Prikk Rékát Helleres képviselőnek

Prikk Rékát Helleres képviselőnek

Megosztás

Sziasztok! Idén kedvenc barátném nem indul,viszont nekem nagy szükségem lenne idén is a szavaz Kedves Helleresek! közt tegyetek egy X-et a nevünk mellé!

Két szőke gólyalány kéri a segítségeteket, hogy az idei évben képviselhessék az érdekeiteket a HÖK keretein belül. Nagyon elszántak és aktívak vagyunk, ég bennünk a vágy kiálljunk értetek és segítsünk titeket egy éven keresztül. Prikk Réka kermarkos, jó magam (Halász Dóri) pedig turizmusos, szóval az összes Helleres mindennapját átlátjuk, és bármikor ott vagyunk, ha szükségünk van ránk. Jó főiskol

Photos 07/04/2016

AZ A NAGY BÜDÖS NAGY HELYZET, HOGY CSOMÓ KIS BARIM VÁRJA A SZAVAZATOKAT AZ URNÁNÁL!
ne legyetek restek szavazni!

Mobile uploads 25/11/2014

Köszönöm ,hogy 306 joarc nebulo bizalmat szavazott nekem!
Szuperek vagytok!
^^

Photos 16/11/2014

Ha nem szereted akkor is!

Photos 14/11/2014

Sziasztok!
Idén sajna Halász Dóri nem indul képviselőnek, viszont én igen ! :D
Szóval idén is számítok a szavazataitokra:)

Ui.: ezt a képet fotósoppal csináltam !

Photos 03/12/2013

Köszönjük a bizalmat és a sok-sok szavazatot, a HÖK ismét legitim és most már a szöszik is erősítik a Helleres képviselők csapatát! :)))

Photos 24/11/2013

Holnaptól kezdődnek a szavazások, éljetek a szavazati jogotokkal, legyen legitim a HÖK idén is!! A Hellereseket pedig külön arra kérnénk,hogy tegyetek egy X-et a nevünk mellé, igenis szüksége van a HÖK-nek gólyákra is.

Photos 18/11/2013

ezzel zárnám a mai trollkodásom.
köszönöm!
R

Photos 18/11/2013

Jerry megmondta a frankót : D

18/11/2013

Kedves Helleresek!
Két szőke gólyalány kéri a segítségeteket, hogy az idei évben képviselhessék az érdekeiteket a HÖK keretein belül. Nagyon elszántak és aktívak vagyunk, ég bennünk a vágy kiálljunk értetek és segítsünk titeket egy éven keresztül. Prikk Réka kermarkos, jó magam (Halász Dóri) pedig turizmusos, szóval az összes Helleres mindennapját átlátjuk, és bármikor ott vagyunk, ha szükségünk van ránk.
Jó főiskolai hallgatók révén, akik buzgón tanulnak a közelgő vizsgaidőszakra, gondolom, nem akartok regényeket olvasni rólunk, bár a jegyzetek közt megbújnak a motivációs leveleink is. A LÉNYEG, hogy ha elnyertük a tetszésetek (nagyon reméljük, hogy ez így van) akkor NOVEMBER 23. és 30. közt tegyetek egy X-et a nevünk mellé!
Köszönjük a figyelmeteket!:)

Photos 18/11/2013

a művészi vénám.
értékeljétek az igyekezetemet és szavazzatok!!! : DD

R

Szeretnéd, hogy a(z) iskolaod elsőként szerepeljen az Iskola tematikájú vállalkozások között Budapest városában?

Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.

Helyszín

Kategória

Weboldal

Cím


Budapest