12/06/2026
🎳🎉 Rođendanska fešta za pamćenje! 🎉🎳
Jučer su učenici 8., 14. i 15. OOS s učiteljima i PUN proslavili Lukin rođendan u Kooglani u Tower centru. Uz puno smijeha, dobre zabave i sportskog duha uživali su u kuglanju, a nakon toga počastili se pizzom i rođendanskom tortom. 🍕🎂
Bio je to dan ispunjen druženjem, veseljem i lijepim uspomenama koje ćemo još dugo pamtiti. Dragi Luka, još jednom sretan rođendan! 🎈🥳💙
12/06/2026
Dana 10.lipnja 2026. god. učenici 1. i 2. odgojno - obrazovne skupine PO Vrh posjetili su otok Košljun.
Cilj izleta je bio omogućiti učenicima doživljaj prirodne i kulturne baštine otoka Košljuna kroz multisenzorno učenje, poticanje samostalnosti i socijalnu inkluziju.
Po dolasku na otočić uslijedila je lagana senzorna šetnja krugom oko samostana. Posjet crkvi, Prirodoslovnom i Etnografskom muzeju. Odmor, užina i senzorne aktivnosti u sjeni šume črnika. Povratak brodicom u Punat te šetnja do senzornog parka gdje smo uživali.
12/06/2026
Danas su naši zboraši ( dio njih) predstavili školu i svoje lijepo pjevanje na Korzu u sklopu manifestacije Papirnata Fiumanka ⛵ i u ovom manjem sastavu, zvučali su fenomenalno! 🔥💥
Nagradili smo ih fiiinim sladoledom,a zatim smo svi zajedno zaplovili našom riječkom lukom odlično raspoloženi uz glazbu..nezaboravno! 🎉🎉🎉
10/06/2026
Danas su učenici 2.b razreda i 1. i 4. odgojno obrazovne skupine bili na izvanučioničkoj nastavi u Oštru, Kraljevica. Šetali su uz more, bacali kamenčiće na plaži, uočavali promjene u prirodi i na kraju se počastili sladoledom. Bio je to predivan dan ususret ljetu🌞🌊
10/06/2026
Bravo djeco!!! Od škole do svjetionika na Molo longu i nazad - 7 km!!!
Može se! Uvijek je dobro pomicati granice, znači da napredujemo!
Zdravstveni klub organizirao je kretanje po Molo longu. Predivne prirodno -urbano-morske vizure 🙂🥰
09/06/2026
Samo Rijeka u ❤️!!!!
Muzej Grada Rijeke sa svojom fantastičnom postavom najdražeg Nogometnog kluba Rijeke, danas je privukao i ugostio učenike 5. i 6. razreda i 6. skupine. Samo Rijeka u ❤️
08/06/2026
Dana 8.6.2026. godine učenici 13. i 15. odgojno-obrazovne skupine sudjelovali su u jednodnevnom izletu i organiziranoj šetnji Opatijom.
Cilj izleta bio je poticanje socijalizacije, razvoja komunikacijskih vještina, upoznavanje kulturnih i prirodnih znamenitosti Opatije te provođenje slobodnog vremena kroz primjerene rekreativne aktivnosti.
Po dolasku u Opatiju učenici su, uz pratnju djelatnika škole, prošetali poznatim obalnim šetalištem Lungomare i parkom Angiolina te razgledali središte grada i njegove znamenitosti. Tijekom šetnje učenici su imali priliku upoznati bogatu povijest i kulturnu baštinu Opatije, promatrati prirodne ljepote kvarnerskog područja te sudjelovati u različitim razgovorima i zajedničkim aktivnostima.
Veliko hvala Gelateriji Perla na Pančeri, za besplatan sok i sladoled ♥️
02/06/2026
Danas su učenici naše škole na stadionu Rujevica pratili pripremnu utakmicu hrvatske reprezentacije protiv Belgije. Atmosfera je bila odlična, a navijanje glasno i srčano!
Nažalost, ovoga p**a nismo uspjeli pogurati naše dečke do pobjede, ali vjera u njih ne jenjava. Nadamo se da će nam na Svjetskom prvenstvu donijeti mnogo razloga za slavlje jer naša srca uvijek kucaju uz hrvatsku reprezentaciju.
🇭🇷❤️ Igraj, naša Hrvatska! ❤️🇭🇷
02/06/2026
Proljeće i divna prijateljska energija.
Učenici 5., 6. i 8. razreda vjeruju u prirodu i sportski stil života te su se uputili na Trim stazu u Kostreni. Potom smo malo na cugicu i uživali uz more.
Vedar i divan dan!
01/06/2026
Danas su učenici 8., 13., 14. i 15. OOS gledali predstavu Bonboniera Variete u Gradskom kazalištu lutaka.
Ova maštovita predstava vodi gledatelje na putovanje kroz djetinjstvo, sjećanja i priče grada Rijeka. Kroz lutke, glazbu, svjetlo i različite predmete glumci oživljavaju zanimljive, duhovite i pomalo sjetne prizore iz života običnih ljudi. Predstava spaja stvarne događaje, uspomene i maštu te na poseban način prikazuje bogatu povijest i jedinstveni duh našega grada. Posebnost predstave je i aktivno sudjelovanje publike, koja svojim odabirom utječe na to koja će se priča sljedeća ispričati.
Vesela, razigrana i emotivna, predstava nas je podsjetila na važnost sjećanja, prihvaćanja različitosti i snagu dječje mašte. Naši su učenici s velikim zanimanjem pratili izvedbu, uživali u kazališnom doživljaju te stekli nova iskustva i uspomene koje će još dugo pamtiti. 😊👏🎭