20/02/2013
mi ott leszünk :)
... szombat délután GYERMEK MURI a Dérynében! Bábozunk, farsangi maszkokat készítünk, interaktív délutáni program kicsiknek és nagyoknak! Persze főleg a kicsiknek :)
Várunk szeretettel!
zs.
03/06/2012
Tegnap eperfagyival és házi magnummal ünnepeltük a tavaszi sorozat utolsó Cuki Akadémiáját! Szuper nyarat mindenkinek! Találkozunk ősszel...
10/05/2012
2 helyünk van még a 7+ korosztályba szombaton 5-től, csörögj nyugodtan a 225-14 07-re!
06/05/2012
"Édesanyám, virágosat álmodtam,
Napraforgó virág voltam álmomban.
Édesanyám te meg fényes nap voltál,
Napkeltétől napnyugtáig ragyogtál!"
Isten éltesse az anyukákat és minden kicsi gyereket akire ráragyognak!
03/05/2012
Utolsó helyek a május 5-i műhelyre 10.30-tól kicsiknek! Hívd Zsuzskát: 225-1407!
26/04/2012
Sziasztok! Az április 28-i Cuki Akadémiát cukrász chefünk autóbalesete miatt május 5-én tartjuk meg! Jobbulást Dani! Köszönöm a megértéseteket! Brigi
14/04/2012
Szuper volt veletek! Találkozunk 2 hét múlva. Ha még nincs helyed, de jönnél, csörögj a 225-1407-re!
14/04/2012
Délutánra már csak 2 hely! Ha jönnél, írj: [email protected]
13/04/2012
A holnapi menü: cheesecake házi keksszel, friss gyümölccsel! Utolsó helyek! Kicsik 10.30, nagyok 17.00!
10/04/2012
Ajándék Cuki Akadémia belépő a 700. rajongónknak! Tetszik?