04/11/2015
Megint egy mentes csoda, éljenek a Károlyok!😉
I am The Gingercook, I am the one who strikes that match with love every day and this is my page whe
Már gyerekkoromban is a konyhában lábatlankodtam, felnőttként pedig a főzést választottam szakmámnak. Imádok főzni, sütni, azon szerencsések közé tartozom, akiknek a szakmája a hobbija. Barátaim unszolására úgy határoztam elindítok egy tanfolyamot, ahol megtanítok minden trükköt, fortélyt, az alapoktól a művészetig. Sőt többet...szeretni rajta mindent, a nyersanyagtól a gőzölgő kész étkekig, magát a főzést, az evést meg végképp!
04/11/2015
Megint egy mentes csoda, éljenek a Károlyok!😉
12/09/2015
My cakes for Daddy's wedding!💗
01/04/2015
Eat our Art!
31/03/2015
Ezt alkottuk tegnap, én a gasztro-részt, Combi a fotót! Egész héten lehet tesztelni -taste-elni
Akkor mától a nyulak nevében Boldog elő-Húsvétot és jöhettek megkóstolni, a ( nagylevegő ) tormás-tojásossajtkrémes, medvehagymapestos, sokáigfőzött-sonkás bagelünket!! Feltámadás és hasonlók!! 😊
21/03/2015
Gyömbéres-narancsos répatorta mascarpone-habbal, glutén és fehércukor mentes kivitelben! Szülinapos a Nagypapám! 💗
20/03/2015
My everydays
Így lesz a gombócból lukas zsömle, egészen egyszerű.
08/03/2015
Némi nyálcsorgatásra adnék okot a következő képekkel, ilyesmik történtek az elmúlt hónapokban 😊
19/03/2012
09/03/2012
05/03/2012
Feketeerdő torta Süni szülinapja és a Rudival való fogadás alkalmából. Olyan finom is volt, amilyen szép :)