mellett? Te választottad, életed szerelme volt, amikor megkérted, ujjongtál, amikor igent mondott, és kicsordultak a könnyeid, amikor megláttad a hófehér menyasszonyi ruhában... A kisebbik sütemény maradt a családi ebédkor? Ettől még a Tiéd, amit Édesanyád szorgos keze készített hajnalban, amikor még aludtál, és pont olyan finom, mint amire emlékeztél, amire vágytál. A legédesebb álmodból felébreszt a kutyád/macskád? Neki Te vagy a boldogság forrása, hozzád bújik, téged szeret, nálad keres menedéket, kora reggeltől késő estig, néha éjjel is...
Ezek azok a pillanatok, amiért érdemes élni, ami boldog perceket hoz el. Nem órákat, nem napokat vagy éveket. Nem boldogságot. Boldog perceket, ami felépít egy boldog életet. Azt kívánom Neked, hogy legyen miből építkezned!
Ha segítséget kérsz, hogy felfedezd, mi lehet Számodra ez, keress minket:
www.hiroscoach.hu
04/03/2018
Sokszor hallom, hogy “megküzdöttek ezért meg azért” az emberek. Küzdeni a harcokban kell, harcolni pedig háborúban. Ha folytonosan a háború, a küzdelem része vagy, nem veszed észre a lehetőséget a változásra, hiszen nem vagy a béke részese, ahol elcsendesülten a jóra, az építésre tudsz koncentrálni. Kedves Olvasóm, Te melyik táborba tartozol, és hová tartozol szívesebben?
Keress, ha úgy érzed, változtatnál inkább, mint küzdenél!
www.hiroscoach.hu
Minden kedves követőnknek jó pihenést és kellemes kikapcsolódást kívánunk az elkövetkező ünnepi időszakra, valamint azt, hogy az idei legjobb legyen jövőre a legrosszabb! 😊🙏
www.hiroscoach.hu
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.
Helyszín
Kategória
Telefonszám
Weboldal
Cím
Szamóca Utca 7
Kecskemét
6000
Nyitvatartási idő
| Hétfő | 09:00 - 19:00 |
| Kedd | 09:00 - 19:00 |
| Szerda | 09:00 - 19:00 |
| Csütörtök | 09:00 - 17:00 |
| Péntek | 09:00 - 19:00 |
| Szombat | 11:00 - 19:00 |
| Vasárnap | 09:00 - 12:00 |