House of Light

House of Light

Share

Събираме хората, които променят света.

Нашата мисия и страст е ЧОВЕКЪТ НА НОВОТО ВРЕМЕ! СВОБОДНИЯТ!

Този, който държи хляба в ръцете си - и отговаря за себе си!

Който управлява света си отвътре навън. И е близо до земята!

Финансово свободният, който работи, защото има какво да даде на света, а не защото има сметки за плащане и няма как иначе!

Който знае, че най-добрият начин да предвидиш бъдещето е, да го създадеш!

СТАРТИРАХМЕ.

27/03/2025

"Ако можеше някой да ми каже какъв точно ми е проблемът? Защо все още нямам това, което искам?"

Ами то за можене - може, но дали искаш да го чуеш 😁

Преди време на една работна среща в 🐚 АХА имахме такъв рунд на откровеност. Ние по принцип сме откровени, но този път забивахме ножовете директно.

И една от колежките в клуба ме пита:

"Теди, какъв ми е проблемът?"

и аз и казах:
"Много си непостоянна. Това ти е единственият проблем."

И тя взе, че чу, и започна да тренира постоянство.

Половин година по-късно - ела да видиш! Това е човекът, когото винаги давам за пример.
---
Сигурна съм, че много сте чували за 🐚 АХА клуб. И съм сигурна, че не сте съвсем сигурно какво точно се случва вътре 😃

Запишете се за безплатна демонстрация на клуба с ментор и ще ви обяснят какво би означавало за ВАС да бъдете в клуба. (Пишете тук House of Light )

И после ще знаете и ще може да решите дали точно ТОЗИ е пътят към вашата ЦЕЛ. А ако решите, че нашият стил на работа не е за вас, никой няма да ви се разсърди. 😃

26/03/2025

ВЪПРОС: Детето ми има реакция от 💉💉. На какъв лекар да го заведа?

ОТГОВОР: От много ходене по лекари идват проблемите. Всеки родител трябва да проучи и разбере, че лекарите не са лечители, а дилъри на 💊💊мафията.
Направете на детето детокс. Започнете да използвате хомеопатия, билки.
Те не са алтернативна медицина. Те са истинската медицина.

26/03/2025

Каква е целта на практическото обучение за 🐚 АХА ментори?

🎉Целта в края му да бъдеш професионален 🐚 АХА ментор и да имаш собствен отбор в 🐚 АХА КЛУБ.

КАК протича обучението?

1ва фаза: ЧИРАК

🌟 Стартираш от нулата, никакви познания не са необходими
🌟 Ще преминеш през много интензивно ежедневно обучение за 1 месец
🌟 В обучението ще работиш тясно с нашите 🐚 АХА ментори и мен, Теди
🌟 Ще се научиш на основите на менторството, биология на промяната и квантовото създаване
🌟 Ще работиш ИЗЦЯЛО в практическа среда!
🌟 Ще се научиш да разговаряш с хора като ментор и да продаваш

2ра фаза: КАЛФА

🔥 В тази фаза започваш да водиш собствен отбор от 🐚 АХА клуб
🔥 Получаваш ежедневна помощ и напътствия
🔥 Работата ти ще бъде анализирана и подобрявана, за да достигнеш ниво на Майстор
🔥 Вече печелиш хонорари като Калфа ментор

3та фаза: МАЙСТОР

🐚 Честито! На 8мия месец ще имаме среща за оценяване на резултатите, в която можеш да бъдеш обявен за Ментор с титлата майстор
🐚 Работиш самостоятелно и отговорно
🐚 Помагаш и празнуваш резултати с членовете на поверените ти отбори
🐚 Вече изработваш за себе си среден минимум от 2700 лв или еквивалента му в други валути

👉Ако искаш да станеш професионален 🐚 АХА ментор по нашата система и да живееш живота на КВАНТОВ ЛИДЕР, пиши ни директно тук House of Light или коментирай, за да получиш условията за кандидатстване.

25/03/2025

ХОРА, една малка анкетка. Спрете се за минутка и участвайте 😃

1. Някога случвало ли ти се е чудо? Какво?

2. Смяташ ли, че чудесата могат да се управляват?

3. Необходим ли е някакъв специфичен талант или знания, за да създаваме чудеса?

Благодаря, че отделихте малко от времето си и споделихте!

25/03/2025

Най- доброто средство стещу бърнаут?
Да харесваш това, което правиш. 😁

25/03/2025

Не всеки добър човек може да бъде ментор. Но всеки ментор задължително трябва да бъде добър човек.
И организиран.
И силен духом.
И креативен.
И вечно учещ се.
И бързо действащ.

Ако искаш да станеш ментор в АХА клуб и да помагаш на хора да постигат систематично целите си в бизнес и личен аспект, пиши ни в свободен текст тук House of Light

Желанието от теб, 8 месечното обучение от нас 😃

24/03/2025

Какво е медитацията? Фокус. Способността да се фокусираме върху едно състояние, без да се разсейваме.

Какво е манифестиране? Фокус. Способността да се фокусираме върху състоянието, което искаме да преживеем, и да го изпитаме сега и веднага.

Как се създава фокус?
С тренировки

22/03/2025

🚐Може би знаете, че Джо Диспенза е бил смазан от джип и гръбнакът му е бил потрошен.
🤕Може би дори знаете, че лекарите са му предсказали, че ако не обездвижи гръбнака си с помощна на метални прътове, ще се парализира с абсолютна сигурност.
📌Но не знам дали знаете какъв е бил неговият протокол за излекуване.

След като е РЕШИЛ, че ИСКА да се оправи, той е направил следното.

1. Всеки ден е давал команда на тялото си КАКЪВ резултат иска от него - като е визуализирал счупения си гръбнак отново здрав

2. Контролирал е ВСЯКА мисъл и е внимавал да не допуска мисли, които не иска да преживее

3. Направил е стриктен ФИЗИЧЕСКИ, РЕАЛЕН, А НЕ ПРОСТО МЕНТАЛЕН режим за подобрение - който е включвал диета, енергийни сеанси от специалисти и физиотерапия за възстановяване на гръбнака.

9 и половина седмици след инцидента, той започва отново да ходи. Толкова е просто. Просто не значи лесно.

21/03/2025

🦷Тази книга ме държа на кътни зъби от край до край. Отдавна не бях попадала на литература, която да ме изведе далеч извън компетентността ми в момента.

😵‍💫60% от нея премина през мен като чужд език. Останалите 40% породиха в мен въпроси от рода на "Ама как така?!"

Защо това не ме притеснява?

Защото е нормално.

🧠Когато нямаш невронни връзки на една тема (а тук зачекнаха биология, химия, математика, физика, квантова физика, които в съвкупност бяха над нивото ми) част от информацията пропада в небитието. Все едно невронните ми връзки са рехава рибарска мрежа, а информацията е твърде дребна рибка, за да се захване.

🎣АКО обаче аз не се откажа и продължа да се конфронтирам с тази информация, мрежата ще стане по-гъста.

😍А докато мрежата ми става по-гъста, решавам да се чувствам добре от това, че градя нова невронна мрежа, вместо да се чувствам зле, че съм изтървала 60% от рибките в тази книга.

20/03/2025

Не можеш да бъдеш добър ментор, ако не си добър продавач. Може продаването да ви е гадно, но това е положението 😁

За да бъдеш добър ментор, трябва да имаш емпатия - умението да разбираш емоциите на хората. Да можеш да откриваш болката, да откриваш желанията, да построяваш път към тях и то да го направиш така, че човекът, който е тръгнал по сандали, да не го пратиш да върви през локви.

За да бъдеш добър продавач, изненада 😁, трябва да имаш емпатия, да откриваш болката, желанието, да умееш да построиш път към целта и да не пращаш човека със сандалите знаете къде.

Едно и също е.
Ако искате да работите с нас, да изграждате свят от будни хора, да живеете в мисията си, да умеете да бъдете добри ментори И добри продавачи, включете се в обучението за АХА ментори.

Кандидатствайте в свободен текст тук — House of Light

20/03/2025

Да се работи с мен не е лесно, защото темпото ми е бързо, нямаме време за "ама това сега не мога", "не го усещам" и т.н.

Когато си поставим цел, съм като бик на червено.

За сметка на това с хората, с които работя всяка седмица, отбелязахме:

🌟 Участия в национални медии
🌟 Стартиран и разпродаден абонаментен продукт само за 1 месец
🌟 Преход от соло бизнес към бизнес с екип
🌟 Преход от напълно нулев оборот при стартиращ бизнес към 3 платени проекта
🌟 Много, много квантови скокови - реални, не просто "работя над тази травма"

и още. Това са истинските неща. Те се раждат от работа, самоконтрол, себеизгреждане и много ясно фокусирана енергия.

Ако ви се работи по този начин, в момента имам 2 места . Свържете се с колегите ми тук House of Light и можете да поговорите дали тази форма на работа е подходяща за вас.

Ако успехите ви вдъхновяват и не ви се стои на едно място.

Want your school to be the top-listed School/college in Rotherham?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Всеки голям бизнес първо е бил малък.

Знам колко е трудно да стартираш нещо свое – особено, ако нямаш възможност за големи инвестиции или голям отбор зад гърба си.

Правила съм го два пъти.

Първо се мъчиш с планирането на самите процеси, за да си докараш поне малък стабилен доход. После се мъчиш с растежа, за да не работиш къртовски труд за никакви пари.

Location

Category

Address


Rotherham
S63