07/04/2016
AZ A NAGY BÜDÖS NAGY HELYZET, HOGY CSOMÓ KIS BARIM VÁRJA A SZAVAZATOKAT AZ URNÁNÁL!
ne legyetek restek szavazni!
Sziasztok! Idén kedvenc barátném nem indul,viszont nekem nagy szükségem lenne idén is a szavaz Kedves Helleresek! közt tegyetek egy X-et a nevünk mellé!
Két szőke gólyalány kéri a segítségeteket, hogy az idei évben képviselhessék az érdekeiteket a HÖK keretein belül. Nagyon elszántak és aktívak vagyunk, ég bennünk a vágy kiálljunk értetek és segítsünk titeket egy éven keresztül. Prikk Réka kermarkos, jó magam (Halász Dóri) pedig turizmusos, szóval az összes Helleres mindennapját átlátjuk, és bármikor ott vagyunk, ha szükségünk van ránk. Jó főiskol
07/04/2016
AZ A NAGY BÜDÖS NAGY HELYZET, HOGY CSOMÓ KIS BARIM VÁRJA A SZAVAZATOKAT AZ URNÁNÁL!
ne legyetek restek szavazni!
25/11/2014
Köszönöm ,hogy 306 joarc nebulo bizalmat szavazott nekem!
Szuperek vagytok!
^^
16/11/2014
Ha nem szereted akkor is!
14/11/2014
Sziasztok!
Idén sajna Halász Dóri nem indul képviselőnek, viszont én igen ! :D
Szóval idén is számítok a szavazataitokra:)
Ui.: ezt a képet fotósoppal csináltam !
03/12/2013
Köszönjük a bizalmat és a sok-sok szavazatot, a HÖK ismét legitim és most már a szöszik is erősítik a Helleres képviselők csapatát! :)))
24/11/2013
Holnaptól kezdődnek a szavazások, éljetek a szavazati jogotokkal, legyen legitim a HÖK idén is!! A Hellereseket pedig külön arra kérnénk,hogy tegyetek egy X-et a nevünk mellé, igenis szüksége van a HÖK-nek gólyákra is.
18/11/2013
ezzel zárnám a mai trollkodásom.
köszönöm!
R
18/11/2013
Jerry megmondta a frankót : D
Kedves Helleresek!
Két szőke gólyalány kéri a segítségeteket, hogy az idei évben képviselhessék az érdekeiteket a HÖK keretein belül. Nagyon elszántak és aktívak vagyunk, ég bennünk a vágy kiálljunk értetek és segítsünk titeket egy éven keresztül. Prikk Réka kermarkos, jó magam (Halász Dóri) pedig turizmusos, szóval az összes Helleres mindennapját átlátjuk, és bármikor ott vagyunk, ha szükségünk van ránk.
Jó főiskolai hallgatók révén, akik buzgón tanulnak a közelgő vizsgaidőszakra, gondolom, nem akartok regényeket olvasni rólunk, bár a jegyzetek közt megbújnak a motivációs leveleink is. A LÉNYEG, hogy ha elnyertük a tetszésetek (nagyon reméljük, hogy ez így van) akkor NOVEMBER 23. és 30. közt tegyetek egy X-et a nevünk mellé!
Köszönjük a figyelmeteket!:)
18/11/2013
a művészi vénám.
értékeljétek az igyekezetemet és szavazzatok!!! : DD
R